Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara Impreuna(154) Emma, te purtam in inimi!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hai salutare si de la mine....

 

andanii[.b]...abia acum am reusit sa intru pe aici,am batut orasul tooooaaaaaata ziua....si de aia nu am fost pe mes,sorry.Asa ca scriu si eu,ca sa nu mai plangi si sa fim happy people amandoua,sa iti zic marea bomba?![:D]Hai ca-ti zic:o sa fim vecine de vila la Trogir.Asa ca o sa ne intalnim vineri seara la autocar,ca merg si eu impreuna cu Alex si Luana,doar noi....NE FACEM DE CAP,FEMEIE!!!!![drac][:-)))][:-)))][:-)))]

fara barbati la pachetel.....hahahahahahaaaaaa.Deci o sa fim cazati si noi trei la vila Tennis.

 

Asa ca in 17 Iulie plec si eu cu copiii in Croatia,la Trogir,impreuna cu Alex si Luana,azi am platit biletele de vacanta si vineri seara....pe cai ca se filmeaza[:D]

 

Simonelule...ce mai faci?[pup]

 

Aiduko...buna cafa matale la ceas de seara...[pup][:D]

 

Danuta...pleci cu Simona o data,ha?[:D]

 

Pianna,si tie o saptamana excelenta..

 

Monica emag....tu ce mai faci?esti in vacanta?Ai plecat pe undeva?

 

Deya...tu ce faci?

 

Andule,plecara americanii?

 

Silvana...si cum fu excursia?Veniti in tara?Cand?

 

Dorisache,special te-am lasat la final[pup][:D]...femeie,azi am avut o surpriza deosebita...Hai sa zic,ca poate ai sa te simti mai bine si o sa-ti creasca inima.Fi atenta:ma duc io azi sa achit vacanta.Gagicele alea de acolo imi zic ca peste o ora.Ok si plec cu gandul sa ma tund undeva prin orasul asta.Si ajung acolo pe str.A. Pacha colt cu puii mei,ca nu stiu cum se cheama strada aia pe care trece tramvaiul prin fata pe la Bega,magazinul....si intru acolo..Un tuns zic...si ma trimite la un baietel,un copil,sa fiu tunsa,coafor copilul ala...si hait,pana aici mi-a fost,face asta harakiri cu capul meu....si imi iau inima in dinti si nah,imi zic ca se mai intalneste si-un lup halit de-o oaie..fie ce-o fi[:D]

Ma si se apuca baietelul ala de scafarlia mea.....si atata ii tremura mana,atata m-a bibilit si m-a tuns numai din foarfeca....ce sa zic?!Ii mai spuneam ca vreau mai scurt,vreau asa,vreau asa...si imi explica copilul ca nu e bine ce vreau eu,ca e prea scurt,ca nu se aseaza parul....ce mai?rabdare pe el cat casa....Intr-un final,dupa ce mi-a scurtat parul,m-a dat cu crema,apoi cu spuma de par,m-a uscat si m-a frezat cu feonul....bah!am zis ca imi ies ochii din cap ca la melc de ce look aveam....aratam betonoasa rau,pur si simplu m-am indragostit de mine uitandu-ma la moaca din oglinda[olala][olala][olala]...deci n-am cuvinte sa il laud pe copilasul asta,mi-a tras o tunsoare nota 1000....pe cuvant si nu fac nici o caterinca.Si il intreb daca lucreaza acolo sau e in practica....si imi spune ca lucreaza acolo,ca a facut scoala la Nu-stiu-cum Lux...si il intreb daca nu cumva a facut scoala si la Modex,la Bungau Doris...si se uita copilul ala curios la mine,zambeste si imi zice ca la Doris si-a luat diploma....Asa ca draga Ciufuleasco,traiti-ar stiinta si mainile...sa fi sanatoasa femeie,ca uite ce elev super o iesit din mainile tale...Bravo profa![pup][pk]

Nu ma intreba cum il cheama pe copil,nu l-am intrebat,ca de aia is talamba....insa e usor de identificat,ca e singurul baiat din tot coaforul....

 

 

EDITEZ: ca sa se vaza...

Bah,si sa nu va zic cum se simte ....alea-alea....pe brat...hihihihihihihih... cand se apropie sa tunda,ca nu-i ca la fete....stiti voi ce zic...Stiu,am buba la cap,dar macar asa....hoasca batrana cum sunt,sa mai zimt ceva fresh....hehehehehe...si e si frumusel foc![:D]

 

No,va tzuca nebuna de mine...[pup]

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Pi casa 1

 

 

Pi casa 2

 

Pi casa 3

 

Amalgam de ganduri

 

 

 

 

 

[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna!

 

Ana[pk], buna treaba, distractie maxima sa aveti! Andani, la fel! Astept pozele.

Eu inca n-am organizat nimic, am primit un pont cu un last minute in Italia saptamana trecuta cu un pret de-mi venea sa-mi trag palme de bun ce era, insa a fost prea last minute, l-am ratat...

Nu-i bai, sanatosi sa fim, prind eu altu`. Incerc sa ma simt turista in navetele mele zilnice, pana cand oi fi chiar in concediu...

Pana una alta, ma bucur ca ai gasit oferta buna, [pup].

 

Aida, frumoase tare hainutele lui bebe, sa le poarte sanatos si voios. Saluta marea din partea mea, te rog, mi-e dor de ea de n-am cuvinte.[pup]

 

Geta, frumoase pozele din concediu, ma bucur ca a fost frumos si ca v-ati simtit bine.

 

Doris, Dana, multa sanatate!

 

Simo, vazut pozele din we, pup fata frumoasa.[pup]

 

Licurici, stralucesti si in inima mea!id="size2">id="blue">[ruga]

Ziana - povestea nasterii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

looooool Ano, voi doo in sud, eu cu Dana h'astalalta in nord [:D] poate ne adunam pe la jumatatea Croatiei si punem de-o cafa, ca buna cafa' mai au [cool]

bestial la Trogir!!! m-ai uns la sufletel si tare dor mi s-o facut de locurile alea [pup] distractie faina rau de tot sa aveti! [pup]

 

monica, m-ai omorat [:D]...sa te simti turist in drumurile tale spre job, asta n-am mai auzit-o, dar denota optimism pana peste [:D]

pup tare...grasa si frumoasa, ai?! [:D] si incruntata la soare pe deasupra [:D]

 

doris ueik up mama, ueik up...ca avem treaba de facut [:D]

 

getutule, cum esti?? te-ai reconectat la real world? [:D]

 

care sunteti cu vrajile si cu astrele, aliniati stelele si lunile, va rog io maine [:D] am si io o zi din aia ca o treapta de urcat, si musai sa fie bine. multzam, dau o [cafea] [:D]

 

v-am tzucat pe toatele [pup]

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brrrr eu am nish draci da nu asa[bang][bang][bang]pproblema e ca nu stiu de ce.Adica banuiesc eu...da atat mis de de nervoasa ca nimic nu imi convine....nimic nimic azi ma gandeam asa sa ma despart de stiti voi cine ca parca nici aia nu mai imi convine nu ma simt frate apreciata si gata.Eu vreau sa simt nush ce da sa simt.[bang][bang][bang]

Asa revenind la lucruri normale[:D]

Ana eu te citesc zilnic imi place blogu tau ma bucur ca plecati in vacanta.Da sunt curioasa care e starea de spirit a luI Marius?Cat despre ochiu bei ca sa iti spun e frumos.Noi am fost la cascade si dupa la cetate,cetatea a fost a lu Maria Tereza bla bla,faza e ca eu dupa 3ore de mers si mai aveam o panta de urcat am abandonat nu se merita pana la cetate.La cascade e frumos frumos terenul cam alunecos.Daca vrei cu masina e asa Timisoara-Resita-Oravita din oravita faci dupa autogara dreapta pe drumul spre Potoc si treci prin mai multe sate drum bun in general cu 2 gropi mari si vreo5 micute[:D]Cazare noi am gasit la cabana vanatoareasca cu 36de lei pe noapte dar mancare de acasa in camere de doua persoane.

Doris insanatosire grabnica[pup]Ines ce face?

Geta am vazut si eu pozele[olala]noi mergem aici in 15 august.

Ema si Dana voua va doresc putere de munca

Silvana imi cer scuze ca nu am intrat sa urez lui Florin.Maica ce face?Cat mai sta?

Mihi cum esti?[pup]

Andanii ce tare pleci cu Ana,Si nu te mai fa balena te rog eu[pup]

Mariaa[pup]nu stiu ti-as spune atatea si totusi nu stiu

Dani ai fost cu soricioaica la doctor?

 

Cam atat...pe aici speram sa se calmeze apele....

 

deya

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata....

 

Simonelule....aferim![pup]Asta ii scriam si la andanii:ca poate stabilim de-o intalneala in Croatia,ca vaz' ca prin Timisoara greu ne vedem...[:D]

 

Deya,ce pot eu ca sa mai zic?[:D]Multumesc ca citesti la zapacelile mele....[pup][pup]Cat despre toane si hachitele sufletului,fiecare le avem,sa sti....la mine sunt la gradul de sus,cand ma apuca....vad ca tu esti mai linistita ca mine....E bine insa,ma gandesc eu,ca o data cu varsta pot sa ma mai abtin si sa dau cat de cat cu ignore...atata cat pot,evident....chiar daca doare...dar sti tu,roata aia se invarte si esti jos,dar vine ea si vremea sa fi sus....[:D]Ce zice Marius?Pai nu zice nimic de escapada asta a noastra9si sincer ma cam doare 5 metrii in spate daca ar zice ceva)....am eu o vaga banuiala ca e happy ca plecam,ramane singurel,va fi liniste si pace si pe urma,nu-i asa?isi aduce si el o fatuca subtirica si modeala,macar o saptamana sa stranga in brate bucatica fusiforma,ca de balena albastra s-a cam saturat,bietul om....pai nu?[:D]

Glumesc[:D]Chestia este ca lui nu-i prieste la mare,nu poate sta la soare ca i se face rau si nu suporta caldura.Daca ai observat,toate concediile noastre de pana acum au fost 90% la munte.Si ca sa revin la rasu-plansu,au oare eu nu am dreptul macar o saptamana fara mustatile lui?Sa vaz si io alti oameni,alte fetze,sa aud alte glasuri?!hahahahahaaaaaa.....face bine cate un "divort" de asta,chit ca e doar o saptamana.

Am retinut cu traseul...sper sa il fac vreodata....sa se faca masina bine intai.

 

Va pup si va doresc o zi cat mai buna!

 

[pup]

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Pi casa 1

 

 

Pi casa 2

 

Pi casa 3

 

Amalgam de ganduri

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]

 

avem niste prieteni plecati in Germania de foarte multi ani. tipul(mai mare ca varsta decat noi) merge de doua ori in concediu pe an. si are o vorba de ne pune in kur pe noi si adica: sa pleci in concediu cu nevasta (respectiv barbatu') ii ca si cum ai dormi cu ciorapi [:D][:D][:D]

deci tu acuma o sa dormi desculta, adicatelea [:D]

 

ai sa vezi Ano, ca nici soarele nu-i ca la noi [:D] nu arde, nu frige. nici noi su suportam sa stam ca lauzele in soare o zi intreaga, asa numa cu burta la soare...da' acolo chiar poti sta ca nu simti dogoarea aia. din cauza muntilor si mai ales ca Trogir ii in golf asezat, aerul e foarte respirabil.

...fa curat pe picasa sa intre pozele la revenire [:D]

 

deiule, poi zi mama, zii! stii unde sunt [pup]

 

ma duc la [cafea][cafea] sa aveti o zi faina.

 

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza...

 

Vichy,id="red"> bine ai revenit...

Superbe poze...si voi doi frumosi...bronzati...

 

Deci, daca am inteles bine...

Ana pleaca cu Andanii...[:-@]

Maria cu Danitin...[:-@]

 

Excelent...[:D]

sa va distrati la maxim...

 

Ana,id="red"> da...este elevul meu, mai are o colega acolo cu el, a fost in aceeasi grupa cu baiatul, fiind psiholoaga, si-a schimbat jobul...talentati amandoi...

La examen au luat 10, asa ca stai linistita esti pe maini bune...

O sa trec intr-o zi sa-l salut, am o prietena buna acolo, Ilonka.

Da o poza cu tunsoarea? am onoarea?

 

Deya.id="red">..traieste clipa, iubito!

Iubeste, da-le incolo de robleme, zau nu-si au rostul...

 

Eu tot in crize, ieri a fost tare naspa...

Am ajuns si la Muscoi, e singurul om in care am incredere, si m-a lamurit cum sta treaba cu atacurile de panica...

De fapt, am spasmofilie, de la ea fac crizele, oricat calciu si mg iau, va dura pana se vor asimila...

Si de la crizele de spasmofilie, am ajuns si la atac de panica.

 

Va trebui sa ma invat sa traiesc cu ele, si ele cu mine, desi e tare greu...nu poti sti cand te apuca...e ca un cutremur, care vine insotit de replici, mai usoare...

Ieri nu am mai mers la munca, atat de rau mi-a fost...

Asa ca poate ma intelegeti, ca sunt debusolata la greu...mi-e dor de casa mea, de Radu...dar pana la urma, la ai mei sunt in siguranta...

 

O zi faina va doresc...

 

 

 

 

[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">

id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vickip id="red">superbe pozele , se vede ca v-ati simtit super [:D]

 

anaid="red"> superrr , da cum de acuma pleci cu mine deodata??? ma refer cu acelasi autocar , nu mai plecati de la Modex ????? nu ca nu mi-ar conveni da nah si io baba curioasa [q][q] si nu erai in alta vila cazata ??? ma bucur tare mult ca vom fi in aceeasi vila[:D][:D]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...