Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine Romanesti in Germania (31)


Recommended Posts

aaaaaaaaaaaaaa Clau e rupta'n freza,spala vase de la ora 3 [:-@][:-@][:-@].azi a stat si Andi o ora cu mine la munca,apoi l-am adus acasa ca a devastat tot pe acolo, ba ii era foame,ba sete, ba vroia sa ma ajute, am plecat de la 13,30 deja azi, am avut schulung de la gesundheitsamt [:-@][:-@][:-@], vai is chiar obo merg la dus si apoi la lectura de gute nacht a lui Andi.

Mariana,Monik,Corina [pup] in special ptr voi

Ioana,Miki es war zu spät cu dedicatiunili [:D][:D] next time süsse, Adina lasa rusii sa-si faca de cap ca asa trabe au si ei treaba lor [alcool].

am tuns-o..........bis morgen.

 

30 days remaining till [RO]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu dadusem refresh si chiar ma pregateam sa zic ca ce liniste e prin zona.

 

Clau[pup]

 

Am reusit sa incarc cateva poze cu pregatririle.

Pana la urma am avut salata de vinete, salata de fasole cu tahina, branza greceasca si masline verzi umplute cu usturoi,tartine de castraveti cu crema de branza si somon afumat,tigarete din foi yufka umplute cu branza,cascaval si patrunjel,frigarui cu chiftelute din pui,cascaval si rosii,rulouri de sunca umplute cu morcovi....Apoi am griluit

 

si Aici poze

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fata tu ai nebunit vrei sa te iau la bataie,asa ca de prima ora,pe nepisate [:D][:D][:D], ce fras insirui aici asa bunatati la ora asta ca ma doare stomacul deja,viata mea,daca ma mai uit si la poze ma culeg astia cu farasul [:D][:D][:D][pup][pup][pup]bravos harnicuto.

 

25 days remaining till [RO]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mda exact la ce ma asteptam,numai ai scapare,treci la calu balan, [olala][olala][olala] mai dar tu ai fost si o tura in trecut,ce-i cu gladiatoru ala,unde ati fost acolo in epoca medievala?prin ce an v-ati teleportat [:D][:D][:D] si ce locatie, ca poate is curioasa si io de-o tura [:D][:D][:D] cand ma plictisesc.

 

30 days remaining till [RO]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poftiti la [cafea][cafea][cafea] si o zi buna va doresc.

 

Clau,nu ma bate ca apoi vine barbatu si intreaba cine m-a invinetit[poc] [:D]

 

Pozele alea sunt tot de la ziua lui cand am mers le Ritterturnier, nu mai stiu cum se numea orasul, dar era cam la vreo 50km de München.In fiecare an se tine acolo, e foarte misto.

 

Mey, in rest cam liniste pe aici, s-a racorit afara, haide scoateti mutritele la suprafata[pup]

 

 

Edit:ca mi-am adus aminte de oras, Kaltenberger se numeste.Defapt asa se numeste castelul, orasul este Geltendorf.Anul asta este a 30-a aniversare.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tumpi , mama , are dreptate Clau , tu chiar vrei sa ne faci sa vorbim singure .....

Foarte fain !Dar ti-o primesti ...sigur . Calul Balan , te asteapta !

Sa va fie de bine !

Sint la a doua cafea ....pe mine timpul asta ma omoara ...incet dar sigur !

astept sa merg in Romania , sa imi incalzesc un pic oasele ...dar probabil acolo am sa dau peste tornade ...!

Moonik , asa cum ti-au sugerat fetele , spune-le amatorilor de vizite (prelungite)ca nu esti inca in masura sa le poti onora ....asa ca ar face bine sa le reprogrameze ...peste ...citeva luni!Tu si copilul , avti nevoie de foarte multa liniste ....!

Va doresc tuturor o zi frumoasa si linistita !

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MA faceti sa [:I].chiar nu a fost cine stie ce, fata de ce vad la alte fete.Singura mea teama a fost tortul, fiinca a fost prima data cand faceam diplomatul si mai ales ca nu stiam cum e gelatina de aici, fiinca mama folosea granule.

 

Miki, unde esti?acum ai net si tot nu vb?te pregatesti de party?nu ai mai spus nimic, mai faci ceva sau fugi in lume[alcool]

 

si acum o melodie de suflet in ton cu vremea de afara si starea pe care o am

 

[tube]

[/tube]

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acu am ajuns,am avut termin la AOK,iara hartii de ergänzen, astia numai is normali [alcool], ploua cu galeata la noi, am facut schnell un spinat, duc copilul la fotbal mai incolo daca se opreste ploaia si apoi merg la lucru [bang]

Va [pup].

 

30 days remaining till [RO]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...