Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti (34)


Recommended Posts

Prezent! Am intrat si eu o fuguta sa va salut si sa va mai dau vesti despre noi. Am terminat si noi cu botezul. Am facut vineri la "Trei Ierarhi" in Mazepa. Bebe a fost cam plangacios ca s-a intarziat putin si apropia ora de masa dar pe final a fost chiar in regula.... O sa incerc sa pun niste poze, sper sa-mi mai amintesc cum.... Stefan a plecat la mare cu buni pentru o saptamana si asa o liniste in casa.... ca Andrei da concerte numai seara, ziua mananca si doarme. Nu prea reusim sa iesim la plimbare pentru ca bebe e cam pretentios, nu-i place in carut vrea numai in brate. Din cauza asta trebuie sa astept sa vina Dan de la munca ca sa putem sa iesim la plimbarica, plecam cu bebe in carut si ne intoarcem cu el in brate. Nu-i place sa-l zdruncini deloc ... si cum avem niste trotuare si niste drumuri pline de gropi si damburi, mititelul e tot un tipat. Dar nu disperam, incercam pana gasim varianta de plimbare care sa-i placa. O sa incerc sa-l plimb in port-bebe dar in cel pe care il am eu merge sa pui copilul numai in pozitie verticala. Poate cineva sa-mi imprumute sau sa-mi vanda un port bebe in care sa poata bebe sa si doarma (orizontal)? Vad ca inca nu s-a mai produs nici o intalnire....asa ca, va rog mult, mult, sa ma anuntati si pe mine ca as vrea si eu sa vin macar jumatate de ora. ID-ul meu de messenger este tot roxicucu, tel. 0744614479. Va pup [pup] http://photos.yahoo.com/roxicucu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salutare! Sper ca nu m-ati uitat daca nu am mai intrat pe aici sau mi-am schimbat localitatea de sub nume..[:D] Eu va citesc cu regularitate dar nu gasesc nik interesant de zis...[bang] Noi suntem in renovari cu o casutza langa Brasov deci mult praf si multi bani cheltuiti...dar zicem ca merita .... Denisa e cu mine ca avem ajutoare inclusiv familia mea deci nu avea cine sa mi-o tina. Dar pe 15 august oficial o sa fim "la casa noastra". Imi pare rau ca trece vara si noi nu mai avem timp de plimbari. [:D]Dar recuperam prin sept ..vedem noi pe unde. Va pup pe toate si sunt prin zona.[;)] [;)] Elena si bb Denisa (26 oct 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos"]Deny..si altii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]Ele pai ce va mai trebuie plimbari mai? nu stati la munte? consideratica sunteti mereu in concediu [:D] Eliza rar te "vede" lumea , esti scumpa la vedere. Copilul meu conform doktoritei evolueaza bine cu gatul dar ... are temperatura in continuare, e foarte prost dispus, marait mereu :( Si cand ziceati ca ne intalnim? Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noroc cu Lia, ca mai striga catalogul.... Eu mi-s cam lesinata de la caldura, n-am chef de nimic si nici preocupari deosebite. Nici prin parc n-am prea iesit, copiii s-au invatat prin casa, stam ca ghizuroii ascunsi, la racoare. In orice caz, ziua de azi mi se pare atipica pentru vara asta, asa de mult a scazut temperatura fata de zilele trecute, incat nu mai stiu ce sa cred. Alina, sanatate maxima lui Vlad! Intalnire: as vrea, dar nu stiu cand, avand in vedere prelungita stare de &^%&**&% in care sunt. (cu alte cuvinte nu mi-s boii acasa, dar nu stiu de ce). Va doresc o saptamana superba!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow ce invazie[invazie] Asa fetelor!.... mai merge! intru si eu pe forum mai citesc ce mai faceti , cum o mai duceti. Vilma te rog sa-mi dai mana ca nici boii mei nu sunt acasa! Si eu am o stare ....ufff...nu mai spun. Roxi si Paky ma bucur ca va-ti bucurat de botezuri frumoase si ca totul a iesit bine. Alina insanatosire grabnica voinicului! Eu am baut un 3 in 1 si acum cred ca am sa ies in parc cu baietii...dar se joaca asa de frumos incat nu prea imi vine sa-i deranjez. Intalnire ...cand si cum? Si eu sunt la fel de ocupata si nu stiu cum sa-mi fac timp si pentru mine. Ma gandesc de unde am sa scot orele care imi vor fi necesare de a merge la scoala si a studia....nu stiu... Inca sunt in cautare de bona/menajera....se ofera cineva [:D] are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata! Bre, tare ocupata lumea p'in zona asta... Alina, vazui in alte parti ca vrei masina si voiam sa-ti zic ca si eu am oscilat intre octavia,astra si cordoba si in final m-am oprit la cea din urma in primul rand fiindca mie mi-a placut cel mai mult, a venit foarte repede chiar daca am vrut-o cu mai multe pachete optionale, sau cum s-or numi dotarile astea. Si voiam sa-ti spun ca se conduce foarte usor, si mi-e draga de nu mai pot!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! noi am fost azi la analize, a urlat plodul, sa vedem ce are pana la urma. Eliza si mie mi-a plakut mai mult cordoba, foarte mult chiar ca sa nu mai spun de perioada de asteptare la octavia, dar ......... nu m-am inteles cu ion, influentat de fratesu care lucraza in domeniu si alti amici am dat deja avansul la skoda, mai asteptam 3 luni acum sa vina, dar pt mine era ideala cordoba mi se pare mai mika mai manevrabila plus ca la aceesi bani, chiar mai putini era full, octavia la o carca de bani nu e full, are ceva optionale dar nu toate. hai mai fetelor cand ne vedem? hai sa ne vedem saptamana viitoare! Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor! imi pare rau sa aud de bebei cu probleme, dar tre sa se rezolve ele pana la urma [pup] eu is cam intoarsa pe dos de tot tam-tam-ul cu menarom-ul, care pana la urma se inchide pe 30 sept...vedem noi cum ne descurcam, ca sotul meu lucreaza (hm!) acolo... pe mine m-a mancat...undeva sa fac facultate de litere..mi-a placut, dar profesor nu poti fi in ziua de azi, nu daca te afecteaza toate cele si esti o kk-cioasa ca mine, asa ca acu sunt anul 3 la drept...chiar am reusit sa trec de sesiunea de vara cu antonia mica de tot. ce sa va mai spun...nush. ce mai vreti sa stiti? nu-s prea buna la auto-prezentari [:p] sta vreuna prin zona port? poate reusim sa punem de-o intalneala, ca-s cam izolata in casa... Elena si Antonia (3 mai 2007) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatard20070503_-8_Antonia+are.png"]Varsta Antoniei[/url] [url="http://community.webshots.com/user/morganne_fallen"]poze cu Antonia[/url] www.helpsonia.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...