Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara Impreuna(154) Emma, te purtam in inimi!


Recommended Posts

smuak si de la mine la tot poporu' de la mic la 'mare' [pup]

 

Dana, voi cand plecati in Croatia?! Pe 10 august sau inainte de 10 august? Poate punem de-o incolonare pana prin Beograd [:D] Noi in 9 plecam.

Si te rog sa mai zici de din alea de adevaratelea, ca tare mi-o placut, bravos! [pup]

 

Noi am bagat o tura azi pana la Oroshaza (HU). Daca aveti ocazia, recomand pentru liniste, relaxare, bun gust si curatenie. Si mi-am facut damblaua si mi-am tras si-un tatuaj in henna pe brat, sa-mi fac idee cum m-as putea odisnui cu unul adevarat [:D] Tare faina zi, pe bune.

 

Altfel vad ca fiecare-i cu bube, cu una alta, asa ca nu mai vin si io cu ale mele ca da pe dinafara forumul :))

 

Sanatate multa Doris, Dana, in special, si tuturor in parte si sa aveti o saptamana minunata gagix!

[pup]

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Maria bravos, un tatuaj!!!! Si eu mai vreau sa-mi fac unu cand vin acasa inca ma gandesc unde ca nu m-am hotarat.

 

Noi azi am fost in croaziera pe Lacu Michigan si Raul Chicago, maine vin cu poze ca nu mai am chef sa le pun acu.

 

 

Silvana si Paul

 

 

Povestea unui Licurici

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

 

Don't ever give up

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vaaaai , nu da nimeni o amarata de cafea [bang] trebuie sa va dau eu o gravidoasa , poate asa mai intrati si voi [zz]

 

[cafea][cafea][cafea]

 

____________________________________________

 

Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]

____________________________________________

 

Aida ... 31+ ... cica

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mariaa

Dana, voi cand plecati in Croatia?! Pe 10 august sau inainte de 10 august? Poate punem de-o incolonare pana prin Beograd [:D] Noi in 9 plecam.
Si te rog sa mai zici de din alea de adevaratelea, ca tare mi-o placut, bravos! [pup]

_______________________________________________________________________________________

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">
Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]
id="size1">
align="right" id="quote2">

mariaaid="red"> pe mine ma-ntrebai cand plec in Croatia ?? .... si daca nu pe mine iti raspund si io : pai eu plec vineri 17 iulie , adica peste 3 zile [pk][pk][pk] crede-ma intr-un fel abia astept sa ajung acolo ... am emotii pentru drum , da nah asta face parte din distractie[:D][:D] in alta ordine de idei nu prea aveam chef sa plec avand in vedere ca plec numai eu cu Andrei fara jumatate dar din pacate trebuie sa merg pentru copil [:I] plus ca ma enerveaza ca n-am mai slabit si-o sa fiu o balena pe plaja .... groaznic [q][q]

in rest ce sa va mai spun .... nus ....
Anoooooid="red"> te asteptam sa vorbim .... n-ai mai aparut ????

andaid="red"> ce ne mai zici ? ai rezolvat masina?
aida
id="red"> cum e la Constanta vremea ???
danitinid="red"> esti mai bine??
getaid="red"> vad ca te nuntesti ... numa-n chefuri ....
dorisid="red"> functioneaza homeopatele ???



ANDANII [flo][hia][hia]

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

"Povestea unui licurici" id="size2">


[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna!

 

Aidutzu, trei cani ai dat, trei cani am luat

[fuga] cine mai vrea sa ma prinda din urma ...... [:D]

 

Mariuca, noi in data de 8 trebuie sa fim acolo, mai precis in Lopar, insula Rab [olala]. Pe unde o luati, pe la sarbi sau pe la unguri? Io am vrut pe la sarbi ca e mai scurt cu vreo 120 km, n+am vazut locurile si, in plus, mamanu e sarboaica, am zis ca ne ajuta cu dialogurile dar ... mi+a zis o cunostiinta care numa' ce s-a intors ca, la dus, au stat PATRU ORE IN VAMA la sarbi [soc] asa ca, pana la urma, pe la unguri ne va fi drumul ....

 

Mamica de spiridusid="red">

 

De fiecare data cand oamenii iti inchid in fata o usa, Dumnezeu deschide o fereastra.id="navy">id="Georgia">

 

LICURICI – ETERNA LUMINA; id="black"> id="Arial Black">

 

NOIid="navy"> [grup]

 

 

Spiridusul meu drag id="red">id="Arial Black"> [i]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

banuiam io ca pe danitin o intrebai nu pe mine [q][q] da nah m-am bagat si io in seama cu explicatii [bang][bang]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andanii, am postat deodata ... acu' isi alege Mariuca Dana cu care vroia sa vb ... Pai drum bun iti doresc si sedere placuta, sa dai de veste cand te intorci ce si cum a fost. Nu ma simt mai bine, mi-am dat deadline sfarsitul saptamanii, daca nu ma pu pe picioare trebuie musai sa merg pe la doctori. Am crezut ca o sa pot sa o intind pana in octombrie cand am a doua tura de concediu, ca de la lucru la consultatie e cam mult pentru nervii mei, dar, se pare ca nu-mi iese pasienta....

 

Mamica de spiridusid="red">

 

De fiecare data cand oamenii iti inchid in fata o usa, Dumnezeu deschide o fereastra.id="navy">id="Georgia">

 

LICURICI – ETERNA LUMINA; id="black"> id="Arial Black">

 

NOIid="navy"> [grup]

 

 

Spiridusul meu drag id="red">id="Arial Black"> [i]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

atunci Danele....nu Dana [:D]

 

andanii, da' de ce din pacate??? ba din fericire, nu?! [pup]

io credeam ca esti deja pe drum incolo, de asta n-am mai zis nimic...

rilex, numai la noi plaja e confundata cu podiumul de moda sau cu o promenada de agatat pitzipoance sau mujkiulosi...o sa fii cea mai sexi mamica de pe plaja, sa te simti bine si sa vii cu boze mistoace!!! [pup]

 

dana, pe bune?? hmmm...pai pe la sarbi ne gandisem. o sa ridic problema acas'. avelo grija cu alea-alea sa nu strice concediul!

 

aida, buna cofee, buna rau! foarte faine tzoalele alea de bebeu! cum ii marea, tot asa neagra?

 

no, spor la [cafea] si saptamana buna sa avem cu toatele!

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza...

 

Azi am avut cafea de la mare...[:D] am simtit si briza...[:)] si mirosul de alge... si-am baut cafeua ta Aida, cu gandul la valuri...merci![pup]

 

Vad ca sunteti pe plecatelea in concedii...super fain.

 

Si eu azi musai la lucru, si ma simt naspa rau...[bang]

 

Va deschid imediat cap nou...

 

 

 

 

[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">

id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...