Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (123 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Clar nu sunt normala [bang] Azi, de fapt de ieri imi tot spun sa nu uit ca e ziua Iuliei si sa o sun pe Ada...si...am uitat [bang][bang][bang]

Ada, ailaviu [pup] si iarta-ma [iartama]

 

[s] [pup] Iulia id="red">[pup][s]
id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i cu linistea asta??? [:-@]

 

Tocmai am venit din Obor...am fost cu Flavia in Obor cica sa luam haine la copii [:D] ...da ce haine faine ne-am luat NOUA [:D][:D][:D]

Adaid="red">, acum am inteles si noi de ce in fiecare duminica esti in Obor [:D] Cu 23 lei mi-am luat 7 tricouri absolut superbe, 3 fuste idem si o pereche de pantaloni...deci m-am imbracat...si Flavia si-a luat haine super, dar cel mai faini sunt o pereche de pantaloni albi...nu-i asa Flavia?? [:D]

 

Flaviaid="red">, ai avut o idee super...m-am relaxat la maxim! Trebuie sa facem chestia asta macar o data la 2 saptamani [:D]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat
Noa Clauid="red">, Neatza![:D] Am fo si io , ma mir ca nu ne-am intalnit.[:D]id="purple">Licurici drag plecat in cerAdaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">
align="right" id="quote2">nu ne-am intalnit ca noi nu ne-am dus cu noaptea'n cap [:D]id="navy">id="Comic Sans MS">id="right">id="size1">Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]Clau draga, asa ceva, trebuia sa spui ca ai dat 230 lei pe atatea haine [:D].

Adevarul e ca pantalonii aia albi is cei mai cei dintre toate cele cumparate.

 

Ada, noi ne-am dus numa pe la 11:30, si nici nu am stat mult, pana pe la 13:30.

 

Sa-l ajutam pe Sebi

 

Povestea unui Licurici

 

[mamica] de [bonjovi] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)id="Arial Black">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...