Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna ziua, dragelor !!! Am o intrebare la voi : -unde pot urma in galati cursurile de inspector resurse umane?In cadrul care-i facultati gasesc si o asemenea specializare? As dori mai multe informatii , gen: cat dureaza, cat costa,e recunoscuta diploma, dupa absolvire pot profesa? ...va muultumesc mult si pooop toate fetele din listuca !!![pup] [gravi]18+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor. Imi cer scuze ca intru atat de rar..dar chiar nu prea am ce sa va spun...asa ca prefer sa intru atunci cand mai am si eu ceva de spus... Acum am nevoie de ajutorul vostru -1. peste 2 saptamani baietelul meu face 1 anisor si tebuie sa ii fac motul si ma tot gandesc ca un loc de joaca ar fi excelent. Problema e ca nu prea cunosc locatii in galati decat cel din tiglina de la Andra si Paul..unde e ocupat in acea perioada. Va intreb pe voi pe unde ati mai fost cu copii si unde vi s-a parut mai frumos..Eu stau la spitalul de copii ..si am vazut ca in apropiere in complex siretul s-a deschis un spatiu - a fost cineva acolo stie cum e? as vrea sa umblu sa ma interesez mai bine de spatii dar sunt singura cu bebe si nu am cum sa umblu prea mult cu el..si apoi daca voi ati fost in anumite locuri si va placut mult..am toata increderea sa merg si eu. 2. Tati vine in curand acasa dupa o lunga perioada de lipsa ..si vream sa mergem cu bebe la mare undeva. Si pentru ca sunt convinsa ca ati facut deja concediu la mare...poate imi dati o sugestie unde as putea sa merg cu bebe intr-un hotel cat de cat decent..si eventual si un loc unde sa mancam cu totii bine fara sa avem surprize. Am tot cautat pe net de ceva vreme..dar parerile sunt atat de impartite vis a vis de conditii sau mancare ..incat nu stiu incotro sa o iau. Sunt tentata sa merg in Saturn ca am inteles ca ar fi ceva hoteluri pe acolo cu condii mai bune...dar cu mancare stau cam prost..apoi ar mai fi si olimp- neptun..In mamaia mergem in fiecare an si dupa ce ca sunt toate ff scumpe nu prea gasesti conditii bune..la banii pe care ii cer. Asa ca astept ajutor din partea voastra. Iulia si bebe [copil] Albert Iustin (15.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am intrat prea tarziu![bang] abia azi am vazut ca voi v-ati intalnit joi dar eu am fost foarte ocupata cu problemele de la magazin, sa aduc la zi tot ce am lasat cand am plecat si i-am organizat o petrecere la paul si andra lui shali9ni chiar daca a trecut ziua ei. ii eram datoare si imi tin promisiunile. acum trebuie sa va spun ca shalini incepe luni gradinita. tot la iulica pt ca la pedagogic nu am sanse. directoarea ma refuza de fiecare data politicos. imi spune ca nu are locuri, si apoi shalini plange cand aude ca vreau sa o iau de la iulica. imi spune ca ii este dor de colegii ei de grupa si imi inchide gura.[zid] am sa pun poze de la ziua ei de la locul de joaca, de data asta cu tort si tot tacamul numai ca a vut putini copii deoarece n-am avut timp sa organizez o petrecere cu multi copii, am fost foarte ocupata. important e ca s-a distrat si eu am reusit sa-mi tin promisiunea. va pup si mai vb. sa aveti un we reusit! apropo, luni e ziua sotului meu! implineste 30 de ani si cred ca voi organiza o cina romantica acasa ca nu putem sa facem ceva. toata lumea munceste, inclusiv el. va pupicesc![pup] Viorica [url="http://community.webshots.com/user/vioavram"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...