Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum ati proceda?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
Ce ati simti si cum ati proceda daca ati afla ca la petrecerea burlacilor, cu o saptamana inainte de nunta, viitorul sot v-a inselat, in conditiile in care el ajunge dimineata acasa destul de si va povesteste cu nonsalanta ca v-a inselat cu tipa care era adusa pt. a anima petrecerea, facand in fata tuturor celor invitati?
super tare frate! [:D] ...inainte barbatii nu mai faceau "petrecerea burlacilor", la romani nu exista traditia asta, a fost "imprumutata" de la americani ca motiv de dezmat! Eu nu vad rostul acestei "petreceri a burlacilor"! Sa iasa la o bere, la o terasa numai barbatii, sa se imbete ca porcii apoi sa vorbeasca numai prostii ...DA! Insa sa se stranga intr-o locuinta un numar de barbati (casatoriti sau nu) si cateva domnisoare (animatoare) si sa inceapa dezmatul.....NU! Eu n-as suporta nici gandul ca ar atinge sanii alteia, sau ca ar linge sampanie nu mai stiu din ce zone al ei ...dar sa faca [sex] [bang] ...la gunoi cu EL!Definitiv si irevocabil!Punct!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui StMihaela
Cred ca noi deja ne agitam degeaba: fericitii miri sunt in luna de miere [alcool]
:)))) exact! :)))))) nu-i bai, noi suntem aici si peste cativa ani, cand va aparea subiectul: sotul ma inseala des, inainte eram permisiva si chiar inainte de nunta i-am iertat, dar acum eu stau cu bebe mik aks si el mi-a zis ca sunt grasa si urata si ca ma inseala ca e cool. ce sa fac? ultima data a facut-o cu sor-mea... _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu, babyblue, nici nu se putea mai bine de cum ai zis [pk]. Scurt, concret si la obiect. Cristina si [bonjovi] Razvan (31.01.2006) poze [url="www.dropshots.com/asteryaro"](1)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro1"](2)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro2"](3)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro3"](4)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu daca as fi in lokul tau i-as da papuci fara sa ma gandesc de 2 ori nu merita sa stii imagineaza-ti ca a foacuto exact la petrecere burlacilor si de fata cu toti apai prinde de gust si tu ai sa stai acasa sa suferi din cauza unui nemernic.mie sila de el [gravi]22+ si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 9 luni 26.09.2006http://lb3f.lilypie.com/dRalm7.png http://picasaweb.google.com/ciquitita7 http://dn.daisypath.com/F2Epm7.png BEBICA DIN BURTICA http://tickers.baby-gaga.com/p/dev315pf___.png Un copil este o Binecuvantare de la Dumnezeu! Trebuie sa credem in Dumnezeu ca El va veghea asupra noastra...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

babyblue esti cea mai tare[flo] asa este odata ce ai trecut peste un asfel de episod fii sigura ca se va mai repetea de n ori eu am patit o m a inselat timp de aproape 2 ani cu altcineva se intampla acum vreo 5 ani,cand s a prins el ca nu poate sa stea fara mine sau pur si simplu nu se intelege cu dumneaei(care apropo stia de mine si astepta saracuta sa ma lase si sa continue relatia cu ea[xx(])s a intors la mine iar eu l am iertat [bibe] nu s a mai intamplat de atunci sau pur si simplu nu am ami "simtit"eu nimic dar nici acum dupa atat timp nu il pot ierta si i reprosez acel episod! e trist ca trebuie sa faci astfel de compromisuri pt ca tu crezi ca asa vei fii fericita ,,IDEALUL ESTE INVIZIBIL OCHILOR''
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...