Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti (34)


Recommended Posts

Ei, cum sa o suparam pe Alina??? Scriem, cu toate ca eu cel putin, nu am nimic extraordinar de spus. Doar ca-s nostalgica dupa concediu (mi-ar mai fi trebuit vreo 2-3 saptamani!!!), ca in plina vara sunt racita bocna si m-am saturat de Olynth si paracetamol sinus, fara niciun rezultat, ca ma pregatesc si eu sa dau un mic examenel saptamana viitoare, asa ca tot citesc/invat dar fara spor...si cam atat! Vilma Vezi ca la Leonardo, de luni, au inceput reducerile cu 70%. Poate gasesti ceva dragut si nu prea scump. Eu chiar ma gandeam sa iau niste pantofiori/sandalute pt fie-mea, dar tre sa iau copuila la probat, si daca o scap in magazin pai tre sa ma tina buzunarul, ca ea vrea...si de-aia, si de-aia si de-ailalta... Si...multumim de urarile anticipate!! [pup] Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ziua buna! Vilma apreciem interventia:) Lilac nici eu nu am nimik important de zis, da macar fak prezenta pe aici, ma tot rog de fete de vreo luna sa ne intalnim si in rest ......... liniste [:D] Pentru ca de azi sunt pieton pentru o saptamana, am trimis masinuta la munte cu parintii mei, e drept ca mi-au lasato pe a lor da mi se pare foarte greu de condus (dacia din 84 cu 4 viteze, soferii stiu ce spun ) si stau mai mult in casa azi am executat un tort pentru soacra, da ati citit bine pentru soacra, ca deh daca imi e drag fiisu trebuie sa il bucur cumva, sa vada ca ma preocup pentru maicasa hehehe, daca tot e Sf Maria asta va fi cadoul ei si o floare :) Asa ca LA MULTI ANI TUTUROR MARIILOR SI MARIOARELOR, cred ca toti avem in familie sau prieteni cateva Marii [:D] Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI ! Marii si Marini sa fiti sanatosi si fericiti ! Vilma, esti o dulce ! Ma gandesc ca trebuie sa fac un tratament de imunizare Dariei, s-o pregatesc pentru intrarea in colectivitate; imi dai niste idei naturiste [:D]? Alina, asa nora mai zic si eu ! Bravo ! Cu siguranta o sa fie incantata. Paky, La multi ani, puiului tau ! Sa fie sanatos si norocos ! Liliac, racita, zici ? Trebuie sa rau ...in plina vara...Ufff, poate trece repede. Daca stiti pe cineva ca vrea sa vanda un apartamanet cu 3-4 camere in cartierul muncitoresc Dunarea spuneti-mi si mie va rog.....nu gasim nimic de vreo doua luni; ba e prea scump, ba se vinde pana apucam noi sa-l vedem, ba e sub orice critica.... In rest, munca multa, oboseala,....sunt in plin proces de cumparaturi...in septembrie iau din mot finutelor mele; in afara de hainute si jucarii ce trebuie sa le mai cumpar ? Cercei de aur le-am luat la botez. Fericirea te indulceste, incercarile te intaresc, tristetea te face mai uman, greselile te smeresc, succesul te mentine in forma, dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, felicitari!!! Sa ne spui care a fost reactia socroseniei. Nu de alta dar noi stim ca faci praji excelente. De fapt, daca stau un pic si ma gandesc...doar ce incep sa salivez cand ma gandesc. Nu-i nimic, beau un pahar cu apa si imi trece. Laura, cum iti mai este piciorul??? Si...felicitari pt rezultatele la Codecs. Esti supertare!!! [flo] Si pentru ca azi e Sf Maria, si pt ca in "casa" la noi sunt o gramada de Marii pe cm patrat (fiica, sot, mama, frate, soacra, fin, cumatru), eu stau frumusel la munca, pana seara tarziu, asa ca...pana ajung eu acasa n-o sa mai ramana decat firimiturile... da' nu-i bai...bune si alea [;)] Doresc si eu un sincer "Sa traiasca cu numele!!!" tuturor Mariilor si Marinilor din familiile voastre, sa fie sanatosi si sa-i binecuvanteze Fecioara pe toti. Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda...daca s-a suparat si Alina de nu mai scrie nimic probabil ca deja se pierde subiectul si imi pare tare rau... Eu stiu ca sunt o comoda si mi-e lene tare sa scriu, mai ales ca nu am nik important de spus, dar in fiecare zi intru si caut sa citesc ce mai scriu fetele aici, dar vaz ca din ce in ce mai putin si mai rarut presteaza careva pe la noi. Laura vine din cand in cand, Cookie nu mai e nici pe mess, Liliac mai trece si ea ca o boare cateodata, de Korinna n-am mai auzit nimic,Vilma e tare ocupata si tot asa. Am mai incercat intro perioada sa va mai atrag cu o cafea, cu o prajitura si tot nu ati vrut. Oare chiar sa ne pierdem asa?!? [q][q][q] Alina, daca nu vor fetele sa vina, ne intalnim noi doua, bre???[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eliza, cred ca toate fetele se plimbaresc acum, concedii, vreme frumoasa, etc. Sa vezi cand se va raci vremea afara cum sunt toate pe baricada! [url="http://community.webshots.com/user/sebilus?vhost=community"] pozici[/url] [url="http://bd.lilypie.com/CeJVp2.png"]bb2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, eu inca n-am plecat in concediul ala mare-mare (am mai disparut eu asa cate un weekend [:D]) o sa o facem vineri dis de dimineata, in schimb am o groaza de munca, pe care trebuie s-o termin ca altfel nu pot pleca.[:D] Daria e la tara la ai mei, se intorc miercuri ca sa o putem pregati pentru mare; e vesela si ii place mult acolo. O intrebam pe Vilma ce tratament de imunizare sa-i fac pentru inceperea gradinitei, dar va intreb si pe voi, ca ea n-a mai aparut de mult. In rest nimic nou, doar ca m-am ingrasat, am ajuns la 70 de kg, cand ma intorc din concediu intru pe Scardale ca nu mai incap in hainele de toamna. [V] Va pup, sa aveti o zi buna ! Fericirea te indulceste, incercarile te intaresc, tristetea te face mai uman, greselile te smeresc, succesul te mentine in forma, dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...