Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara Impreuna(154) Emma, te purtam in inimi!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

getaid="red"> superbe pozicile [pk][pk]

pove cate putin despre cum a fost ... ma tenteaza si pe mine Grecia ... pe cont propriu ati mers ?? cat a costat cazarea ??? de aici cazare rezervata??? feribotul cat a costat ?? cat ati facut pe drum ? pe ce insule ???? pleaseeeee ... pupici [pup][pup]

 

restul zuzelor pupici miiii [pup][pup][pup]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andanii merci

a fost superb intr-adevar.

noi am fost pe insula Thassos, in nordul Greciei. am fost cu masina, am facut 1000 km. am trecut prin Serbia, Macedonia, apoi Grecia, pe langa Thesaloniki pana la Keramoti. de acolo am luat feribotul pana pe insula. drumul cu feribotul a fost doar jumate de ora si ne-a costat 20 euro pt masina si 3 euro pt fiecare dintre noi, pt Alex gratuit.

am coborat de pe feribot in Limenas - capitala insulei- si apoi am mers cu masina pana in statiunea unde urma sa stam, Skala Potamia. statiunea e superba, munte si mare la un loc. plajele nu sunt prea late, dar nisipul e fin si alb, un vis. marea e lina, pana departe e f putin adanca, apa albastra-verzuie, transparenta.

mancarea a fost f buna, noi am avut doar micul dejun la hotel, in rest am mancat la taverne. dar, cum am mai spus, mancarea super si portiile uriase, ne-am ingrasat [:D]

lui Alex i-a placut f mult si noua la fel, am mai fi stat.

ne-am gandit ca la anul mai mergem o tura tot acolo.

cazarea ne-am rezervat-o de aici, dar am vorbit direct cu proprietarii hotelului. cazarea ne-a costat 60 euro camera pe noapte cu mic dejun. hotelul f frumos. dar am zis ca la anul ne cautam ceva studio sau apartament, ca sunt o gramada si mai ieftine. si asa o sa putem sta mai mult.

daca mai ai nelamuriri mai intreaba-ma.

oricum sa stii ca merita, e nemaipomenit pe Thassos daca vrei odihna si relaxare.

 

Geta, mami de Alex

 

Povestea unui Licuriciid="blue">

 

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"id="size1">

 

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc getuta ..... intrebari ar mai fi multe , da mi-e ca plictisesc lumea [asia][asia] am incercat sa dau de tine pe mess , da nu erai [q][q]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zdrastvuite gagici [:D]

 

la noi nimic nou pe frontu de vest inafara de o vreme cacacioasa [pic] care ma scoate din sarite [nervo][poc]

 

Geta, vazut pozele faine! Noi, daca ne iese pasenta cu casa, anu asta zicem pas la concediu [q]

 

ma duc sa-mi caut parazolu si fug la munca ... pup

 

Silvana si Paul

 

 

Povestea unui Licurici

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

 

Don't ever give up

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andanii pe cine plictisesti fato? ... nu vad pe nimeni pe aici [alcool]

geta bine ai revenit si sa va fie de bine [pup] super pozicile [cool]

mihi se pare ca Eric Tudor a ramas ... mai avem timp sa ne razgandim [:D]

Eu in continuare la umbra si in repaos , azi nu's ce am avut de m-am trezit cu [afro] parul cret si pulsus sus de imi bubuiau tamplele [:-@] ... asa ca in continuare astept sa treaca zilele , saptamanile ... viata pe langa mine [alcool][alcool]

 

____________________________________________

 

Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]

____________________________________________

 

Aida ... 30+ ... cica

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geta, stau de o ora rezemata-n cot si cu ochii beliti prin pozele tale...fain concediul, faine poze, faini copii sunteti. Ti-am mai zis, ma luminezi cand vad ce fain si fericit zambesti [:)]

 

Ma bucur ca v-ati simtit fain si ca sunteti bine [pup]

 

Ma duc inapoi sa visez la plaje cu pietricele si la mare turcoaz si transparenta...

Noapte buna (copii) [nani]

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aida, atunci cand ai sentimentul asta, gandeste-te ca intotdeauna se poate si mai rau!!!depresia ta vad ca se tot mareste, eu zic sa spui tot ce ai pe suflet si tot ce gandesti, aici, in grupul tau de prieteni, pentru ca ai nevoie de descarcare!!!

imi pare rau ca nu pot spune mai multe la toata lumea, sunt deja intarziata la o intalnire, dar simt deja ca aida are nevoie de un ajutor din afara!

 

alina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alintato te [pup] si merci [flo] sa stii ca am unde sa ma descarc [;)] , dar nah , am si eu zile si zile

Tu ce mai faci? [pup]

 

____________________________________________

 

Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]

____________________________________________

 

Aida ... 30+ ... cica

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...