Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Asa e. romanii din spania sunt extraordinar de rai si reci. mi-e rusine sa vb romaneste. spaniola nu o stiu deloc si ma inteleg greu cu ei. noroc ca e sorm-mea si ea vb un pic. mi-e cald, mi-e rau si ceea ce treebuia sa fie o vacanta de neuitat e , de fapt un cosmae fara sfarsit. abia astept sa se faca 24 aug sa plec in romania. deloc nu imi place aici. oamenii sunt prea lenti pt mine, prea calmi, prea comozi. mi-e greu si mi-e cald si vreau acasa. nu imi place nimic , cu toate ca trebuie sa recunosc , sunt lucruri ce merita vazute. cand voi veni acasa am sa va pun pe net poze sa vedeti ca au lucruri minunate, dar inclin sa cred ca tara noastra e mult mai frumoasa. prin sept e posibil sa plec in dubai. mi-e groaza pt ca si acolo e foarte cald si prafuit. dar ma cheama nororcul. Laura, felicitari! si eu intenitonam sa fac cursurile codecs dar daca voi mai avea timp. sper sa vin si eu la o intalnire cu voi cand vin acasa. si mia sper sa raman si eu [gravi]. mi-e dor de casa! va pup aveti grija de voi! pana la urma poate ma acomodez sa petrec si eu un pic cat de cat sa ma distrez ca de aia am venit. in vacanta!!!!!!!!!!![inec][q] Viorica [url="http://community.webshots.com/user/vioavram"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata la fete! Laura, felicitari si [flo]! Asa, asa, arata-le ce stii! Vio, nu stiu in ce parte a Spaniei esti, dar daca esti pe langa Barcelona, sigur e superb. Bizar ca nu te intelegi cu ei, eu cand am fost, m-am descurcat foarte bine cu engleza, dar cred ca depinde de regiune. De fapt vroiam sa-ti zic caci daca esti pe linga Barcelona ai putea merge la "parck Aventura". E tare amuzant, dar doar in cazul in care va plac parcurile de distractii. Cat despre Dubai, i-ti doresc sa pleci ca sa-ti poti schimba parerea total gresita. Dubai e raiul pe pamant! Nu e praf...iar caldura nu e chiar insuportabila, asta daca esti obligata sa stai afara! Mie mi-a placut mult! Oricum [pup]! ai sa vezi ca va fii bine. E doar o experienta de viata! Chiar si aceasta vacanta, nu chiar atat de placuta, in Spania. In rest....[pup] la fete cucuiete si bb cumintei! [url="http://community.webshots.com/user/sebilus?vhost=community"] pozici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Laura felicitari mai esti tare [:D], cat despre picior e nasol, da trece. Viorica hai distreaza-te putin mai, pai daca tot esti acolo profita de vacanta, Dubai zici, ce mishto , lasa ca in sept poate nu mai e asa cald si daca te-a chemat norokul du-te [:D]. Mai fetele astea cu intalnirea, o facem sau nu? hai zice-ti cand, maine sau poimaine? scrieti voi ce si cum ca eu vreau [:D], acum imi iau catrafusele si plek de acasa ca vecinii sparg pereti de vreo saptamana si nu mai termina, asa ca vlad ia dormitorul de pranz la bunici si ajungeam acasa pe seara. Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, stau in benidorm pe costa blanca.... e intradevar frumos si nou dar eu sunt asa de catranita ca nu imi place nimic. am poze si am vazut lucruri frumoase, am sa va arat.... dar e foarte cald , foarte galagie si stau non stop cu copiii, fiica-mea si nepoata-mea si nu relaxez deloc.tot timpul sunt dupa copii, sa nu cada in piscina, sa nu se bata, sa nu manance de pe jos.mi-a iesit pe nas vacanta. sora-mea e la munca si de dorul meu s-a mutat cu noi intr-o garsoniera mica si ingramadita, iar eu sunt obisnuita sa am spatiu si loc. nu am un pic de intimitate, si nici liniste deloc. nu e dracul chiar asa de negru dar masina de spalat ma corenteaza , nu am unde sa intind rufele ca le stric fatada la bloc, dar in ultimul timp m-am facut mai nesimtita si ma prefac ca nu inteleg ce zic.... si trec mai departe zambind.... asa imi fac si ei mie cand merg undeva si le cer ceva, ei imi aduc ce vor sai daca vreau sa le dau inapoi se prefac ca nu inteleg si uite asa mi-au pus in brate intr-o zi vreo 4 sandvich-uri la mc donald,s si se prefaceau ca nu inteleg ce le spun , ca eu le cerusem 2 , o salata si 2 meniuri pt copii. dar marea mediterana e frumoasa, la piscina e curat si bine numai incasa nu imi place si imi iau fata si barbatul si plec pe strazi de nebuna. hai ca va pup.[pup] Viorica [url="http://community.webshots.com/user/vioavram"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu pe aici. astazi baiatul meu face 3 luni, sunt tare fericita, parca ieri am venit cu el acasa si era asa mic ... dar ne facem noi mare. alina vad ca tu esti cea mai activa, bravo, vreau si eu la intalnire. pupici de la noi[pup][pup][pup] diana si matei stefan " O viata in care faci greseli nu este mai onorabila, ci mai folositoare decat una in care nu faci nimic." George Bernard Shaw
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Decat s-o vad pe Alina suparata, mai bine sa scriu. orice....:)) Pai sa vedem, in we am fost putin la Predeal, ca aerul de la noi mi se parea irespirabil. N-am stat mult, de sambata pana duminica, dar a fost bine ca era racoare. Sunt intr-o vesnica cautare de sandale, pantofi, nu-mi place nimic din ce gasesc sau daca imi place, nu-mi vine sa dau atatea milioane. N-am noroc la acest capitol. Trebuie sa urez in avans (ca cine stie cand mai apuc sa scriu), La multi ani Mariilor, in special micutelor noastre, ale lui Tcelen, Jul81, Liliac. Laura, sper ca esti bine, vad ca nu prea ai zile bune si linistite, ia joaca si tu la LOTO, poate ai noroc in partea asta...[:)] Va pup, fetelor, pe toate, chiar daca nu v-am mentionat, ma gandesc la voi! Sper sa aveti numai bucurii!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...