Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (123 )


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat
Clau id="red">[:-)))][:-)))][:-)))] bineinteles ca am sunat-o candva azi pe Lavi si i-am zis ca maine mergem totusi in obor. No...asta e. Deci...suna-ma daca vrei dimineata candva.Cristinaid="red">, eu si Clau mergem la unghii false cu acril, la o prietena, adica la cea mai buna a mea prietena, Lavi. SI ne place. Clau stie mai bine pretu', cred ca 50 pus si 35 umplut. Gresesc Clau?[:D]Ma duc sa ma culc. [nani]id="purple">Licurici drag plecat in cerAdaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))]ma gandeam io ca nu va puteti abtine[:-)))][:-)))][:-)))] Ma da voi mergeti dimineata devreme iar io nu stiu daca ma trezesc la ora aia, dar te rog daca gasesti sandale de alea ca a tale, nr 37 fa un pustiu de bine si i-am si mie o pereche...faci asta ptr mine? [:D]Vise mama, vise...Ada, trezeste-te, nu te mai uita la poza aia [:-)))][:-)))]Auzi si io cred ca tu de fapt nu mergi la nani ci la [pathot][sex][xinpat]...am dreptate?? [:D]Cristinaid="red">, Ada ti-a dat toate detaliile unde si cu cat imi fac eu manichiura [:D]Moniid="red">, asa scurt?? [sm]id="navy">id="Comic Sans MS">id="right">id="size1">Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Diferenta consta in faptu ca gelul e lichid si necesita uscarea aia cu aparatu iar acrilul e praf si se usuca instantaneu si parerea mea e ca e si mai bun. Mie gelul imi tinea maxim 3 sapt pe cand acrilul rezista si 5 saptamani id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristinaid="red">, sunt absolut superbe piticele tale![pup]

Auzi nu mi-o lua in nume de rau dar eu pozele in care Dora e goluta le-as scoate ca multi nebuni exista si pe internetu asta...id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, va scriu din Bucuresti de la prietena mea.

 

Cristina , masina rosie de la Kaufland e a lui Cami nu a mea. Multumesc din suflet pt dvd, a fost extraordinar cu el pe masina, n-am avut nici o treaba cu ei.[pup]

 

Alina a sunt alaturi de tine, plangi atat cat simti tu ca trebuie, intra aici cat mai des sa spui ce simti spune si altora ce simti, mai ales sotului chiar daca ti se pare ca nu intelege. Explica-i si Elisei , o va ajuta si pe ea foarte mult chiar daca ti se pare ca habar n-are. La un moment dat i-am spus si Flaviei ce am facut eu - sfatuita tot asa de cineva care a mai trecut prin asta- da-i un nume bebicului ca sa poti cand vei vrea sa vorbesti despre el sa-i spui pe nume, sa vezi ca iti va fi mult mai usor, apoi cand te vei simti in stare fa o mica pomana, cu niste prieteni apropiati sau chiar cu careva dintre fetele de aici, o mica masa sau o prajiturica special pentru asta in care sa vorbesti de bebicul tau si ceilalti sa te asculte , sa-si de-a cu parerea, adica ideea e sa scoti la iveala durerea ta, nu sa o ti ascunsa in tine. Ce e mai groaznic in situatia asta e ca la noi - in alte parti se face- nu se organizeaza un ritual de ingropare, adica de luat ramas bun, al mamei si familie de sufletelul care ii paraseste. [pup]mult de tot.

 

V-am pupat, maine plecam spre mare.

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">[zana];Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">[bonjovi];Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">[copil]id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue">[bb]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...