Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Regasiri (48)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui bamboletta Roxana-la noi e pe tot anul 50 ron [:D]dar e program scurt pana la 12 [:)]
[mamica]Bamboletta cu [bebic] David(18 aug 2010) si [zana]Antonia-Gabriela(1 nov 2006)
Pai tot program scurt e si la noi[:D] Dbunny, daca ai vazut hreanul ala....il gasesti in Carrefour[:D] ( in Ploiesti e sigur[alcool]), si mie imi place mai mult ca mustarul. L-am masurat si pe Calin, are 100 cm si 16 kg, astea 16 kg le are de ceva vreme, nu mi se pare nici grasun dar nici slab, are un fundulet si niste copanele din care as tot musca[:D] Dbunny, cum adica imatur[alcool][alcool]? Dar are 4 ani, nu 40[alcool]....cat de matur vrea? Mie educatoarea mi-a spus ca-i cuminte....ptiu, sa nu-l deochi....imi venea sa-i spun sa-mi dea o poza in marime naturala, poate daca o vede si acasa , se linisteste si el putin[:D] Despre carii....si Calin are, deja are 2 sau 3 maselute chiar plombate, in curand trebuie sa mai facem o vizita la stomatolog ca iarasi are carii la celelalte maselute[bang]. Si va spuneam si de dinti, dintii de sus ii are....de parca-s macinati, nu stiu sa explic, nu pe toti si nu toti la fel, cam cei 4 din fata. El cand prinde o bomboana o rontaie, poate de la asta i se trage...oricum eu nu-i mai iau bomboane d-alea care se pot rontai de ceva vreme. Alta intrebare pe care am uitat sa v-o pun: mai e vreunul care mai bea cu biberonul? [alcool] Eu cred ca-l insor cu biberonul de gat[alcool], seara si dimineata bea lapte numai cu biberonul....Si la pranz, cand vine de la gradinita, vrea "suc bun"[:D], adica apa plata cu miere......tot cu biberonul....[alcool] am inceput sa-i spun ca vine in curand Mos Nicolae si o sa vrea biberoanele lui ca sa-i dea cadouri......dar mi-a raspuns ca nu vrea cadouri[alcool] Noapte buna, fug la culcare [pup] PS: o sedinta a trecut, m-am si enervat, m-am si distrat.....ma rog...din toate...[:D], mai am maine 2 si gata, scap ( o perioada[alcool]), maine nu am ptr ce sa ma enervez ( eventual cand vor cere bani[bang]), dar sigur ma voi amuza, mai mult ca sigur ne va povesti invatatoarea ce prostioare le-a mai trecut prin cap[:D]....vorba ei: nu stii daca sa te amuzi sau sa te enervezi, atunci, pe moment, in clasa Oanei erau cativa baieti mai...zbuciumati, acum, la Ana...sunt toti, mi-e frica sa ma gandesc cum va fi la Calin[alcool] Roxana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va ofer o [cafea] fierbinte Noi am fost aseara cu bicicleta la plimbare... A fost tare incantata. Maya, am fost stresat multa vreme ca e prea dolofana, dar pediatra spune ca e normal pentru inaltimea ei... Eu pentru oparit cu ulei/apa fiarta folosesc miere de albine sau albus de ou. Nici un unguent nu are acelasi efect. Dar in cazul tau.... Anka, multumesc. Bambo, la noi se strang bani din considerentul de a fi pentru toti la fel. Roxana, la noi din fondul ala trebuie sa luam aspirator si.... nici la noi nu va fi mic.... Dbunny, am ramas datoare cu un raspuns. Trimit PM Lacramioara si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...