Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti (34)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by LauraFlo
Liliac, da' de ce te superi ????? Peste tot se intampla la fel....la noi discutii au fost cu impartirea banilor stransi de Craciun/8 martie...cica am dat prea mult ingrijitoarelor vs educatoare ...cica 5 ron era de ajuns !!!!!!! Poate nu m-am exprimat corect: s-a strans o suma de bani de ordinul milioanelor (2-3 mil) pe care am impartit-o la trei, cate o treime educatoarelor, iar ultima treime la cele doua ingrijitoare. So' acum strange alta mamica banii care ii imparte in favoarea educatoarelor... Si apoi nu-ti face griji, la cat de dulce e Andra nu are nevoie de nimic in plus ![pup] La noi s-a tot schimbat sceneta-costumatia de vreo trei ori...Acum dna educatoare ne spune ca Daria e crocodil, Daria ne spune ca e soparla !...Bine macar ca amandoua animale au culoare verde, Daria crede ca e soparla, dna ca e crocodil ![:D] Liliana, nici eu n-am scaun sau inaltator. Sorry. Sezur placut si tie si Vilmei !
Laura la voi s-a strans putin...la noi s-au strans cam 9 mil.(300 mii de copil) m-i s-a parut foarte mult dar cand am intrebat m-i s-a raspuns ca: de ce nu ma ocup eu cu asta........:(( Si inca ceva am inteles ca au facut diferenta intre ingrijitoare si nu inteleg de ce.....uneia i-au dat 25 Ron si uneia i-au dat 40 Ron....dar..... La noi a fost frumos la serbare,in special ca acum se tine afara ;) ....au fost la inceput imbracati toti cu tricouri galbene si sepcute galbene(facute special :100.000) si apoi la sfarsit au avut fetele dansul florilor unde fetele trebuiau sa fie imbracate in fochii cu flori si pe cap coronita de flori.......mie m-ia placut... Daca vreti sa vedeti poze sunt la semnatura.... Liliana nici eu nu am scaunel sau innaltator......distractie placuta....si noi plecam la mare la Neptun pe 25 iun. Fetele nu vreti sa il votati si pe Martin participam la un concurs si se voteaza zilnic din ora in ora.....daca vreti va dau detalii pe PM nu pot pune site-ul aici ,se considera reclama....Multumesc [pup] Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristiana(20.12.2002) si nazdravan[copil]Martin-Tudor(22.09.2005) [url="http://www.dropshots.com/OrbuGabi"]poze[foto]si filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salutaaaaare tuturor!!! Fetelor ce dor mi-a fost de voi...Imi pare tare rau dar na-m mai reusit sa intru pe net de muuuuult tare. Munca asta mi-a ocupat tot timpul...dar sa lasam asta. Am intrat sa va salut, sunt un picut pe fuga ca va scriu de la munci. Salut toate fetele noi, chiar daca ele nu ma cunosc. Vad ca va faceti bagajele de plecat la mare cu puiutii. Urez celor care pleaca la mare vreme bunaaa!!! Voi incerca sa intru mai des, ca acum am net la munca... asa ca ne vom mai "vedea". Sigur nu voi apuca sa intru zilnic, ca e mare nebunie la noi...dar voi intra sigur sa va mai citesc si nu numai. Va pupik.... ma apuc sa va citesc din urma sa vad ce s-a mai intamplat.... Byeeeeeeeee! Cris si Razvan cel nazdravan (23.11.2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciristina23/album?.dir=66a6&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos"]Razvan[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliana, da, mergem fara scaunele- gen inaltator. Am vrut sa cumparam, dar oferta e aproape inexistenta. Am uitat sa urez LA MULTI ANI pentru Sebi (Delphin, sa va traiasca, sa fie voinic si sa va aduca multe bucurii!!! [s][s][s]) Bine ai venit, Liuda! La noi, serbarea de sfarsit se concretizeaza in confectionarea a 3 costume, partea grea e ca n-am timp, imaginatie, chef sa ma apuc de ele. Adica sa ma duc sa caut materiale, sa le duc la croitoreasa..samd. Sa aveti we placut!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce fak fetele? Liuda bine ai venit! Cristina chiar ma intrebam unde ai disparut. VAd ca vorbiti de gradinite si educatoare, noi suntem mici inca nu am ajuns la stadiul asta [:D] Astept si eu sa plekam la mare peste vreo 2 saptamani dar deja ma gandesc cu groaza, azi am fost cu vlad la bazin si ne stie toata plaja, nu vrea sa iasa din apa si pace, apa era rece, era dimineta deci nu foarte cald, el vanat de frig, mucii curgeau valuri da nu se dadea dus sin apa[bang] Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! M-am trezit prima, asa ca va servesc cu o cafea mare [cafea], doreste cineva? [:D] De cand nu v-am mai "vazut", o multime de noutati [bis] Roxi, sa-ti traiasca flacaul, sa creasca mare si sanatos alaturi de fratiorul lui! [pup] Liuda, welcome to the club! [flo] Liliana, noi avem scaunel "proaspat", ca sa zic asa, achizitionat de aproape doua saptamani, dar nu putem renunta la el, sorry [:(] Copila mea nu merge altfel decat in scaun, altfel se plimba prin toata masina, trage de toate alea, nu vrea in brate...Am avut o experienta intr-o dupa-amiaza, cand statea cu tat-su in spate(eu credeam ca e in siguranta, la el in brate) si am pus o frana mai brusca la un catel care se plimba pe mijlocul strazii si m-am trezit cu fata gramada peste mine in fata [soc] E adevarat ca in magazine nu se gasesc astfel de scaunele, dar pe net...pe alese! Noi l-am luat de la buburuza, au fost seriosi, l-am primit in trei zile prin curier, deci toate bune. Este model din ala pentru 9-36kg, care se transfrma si in inaltator mai tarziu. Despre mine...io bag munca la greu, abia astept sa vina vacanta, macar mai inlatur din stress pana imi iau concediu de-adevaratelea in august. Plecam si noi in Bulgaria, la Albena, am deja emotii. De vreo doua saptamani am si gatul in pioneze, vad ca nu-mi trece cu nimic, am luat si antibiotic si ...pauza. Bineinteles ca n-am timp sa ma duc la doctor [:(] Vad ca aveti serbari, gradinareselor, iupiii! ce frumos! Nu uitati sa puneti poze, ca tare mai imi plac serbarile! Cred ca aveti/ati avut emotii cat casa... Vreau s-o duc si pe Sabina mea la o serbare la clasa I saptamana asta, pe cele de la gradi le-am ratat, sper sa-i placa. [pup] si sper sa ne vedem curand. Cookie si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos"]Sabina bulina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Cookie bine ca mai dai si tu de veste sa stim ca sunteti ok. cum ati petrecut we? Noi am ajuns ieri in premiera la urgenta, nu ca mi-as fi dorit da asta e , am fost la tzara la cirese amare pt dulceata, plodul s-a jucat in curte pana nu a mai putut a mancat cirese la greu si la o ora dupa ce am ajuns acasa a inceput sa vomite ...cam de 5-6 ori intr-o ora, fara febra fara diaree, asa ca am ajuns la spitalul de copii, acolo era plin de copilashi majoritatea cu febra si varsaturi deci aveti grija. L-a consultat o dr si a zis indgestie de la cirese i-a executat un fenobarbital, nu am inteles de ce cica ar fi antivomitiv zicea ea si ne-a dat reteta pentru saruri de rehidratare , ne-a zis ca daca mai vomita sa venim pregatiti de internare, Vlad a adormit pe la 7 si i-am dat prin somn sa bea saruri si apa, a fost ok, a dormit pana dimineata, nu a mancat nik, dimineata a papat covrigei si cam atat, sper sa fie bine sa nu fie vreun virus sa fi fost doar indigestie. Acum partea mai nasoala a fost ca si eu am patit la fel, adika dadeam la boboci in duet cu fiimiu, se pare ca el si-a revenit mai repede, eu nu[bang][bang]. Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Vreau s-o duc si pe Sabina mea la o serbare la clasa I saptamana asta, pe cele de la gradi le-am ratat, sper sa-i placa
Cookie, va invit la serbare la Anca, pe 30 iunie. O sa va placa. Alina, multa sanatate, sper sa va faceti bine cat mai curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...