Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (123 )


Recommended Posts

Carmen , a mai fost plecata Adriana in iarna o saptamana, dar atunci s-a muls si abia a asteptat sa ajunga acasa sa ii bage tzatza in gura la fata. Acum, desi i-a fost greu sa plece numa cu un copil in concediu, a zis ca e momentul potrivit, Alina are un an si cinci luni si Adriana era pe post de suzeta noaptea. Nu s-a muls decat in primele zile sa isi detensioneze sanii. Pe Mara a alaptat-o ca si tine 4 luni, si pana la 6 s-a muls si i-a dat cu sticluta.

Moni sper ca esti bine. Ai teminat bagajul pentru spital?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

GABI mersi de intrebare,e aproape gata bagajul.

Deocamdata ma distrez cu ceva gen declaratia 394 [xx(].Si mai am de lucru cat cuprinde ca sa pot calcula si impozitul pe profit [bang]

Diana e la mami inca,mai un pic si vine.

In rest, dorm cam nasol,pe bucati cu contractii,impunsaturi in col, nu mai zic de cat ma loveste/impinge flacaul.

N-am apucat inca sa dau iama la poze ...

 

MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe ejobs am gasit si eu jobul meu, dar am si cunoscut pe cineva aici, ceea ce a contat intr-o masura oarecare cred. Suntem un colectiv de 11 oameni si e super tot.id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari! Iulia e inca la Alba, am vb de dimineata cu ea la telefon, era tare fericita ca i-a facut buni tort, si a facut tot felul de intreceri cu Vladut prin curte. Doamne dor mi-e de ei! Azi trebuie sa-i aduca Teo acasa, dar nu se stie inca ce-o fi ca la Teo ii e stricata masina. Io i-am lasat-o pe a mea dar inca n-a plecat. Programul era sa-i fac tort in forma de inimioara diseara si sa-i pregatim un party surpriza pe cand ajunge acasa. Oricum ziua i-o tin abia sambata viitoare. Probabil ca luni plec la buc la trainig.id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...