Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti (34)


Recommended Posts

salutare, salutare1 Si eu un ochisor pe-aici. Paky, felicitari. Sa-ti traiasca bebicul, sa creasca mare, voinic si sanatos. Ultima oara cand te-am vazut eu...(de fapt era si prima) erai la inceput de sarcina...hehehe...ce trece vremea... Succes maxim in "rolul" de mamica! Liliana, bine v-ati reintors pe meleaguri galatene... Ma bucur ca ati avut un concediu placut din toate puntele de vedere.... Ceva pozici n-ati facut??? Cum s-a simtit Dan la drum asa lung???? Va pup pe toate! Byeeeee Cris si Razvan cel nazdravan (23.11.2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciristina23/album?.dir=66a6&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos"]Razvan[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ola fetelor! Vad ca e liniste pe aici.Liniste mare. Sinteti la mare....da, fain. Sa va distrati si sa aveti parte de vremea pe care o doriti. Noi (eu si familia) mai avem o saptamina pina vom vedea marea... Pentru cele ce sinteti pe forum, va invit la o cafeluta. Buna, buna. Liliana29s, m-ai umplut de bucurie cu vestea despre nisipuri si hotel elena. Si eu tot acolo am bilete. Am ceva emotii (mai mari ce-i drept), asa ca te rog, da-mi fff multe detalii. Mersi frumos. Oana si Andra (21.10.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, fetelor, hop si noi pe aici, sa aruncam un ochisor, sa va vedem ce mai faceti.. multumesc pentru frumoasa primire si pt ca ne-ati trecut in listuta n-am mai intrat pentru ca am fost la mare, ne-am intors sambata trecuta..a fost foarte, foarte frumos, chiar daca l-am luat si pe Andrei, care e totusi mic..pentru mare, ar zice unii.. ne-am bronzat, ne-am balacit...a fost tare frumos dac vreti sa ne vedeti, pun cateva poze [url="http://new.photos.yahoo.com/mamicile_ianfebr2007/album/576460762404704581"]aici[/url] ce v-as ruga, daca aveti rabdare, sa va uitati si daca ma recunoasteti vreuna dintre voi, sa-mi spuneti, poate asa imi regasesc foste colege, cunostinte.. la noi pe mamici de ianfeb2007 e jale de 3 zile..a murit sotul unei fete,ALINATXA, intr-un cumplit accident de masina, la 28 de ani.sapt viitoare, pe 8, aveau nunta si botezul fetitei, O minunatie numita Roberta.... n-a mai apucat.. am fost ieri la inmormantare..a fost jale mare, fete, o durere imensa.. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace si s-o intareasca pe Alina sa o cresca frumos pe Roberta! Eli si bb Andrei -27.01.2007 [url="http://good-times.webshots.com/album/557941071SwfqgY"]pisoiul meu drag[/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/mamicile_ianfebr2007/album/576460762391767420"]taina botezului[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana noi am fost inainte de a incepe sezonul deci pot sa-ti spun ca nu a fost excesiv de aglomerat. Cazarea a fost super, camera e mare cu 2 paturi pt adulti si un fotoliu pat pt. copil sau daca vrei pat special pt. BB din acela pliant. Televizor si frigider in camera dar la TV nu prinzi decit posturi in bulgara sau 2-3 in franceza. Baia cu cabina dus uscator de par. Masa se lua intre anumite ore dimineata 7:30-9 , prinz 12:30 - 2, seara 6 - 9 . Intre mese bufet cu sandvisuri , foietaje . De baut bere bulgareasca (mi-a placut f. mult ca nu e prea amara) vin alb sau rosu , sucuri de citeva feluri (de dozator dar bune) si apa. Mincarea nu era excelenta dar era buna buna si multa pe alese , am gasit cite ceva de fiecare data sa-i dau si copilului. Nu aveau ciorba doar supa 2 feluri bunicica , salate de 8-10 feluri (de evitat cele cu maioneza) , mincare 10-12 feluri , desert la fiecare masa 3-4 feluri de prajituri ( de evitata cele cu crema) , 2 feluri de inghetata , compoturi ,iaurt cu fructe facut de ei iaurt amestecat cu dulceata de fructe . Mincam in general afara si nu in restaurant ca sa mai poata zburda copilul pe linga noi si sa nu-l tinem legat de masa. Piscina avea apa calda si f.f. curata filtrata in permanenta, vedeai cel mult 4-5 oameni in piscina, cea de copii are apa destul de maricica 80 cm dar intrau si bb mici cu colac. Tu probabil mergi in plin sezon deci iti recomand sa ai 2 prosoape de pus dimineata pe sezlonguri si poti sa le lasi acolo pina pleci , am lasat sau uitat mai multe la piscina 2-3 zile la rind si nu au disparut niciodata. Chiar in fata intarii in hotel peste strada sunt niste scari pe care poti cobori la mare (e cel mai scurt drum). ATENTIE : Daca va duceti cu masina personala incearca sa ajungeti pina in ora 11:30 - 12 ca sa ochiti un loc de parcare linga hotel eventual ramineti la masina tu si copilul iar sotul sa intre in hol sa vorbeasca la receptie si sa intrebe din cei care pleaca poate prinde un loc in parcare. Ti-am spus 11:30-12 deoarce pe la ora aia pleaca in general oamenii. daca masina nu e parcata bine cit umbla sotul sa gasesca nu te desprinzi de masina. In continu se ridica masinile (in special din Romania) care nu sunt parcate corect. Cind te uitai pe strada in permanenta era ridicata cite o masina. Le aduna pe cele parcate de o parte si de alta a strazii chiar daca sunt pe trotuar trase. Voi pe ce data plecati ?? Sa-mi spui daca mergeti cu masina si am sa-l rog pe sot sa va traseze drumul in statiune pina la hotel. Nu te ajuta daca te-ai uitata pe google erth deoarece o strada chiar linga hotel e blocata iar alta are sens unic deci e destul de complicat sa ajungi sau incearca sa agati un taximetrist dupa ce intrati in statiune sa va conduca (sa ai pregatiti 5 E) noi asa am facut si e varianta cea mai recomandata deoarece e foarte incurcata statiunea. Daca vrei sa vorbim mai pe indelete ma gasesti pe messenger - liliana29s . Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).[vrajitor] [url="http://www.flickr.com/photos/liliana29s/sets/72157600354873761/"]Dan Mihai 15Iunie2004[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eli - ma recunosti pe mine!!!! ce zici - nu ai scapat de belea!!! so aici bag nasul!!! fetele concedii cat mai placute, am fost si noi 3 zile la mare, un WE - a fost bine avand in vedere ca am plecat cu casa dupa mine, cu bona... ca avem doar 5 luni... faza buna ca a mancat si a dormit foarte bine acolo (noi avem probleme cu mancarea - nu santem mancacioase)! in rest bani sa ai ca te simti bine! pupici Noi doua va pupacim. Liuda si papusica Diana Maria 18.01.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'seara! Mai da e careva care n-a fost la mare? In afara de mine.[;)] E liniste mare pe forum.... se simte ca a inceput wendu...[cool] Si unde mai pui si plecarile astea....[beach] Fetelor, voi ce mai gatiti pe acasa? Ca eu is in pana de idei [batcap][bang] + ca, m-am saturat sa-mi storc creierii cu cea mincare....M-am hotarit sa-mi tin sotu numa in gratare si fripturi, numa ca...vai de buzunaru meu ...[starwars] liliana29s, ms fain ptr sfaturi. [pup][pup]Ti-am scris pe mess. Ms si ptr PM. Am sa te mai contactez ca...sa plec cu lectia invatata. Noi vom pleca pe 8 iulie. Acusica trece timpu...Ura! Ura![majoreta][majoreta] Oana si Andra (21.10.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor m-am intors din concediu unde a fost foarte frumos,nu am avut timp sa citesc din urma ....promit ca citesc maine,acum sunt tare obosita.....plec la nani .Pa pa Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristiana(20.12.2002) si nazdravan[copil]Martin-Tudor(22.09.2005) [url="http://www.dropshots.com/OrbuGabi"]poze[foto]si filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...