Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine Romanesti in Germania (31)


Recommended Posts

ioi Istenem (am scris bine Monik [:D][:D][:D]) da chiar asa, voua va trebuie liniste acuma, nu chefuri chefuri, vai si lumea asta,cand e rost de mancat si beut vin fara numar............ bine ca ramane mama ta la tine si te mai ajuta, dar altcineva nu are cine sa faca cumpraturi in casa aia, trebuie tu sa mergi, stai tu numai linistita si nu fa prea multe,esti in refacere dupa nastere [pup] vreau sa vad bebeu mic si scump Jamie,e valabil si ptr Daniel,puneti ceva poze in album cand aveti vreme.

 

30 days remaining till [RO]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

trischoooooooooooo va chefuiti deja? bey ti-am gasit o super dopper oferta ptr croatia, cu eigene reise apartament de inchiriat 3 sterne, vorbim diseara pe mess.

 

30 days remaining till [RO]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

Monik, ramonaiani, bine atzi revenit acasa, sa va creasca puiutzii mari si frumosi.

Monik, chiar asa mai da-i incolo de musafiri, acum micutzul e cel mai important, ai grija de laptic sa nu se duca din cauza stresului si oboselii [flo].

 

celeste, eu cu Einbürgerung sunt in stadiul de completat dosarul si primit scrisoare de la ei cum ca ma vor invita la Gespräch (ai idee de ce sau despre ce se vorbeste acolo?). Saptamana viitoare plec in Romania pt 7 zile, si cand ma voi reintoarce voi da si testul (eu tot sper sa scap de curs si sa-l dau direct). Nu-i bai si dac-ai gresit un raspuns, te felicit de pe-acum [:)].

 

eu is rupta de oboseala, copiii dorm in ultimul timp doar 9 ore pe zi [bang][alcool], si-au redus dintr-o data programul cu 4 ore, mi se par interminabile zilele. Pe la 9 i-am dus azi in pat, le-am stins lumina , noapte buna alea alea, si ei si-au facut culcush din paturi si perne pe jos, si-au aprins lumina, au luat o carte si povesteau pe baza imaginilor - nu zic, erau simpatici de numa'(ii vedeam pe monitor) - i-am lasat o ora, dupa care somn cu fortza ca nu se mai poateeee.

 

Revin sper maine seara, in timpul zilei nu ma lasa dumnealor.

 

Nopate buna si racoroasa va doresc!

 

 

 

Adina, imblanzit(a)oare de Fabian si Alexander (06.10.2006)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

Poftiti la [cafea][cafea][cafea][cafea]

M-am trezit la 5, asa patesc cand am ceva de pregatit dimineata nu mai am somn. Am pus niste glazura pe eclere. Am mai adunat de prin casa si am impachetat cadourile pana nu se trezesc tatari.

Mariana sa-ti traiasca puisorul dar i grasut nu gluma.

tumpi spor la pregateli si distractie placuta.

Duminica frumoasa va doresc[pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana pupam bulanusele lui Daniel, ce mumos e,sa-l papi nu gluma,mai ales ca-i scaldat in lapte [olala][olala] si tu o mamica fericita,bravos, va [pup] aveti grija de voi.

Ioana multam de cafa, va chefuiti azi, eclere [pofta][pofta].

Adina e din cauza caldurii, nici Andi nu prea doarme, a venit mama ta sau acu mergi tu sa o iei?

Celesta noi am vb pe mess,dar iti zic si aici congratulations [:D],m-a amuzat la maxim modul examinarii

[:D][:D][:D][:D] aleluia minte de neamt.....

Monik cum a fost ieri? cum a dormit azi noapte Jamie?

Codruta,Iulia,Franceska, Mihaelele,Claudiile,Alexandra pe unde umblati?

va [pup] pe toate.

 

30 days remaining till [RO]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Puiul, distractzie placuta! zvare (arunca) niste eclere si incoce cu prashtia [pofta].

 

claudia, cred ca ai dreptate, mai ales ca saracutzii dorm la mansarda.Maica-mea nu mai vine, trebuie sa aiba grija de tata, ii vizitam doar asa scurt, sper sa nu ne coacem pe-acolo.

azi mergem la un Badesee, poate o combin si pe claudi@, duminica frumoasa va doresc!

 

Ramonaiani, ma delectez mai tarziu cu pozele, acum tocmai isi intind piticii iaurtul pe tastatura mea.

 

Adina, imblanzit(a)oare de Fabian si Alexander (06.10.2006)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna

 

Da Claudia ai scris bine [:D][:D] , iar despre musafiri nici nu ma intreba , de la ora 2 jumate pana la ora 8 au stat ,am crezut ca inebunesc dupa ce au plecat am avut niste dureri de cap [bang][bang],tensiunea peste 170....deci ce sa mai zic si azi dupamasa iar vin , deja sunt satula , sper sa nu fac ceva criza de nervi [:D][:D] si sa le trimit in tarmuri mai calde .

AdinaF- ai niste copilasi foarte [pk][pk]

Mariana - ai un bb foarte dragut si grasut [pup][pup]

Am pus si eu 3 poze cu Jamie la poze Monik.

Va doresc o zi buna , eu merg sa dau papa la bb.[pup]

 

Monik [bibe]Poze Monik

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai,vai,nu se poate zau acuma e prea multa agitatie deja,te cred ca te doare capul,nu ai nevoie de asa ceva, ma uit mintenas la pozici [olala][olala]

 

30 days remaining till [RO]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...