Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum ati proceda?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui b.aly Socul mare[wow] a fost in momentul cand ea mi-a spus ca de fapt 'iubi' n-a fost singurul infidel, ci a avut cativa prieteni de 'suferinta' toti cu neveste/iubite acasa care [pofta] si nu s-au putut abtine.
Si au tabarat si aia tot pe aceeasi femeie? Orgie, viol ori sex in grup inainte de nunta[alcool]. Pai infidelitatea alora conteaza aici? Asta arde si socheaza? Da' ce ma mir, tot la o petrecere de dinaintea nuntii de fapt dupa, el tot in chef de spovedanie sporit de alcool ii zice viitoarei mirese ca atunci cind era mai tinar si cica fara minte, impreuna cu un prieten bun, au luat cu forta o fetita de vreo 10 ani de pe strada, o fetita a strazii dintr-o intersectie au dus-o intr-o padure, au violat-o amindoi si au abandonat-o acolo. Cica a povestit asta asa ca pe o nebunie a tineretii, ca at cind fumezi un joint ori ai copiat la examen atita tot. Fiind o fetita a strazii "doar o aurolaca" mai exact, nu avea tipul nici o urma de vinovatie... Vikinga [gravi]12+ cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mie mi se pare ca stim cam prea putine amanunte ... de unde stim noi in ce mod si-a marturisit "distractia" ? Poate ii pare rau, poate a facut-o el ca sa nu afle ea de la altii, poate a realizat ca a fost o tampenie cat casa si ca e pe cale sa piarda femeia viatii lui ... etc. Sunt unii oameni care intr-adevar uita de ei al bautura, dar de unde stim noi cat de des bea el ? Apoi, poate cu nevasta langa el, care sa-l tina sub papuc, nu mai scapa asa ... poate asta vrea, sa fie tinut in frau de ea, viitoarea lui nevasta. Oricum mie "intamplarea" mi se pare de-a dreptul infantila, ma intreb oare cati ani are junele asta si prietenii care au asistat ... Eu personal nu as anula nunta, cred ca as amana-o. Nu mi se pare atat de grav ca a f.. o curva, mai grav si jenant mi se pare ca a facut-o in public, numai asa ca sa se dea rotund ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ang3lt0uch, daca astepti inca "infidelitatea" o sa o primesti! Nu te mai stresa[:D] Cum sa te amagesti cu ideea ca toti inseala, toti pot fi infideli impinsi de la spate etc? Mi se pare un mare afront la adresa barbatului in general. Ma mir cum nu zic nimic barbatii de pe forum. Nu, barbatii adevarati nu sunt asa! Si exista multi barbati care nu si-au inselat nevasta si multe altele! Tatal meu zicea odata tot asa la o discutie " Am multe defecte. Insa nu mint si nu mi-am inselat sotia. In rest toate relele" ( desi nu sunt chiar rele, sau chestii grave). Si sunt multi ca el. Multi tati ai nostri, soti, fii! Nu generalizati ca e dureros! Iubirea inca exista! Slava Domnului![:)] Larisa si Alexia [zana](13 iulie 2006) http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=125079"]S-o ajutam pe Alexia![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt 2 posibilitati: ori lui nu-i mai arde de nunta de i-a putut marturisi ei asa ceva... [alcool] ori au o relatie mai permisiva, in care fiecare face ce-i place, fara sa se supere... [alcool] ca sa-ti raspund la intrebare: nu m-as baga. nici sa se marite cu el, nici sa nu se mai marite. dupa aia daca o da nasol, mai iesi si tu vinovata... [:-@]
Ramonika [amoras] si pisicile [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/"]Vladutz[/url][pis] [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/"]Maritza[/url][pis] [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/"]Fulgushor[/url][pis] [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/"]Miki[/url][pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca ea inca mai pierde timpul pt a cere un sfat....[vom][vom][vom]nu va agitati,sunt la fel.iar prietenii care erau acolo si au facut acelasi lucru......idem.as fugi de asemenea doritori de orgii.redushi la regnul animal.[vom][vom][vom] mami de [ispita]Amira, premiata cu argint la concursul de dans[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sabrina, un sfat,dupa cum bine au spus si multe dintre fetele care au raspuns la subiect, nu pot si nici nu vreau sa-i dau. In primul rand ma depaseste situatia, apoi nu vreau sa fiu prost inteleasa pt ca este o problema destul de delicata. De minunat m-am minunat si ma minunez in continuare, dar totusi, amuzant chiar nu mi se pare. Sincer mai mult este de plans decat de ras( parerea mea). Alina & Maria-Louisa 19.08.2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[wow] [vom] Cred ca prietena nu are nevoie de sfat, doar se amuza de reactia celor din jur. Se potrivesc impreuna si le doresc Casa de piatra.[ispita] Eu cred ca incet-incet as rupe prietenia cu respectiva. Sunt un pic mai conservatoare si nu mi-ar place astfel de oameni in anturajul meu. Inainte de a deveni iubitul meu, am fost prietena 2 ani cu sotul meu. De pe atunci spunea ca barbat nu e cel care inseala cand are ocazia ci cel care are puterea sa se abtina. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...