Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna, fete cucuiete, saru'mana mult de primire, bine v-am gasit! Laura, zi-mi ce date despre bebelusmai trebuie sa mai dau, ca eu m-am uitat in listuta voastra si am vazut ca sunteti trecute cu nume, numele lui bb si data lui de nastere, de-asta am dat si eu data lui Andrei, daca mai trebuie ceva, cu mare drag.. sunt in pregatiri, maine plecam la mareee, cu bebe cu tot, va dati seama ca iau jumatate de casa dupa mine..[:)] va pup Eli si bb Andrei -27.01.2007 [url="http://good-times.webshots.com/album/557941071SwfqgY"]pisoiul meu drag[/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/mamicile_ianfebr2007/album/576460762391767420"]taina botezului[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, sar'mana de cafeluta!! Chiar e nevoie... Uite, eu dau o citronada de lamaie receeeee, poate ne mai racorim un pic! Si, uite, eu n-am plecat inca pe nicaieri, asteptam cu interes concediul, dar prin iulie abia... alina Cum te mai simti?? fir-ar ele de pietre, ca nu-ti dau pace [:(] eli Bine-ai venit la noi!! Super bebelin ai! Am fost si noi la circ, dar am fost tare dezamagiti [:(] Pretul biletului destul de piparat iar prestatia n-a fost dintre cele mai reusite. Doar am fost in fiecare an si de fiecare data spuneam ca nu ne mai ducem, dar am tot sperat ca o sa avem si prestatii fabuloase la Galati... M-am inselat! Pentru cei 75RON pe care i-am dat, ca am vrut sa vedem de-aproape, cam nu am avut ce vedea. Am reusit si noi sa ne ducem 2 ore la plaja, dar se pare ca numai tati al nostru are pigment bun si s-a bronzolit nitelus, ca eu si fii-mea...mai putin. In schimb pistruii au inflorit [bang] Despre plaja...mare dezamagire. Andra ar fi vrut sa gaseasca niscaiva nisip, ca ne-am dus la "fasole", sa fie bazine mici de copii... dar peste tot era o miriste arsa de soare. Norocul nostru ca am avut ceva mai dur de pus sub cearceaf, ca altfel ne intrau paiele-n...fund [:D] Deci, nici zare de nisip, in schimb m-am bucurat ca apa din bazine se schimba destul de des. Azi va pleca fii-mea in calatorie cu mamaia-sa (alias soacra-mea). Inca n-a plecat dar deja mi-e dor de ea [q] Asta e, n-avem incotro... Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele. Noi am fost la LACUL SARAT duminica si a fost.. bine,sa zic asa. Fii-mea Adelina a stat numai mascata si-mi zicea sa o dau si pe cea mica cu namol ca sa-i treaca salele si reumatismul. Ne-am amuzat teribil de ea. Am tinut-o la umbra bineinteles pe cea mica,dar cred ca briza sarata a innegrit-o putin. O saptamana reusita sa aveti si racoroasa[:D] elena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliac Buuuuuuuna citronada multam mult parca m-am mai racorit putin. Am vrut si noi sa mergem la circ dar nu am mai mers din cauza preturilor maaari,si din cate ai scris tu acum ma bucur ca nu am mai mers. Gata merg sa le dau la pici sa pape si apoi nani ca nu mai pot ,ma doare capul de atata urlat........nu stiu ce sa le mai fac ,sa nu se mai certe si sa nu mai urleeeeeeeeeee martin..[q] Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristiana(20.12.2002) si nazdravan[copil]Martin-Tudor(22.09.2005) [url="http://www.dropshots.com/OrbuGabi"]poze[foto]si filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Slabuta miscare pe aici Unde sunteeetiii............va ganditi la vacanta? Noi tot mai cumparam cate ceva in fiecare zi pt. vacanta si sunt tareee fericita ca simt cum se apropie plecatul la mare...... Am o mare rugaminte la voi cele ce nu plecati in vacanta in perioada 25-01.06 VA ROG MULT VOTATI CAND PUTETI BAIATUL MEU DACA VRETI DETALII VA ASTEPT PE alice_cristiana Multumesc muuult [pup] Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristiana(20.12.2002) si nazdravan[copil]Martin-Tudor(22.09.2005) [url="http://www.dropshots.com/OrbuGabi"]poze[foto]si filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...