Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (123 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!La mine e buna de la 7 [alcool].

Gabiid="red"> super pozele![olala]Ce fain s-au distrat copiii si ce trupa mare ati fost!Cu Adriana au fost iar si parintii?Mai suge cea mica?In sfarsit ii cad si eu impreuna pe parintii lui Bogdi [:D].

Cum v-ati descurcat cu copiii atata amar de drum?!Pe plaja alea erau casute de locuit?

Flavia id="red">nu stiu cat de groaznica e otita,cat faptul ca tre' sa le dau medicatie diferita pruncilor si protestele lor.Imi vine sa-mi iau campii!Fata asta nu bea numai nurofen cu placere ,restul parca ar fi otrava.Imi creaza o stare de nervi de nu va puteti imagina.Nu pot sa o prostesc si nici sa o sensibilizez cu nimica[bang].

Ei suporta bine,mai plang din cand in cand cand au puseuri in urechea dreapta [:D],dar de dormit au reusit amandoi in noaptea asta,mai putin eu [:D].id="green">

 

Carmenid="orange"> cu [hippi]id="black"> Melania Ioana(14.01.2005)id="red"> siid="black"> [avion] Serban Andrei(11.06 2008)id="blue">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Carmenid="red">, multa sanatate copilasilor tai [pup]

La mine dimineata e buna, in fiecare zi, incepand cu ora 6...exceptie fac week-end-urile cand baietii mei draguti si buni ma lasa sa dorm pana la 10-11, uneori chiar si 12 [:D]

 

Adaid="red">, ailaviu2 [pup] Sambata daca'i cald unde merem cu pruncii? la strand sau la Ghioroc? Cine mai pofteste, cine mai doreste? [:D]

 

Flaviaid="red">, sambata ai program cu noi...ti-e CLAR? [:D]

 

Alina.aid="red">, te pup si te imbratisez cu mult drag! Iti doresc tot ce e mai bun si mai bun pe lumea asta si ai incredere in Dumnezeu! [flo]

 

Mai da io nu stiu ce e cu mine...as dormi non stop...ieri la 8 eram deja in pat...pana la 23 am dormit asa in reprize...acum mi'e somn, acum nu, acum ma doare capu...etc...cred ca ar fi cazu sa-mi fac niste analize, nu? [:D]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabiid="red">, bine ai revenit! [flo] Cand am putin timp ma uit si peste poze sa vad si eu cum e Rimini si cum v-ati distrat [:D] Poate o vad pe sora mea printre pozele tale [:-)))]

 

EDIT ca m-am uitat pe poze...unu la mine...esti enervant de slaba [:D], doi la mine...se vede ca v-ati simtit bine si trei la mana...si in familia Floarea se doarme asa...deci ne-ati furat pozitia [:-)))]

Doamne ce scumpa e Ioana cum doarme id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, Adriana a lasat-o pe Alina acasa pentru ca acum a intarcat-o. Nu a reusit acasa. A fost mai greu de intarcat mama decat fata.[:D]Cel care a fost cu ei a fost tatal lui Marius cu care nu au mai fost pana acum in concedii. Vad ca ai cunoscut toata gasca.[:D] A fost fain ca au fost multi copii si nu am avut treaba cu ei. Tudor s-a jucat cu Bogdan iar fetele cu verisoara lui Bogdan.

Clau , Ioana era rupta la masa de pranz , a adormit de cateva ori[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau, nu sunt chiar asa slaba... Am fost cu 3 kg mai slaba cand alaptam...

Nu am fost chiar in Rimini ci intr-o statiune langa, Misano Adriatico se numeste.

Carmen pe drum a fost relativ ok, la intorcere copiii au fost mai cuminti decat la plecare.Ne-au intrebat de 100 de ori cand ajungem[alcool]. Au dormit, au mancat si s-au jucat. Alea pe plaja nu erau casute ci baruri si cabine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioi Gabi id="red">ce ti-or cazut tatele in poza asta.[:D][pk] Ioana e absolut faina in toate pozele, iar Tudor un serios.id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabiid="red"> m-am amuzat si eu de poza respectiva.Pe Vali si Tudor ii stiu din scoala si din cartier. Mai tarziu ne-am revazut in parc cu copiii.

Intarcarea zici ca a reusit?Dar pe Maia nu a alaptat-o asa de mult?id="green">

 

Carmenid="orange"> cu [hippi]id="black"> Melania Ioana(14.01.2005)id="red"> siid="black"> [avion] Serban Andrei(11.06 2008)id="blue">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...