Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara Impreuna(154) Emma, te purtam in inimi!


Recommended Posts

saluti,

 

Vicki, vazut pozele, faine se vede ca v-ati distrat

Doris, imi pare rau de problemele tale. Spasmofilia nu e lipsa de calciu? Voi plecati pe undeva in concediu?

Ana, excursia pe vas fu faina, n-am apucat sa pun poze sper sa apuc azi, Florin o organizat totul a fost o surpriza pentru noi [:D]

Acasa nu venim curand.

Deya, maica e ok, asteapta cu nerabdare sa ne mutam sa vada apartamentu.

 

Pe restu va tzuc, fug la lucru

 

Silvana si Paul

 

 

Povestea unui Licurici

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

 

Don't ever give up

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui deya
Andanii ce tare pleci cu Ana,Si nu te mai fa balena te rog eu[pup]

deya
align="right" id="quote2">

offff cum doamne sa nu ma fac balena cand imi vad suncile??? .... nah astia-s piticii mei si basta , poate daca oi fi la vreo 50 kg nu m-oi mai face , da docamdat .... balena esuata-s [q][q][q]

nu stiu sincer care-i problama intre tine si popica al tau, da io zic sa stai si sa cugeti sa nu te pripesti ca poate sa-ti para rau dupa , poate o pauza de o saptamana doua n-ar strica sa va dati seama daca va puteti lipsi ori ba unul de altul .... [:D][:D]

ANDANII [flo][hia][hia]

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

"Povestea unui licurici" id="size2">


[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bay ,mai terminati-va cu balenitul asta....o sa vezi cum se va revarsa Adriatica cand voi intra eu in ea si cu toate astea,ma doare cumva la basca...asa ca andanii,io sunt balena albastra sefa!

 

[:D]

 

 

Vicki..demential....no comment!

 

Silvana,ma bucur ca ati avut parte de surpriza de la `Florin cetire...si sa va mutati repejor in casa noua...

 

 

Simona,fara ciorapei?[:D]Am trait si aflu si de asta....io as prefera fara chilotei,dar daca e cu ciorapi,ciorapi sa fie...[:D]

 

Doris,pai acum ca te-ai lamurit cum e treaba cu panica asta,io ziceam sa incepi sa te obisnuiesti cu ea si cu orice invat are si dezvat,o veni ea si vremea cand te vei dezobisnui...Sper sa te simti mai bine si despre look e o poza in blog...facuta de Luana.[:D]

 

Deya,mai trecura piticii?

 

Aida,pe unde va preumblati?

 

Danutooo....cum esti?Tot din butoi raspunzi?

 

No,hai ca va pupicesc...mai vorbim noi!

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Pi casa 1

 

 

Pi casa 2

 

Pi casa 3

 

Amalgam de ganduri

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna tuturor timisorencelor!am ajuns din intamplare la voi si de cateva ore va tot citesc prin arhiva.pe sarite bineinteles ca am 2 nazdravani care nu ma lasa mai mult de 10 min linistita, dar acum i-am culcat:)

as vrea sa intru si eu la voi in casa daca ma primiti[:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce fain ii sa fii tanar si nelinistit! pup tare deiule, esti tare scumpa [pup]

 

doris, ce bine ca ai aflat care-i baiul! hai ca se drege spasmofilia, bine ca nu-i ceva mai rau!

 

viki, ce pot pentru ca sa mai zic...super! saa va fie de bine! iar tu sa nu mai zici de gogoasa infuriata nimic [:D] arati bestial! [cool]

 

silva [pup]

 

pup zapacitele, seara faina!

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

digitux,bine ai venit !Te primeste lumea,cum sa nu te primeasca!?[flo]

 

pianna,tu n-ai mai scris nimic....baga mare![:D]Tu ai fost in vacanta?Plecati?Unde?

 

Deya,vorba Simonei:tanar si nelistinit(asa zice Luana)[:D].Hai mah,ca la voi acolo e chestie de orgolii si hormoni fugiti din stavila....[:D]Ioiiii,tinerete,tinerete!!!!Unde-s zapezile de alta data?????[:D]

 

Doris....ce faci,femeie?Cum te simit azi?

 

andanii(ca sa nu se confunde Danele)[:D],io ieri ma certam cu Mariusache ca azi este joi....hai di mini ce ma man'ca talpa...[:D]

 

Monica emag,ai gasit ceva oferta sau...inca esti turist la servici?Am niste oferte pe la mine prin mail....vrei sa ti le trimit?Da adresa de mail,ca nu stiu....sau nah!scrie la petenchea@yahoo.com....ca sa iti vad adresa...Numai daca vrei,nu e obligatoriu![pup][:D]

 

Silvana...voi sunteti in parametre?[pup]

 

Aiduko...pe unde bantui draghe?Te-am vaz't in poze....ce bine arati![pup]

 

Vicki...cat ati stat in Grecia?Cat a fost halatul la voi?Cu ce ati mers?

 

Simona,Anda...va pup...sper ca sunteti in parametre...

 

Nah,va tzuca mandea[pup]...pe cine am uitat sa mentionez cer scuze...dar pup tare si apasat...[pup][flo]

Azi va fi canicula,zicese....si eu am de mers in oras,la cumparat sanadale lu' domnu' Alex...[bang]

 

Trece,bem un suc si o apa rece si ne revenim...[:D]

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Pi casa 1

 

 

Pi casa 2

 

Pi casa 3

 

Amalgam de ganduri

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata buna

[cafea][cafea][cafea][cafea]

 

Ana si Andanii drum bun sa aveti, timp frumos si distractie placuta! [pup] ce fain ca mergeti impreuna ...

Doris esti mai bine? [pup]

Aidaaaa pe unde umbli? e frumos la mare? [pup]

Mariaa sa stii ca inca nu mi-am revenit dupa vacanta ... nasol e ca la lucru am intrat direct in priza, am o gramada de lucru, nu-mi vad capul ... la tine totul ok? [pup]

Digutix bine ai venit la noi [flo]

Deya draga eu nu stiu ce sa-ti zic, dar va doresc sa va rezolvati toate cele si sa fiti fericiti. [pup]

Silvana ati rezolvat cu noua casa? cand va mutati? ca eu nu mai stiu ... [:I] [pup]

Vicki vad ca si voi ati fost in Grecia, f frumoase poze, se vede ca v-ati distrat fain. [pup]

 

va las, ma asteapta munca

[pup] poporul

 

Geta, mami de Alex

 

Povestea unui Licuriciid="blue">

 

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"id="size1">

 

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...