Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ziua buna! Viorica am vazut pozele cu frumoasa Shalini :), cursuri de limba rusa nu am auzit da de ce nu incerci un profesor de limba rusa? Te cam invidiez ca ai okazia sa te plimbi asa mult [:D]. SUper_Lia pana la urma la ce scoala mergi? ai emotii hehehe? ca in prima zi de scoala? [:D] Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! V-as invita la cafea da cum eu nu beau nici pt voi nu fak, sac, pai ce vreti sa se racesca cafeaua??????? Doreste cineva intalnire la lok de joaca pt copii cu copilul? l-am dus si eu ieri pe vlad o ora si nu puteam sa il mai iau de acolo, ii place [:D]deci in iarna asta pe acolo ne vom juca. Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt pe aici. alina, daca era matei un pic mai mare veneam si noi cu cea mai mare placere. peste vreo 2 luni (macar sa stea in fundulet) venim cu siguranta. gata, m-am linistit, mi-am gasit bona la copil. saptamana asta va sta mama cu ea sa-i arate ce si cum si de saptamana viitoare sta singurica. e aceasi femeie care m-a crescut pe mine, si sunt tare fericita sa stiu ca, copilul meu e pe maini bune. pupici de la noi. Matei Stefan 13.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cafeaua ??? Unde e cafeaua ? Nu da nimeni o cafea unui biet adormit ???? Pleaseeeeee ![q] S-a stricat automatul de cafea de la firma ! Ajutorrrr ! Fericirea te indulceste, incercarile te intaresc, tristetea te face mai uman, greselile te smeresc, succesul te mentine in forma, dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by super-lia
Cine stie cand este deschiderea la gradinite. Va trebui sa merg saptamana asta sa vad. Sper sa fie vineri sau sambata caci luni incep si eu scoala (ah! ce emotii am)si nu pot lipsi de la deschidere.
La noi se pare ca o sa aiba loc festivitatea de deschidere abia luni, pe 17 septembrie, la ora 8:30. Am fost azi pe la gradi si asa am fost informati. Mie mi-e o groaza, ca trebuie sa-i fac analizele Andrei, in programul national de sanatate publica, adica ne-a venit cuponul si tre sa ne intepam. Nu stiu cum va fi, ca pana acum n-am intepat-o niciodata, decat la banalele vaccinuri. Auzisem de niste plasturi "anestezisti", de aplicat copiilor...ati auzit de asa ceva prin galati?? Se deschide noul targ de imbracaminte si incaltaminte, la patinoar. Trebuie sa facem si noi o vizita, ca am descoperit, la curatenia de toamna, ca majoritatea bluzelor Andrei s-au scurtat, ciorapeilor le-au ajuns calcaiele in talpa, iar pantalonasii...o fi moda cu treisferturi, dar mi-e ca-i ingheata scurmacele [:D] Deci, se impune o vizita. Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...