Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poznazi smecherasi de mai-iunie 2004! (14)


Recommended Posts

Oh Maria, ce ma bucur! Sarcina usoara si bebita frumoasa si sanatoasa! Te imbratisez cu drag si felicitariiiii!

 

Bertha, la multi ani![pup]

 

[9cer] Dianaid="red"> cu [bonjovi] Vladid="blue"> (16.05.04) & [8**]Timeea id="red">(18.05.06) & [copil]Teodora id="red"> (11.11.09)id="green">

id="size1">

Maria_rubi, o mamica DC are nevoie de ajutor! [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mariaid="blue">[pup]sarcina usoara si o bebita sanatoasa si frumoasa[pup]

 

vanessaid="blue">, [:)] cred ca eu sunt cea mai in etate [:)] de aici , tocmai am implinit luna trecuta 42 de ani. si fiica-mea face fel si fel de glume pe seama varstei mele, alteori mici gafe[:)], doar cosminel zice (inca) ca sunt cea mai frumoasa mamica.

 

iuliaid="blue">, vazut poze frumoasse cu familie frumoasa[flo]

 

albinutza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria Ce mult ma bucur pentru voi. [pup] pe burtica, sarcina usoara si bblina sanatoasa.

 

Fetele, nu va mai certati pe varsta. Dupa cate imi aduc aminte Simona (Cius) este cea mai mare. L-a avut pe Victor pe la 40 de ani. Eu zic ca nu conteaza varsta atata timp cat noi ne simtim tinere si in putere. [flo] pentru fiecare.

 

Nicoleta si [ispita]Bia Ciocarliaid="red"> Sarbatoarea recoltei Filmulete

 

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard) id="size2"> id="red"> id="Arial">

 

Un mare campionid="black">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, esti o scumpa. sa-ti dea Dumnezeu o fetita frumoasa si sanatoasa. Sa te bucuri de fiecare moment alaturi de familie.

Si nu ne certam pe varsta...si lasa ca voua astora mai tinere o sa va treaca si o sa aveti si voi 40 de ani :)))))

Si eu am spus ca am 41 ca sa ma alint ca mai am 4 luni si implinesc si eu 42 :D.

Va pup

 

Vanessa, Andu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, ce veste minunata![flo] Sa va dea Dumnezeu o fetita sanatoasa, cuminte si norocoasa. Sarcina usoara![flo]

 

Albinutza, [pup]

 

Nico, nu era o discutie in contradictoriu legata de varsta. Discutam numai cum se vad, in adolescenta, oamenii care au trecut de 30 de ani. Si s-au dat multe exemple distractive... [flo]

 

Va doresc o zi frumoasa.[flo]

 

Iulia P., Thomas Anthony (16 iunie 2004, http://lbyf.lilypie.com/pgYgm4.png) si David William (14 noiembrie 2006, http://lb4f.lilypie.com/SAeQm5.png)

 

http://iuliapp.wordpress.com/

 

Thomas: For Earth Hour, we should all light candles like is everyone's birthday, everywhere in the world...

 

Mommy, when I smile at you, that is my way of showing you that I love you! (Thomas)

 

Our freedom starts with the prison we choose...

 

Nous sommes peut-être devenus aveugles et nous ne voulons pas le...voir.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Albinutza, daaaa, cunosc.... Si ce e haios la adolescentii astia cu gargauni in cap e ca au senzatia ca au inventat roata [flo]. asa ma amuz cand incearca sa ma duca de nas cu tot felul de mincinele legate de scoala, de teme, de teste. Acum a invatat si daca vede ca nu tine se uita ca motanul la mine si zice "..o stiai si pe asta?"

 

Vanessa, Andu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MariaI, multa sanatate si sarcina usoara! Cand ai DPN?

 

Fetelor, partea proasta e ca eu chiar ma simt ca o baba: fara energie, probleme destul de mari ma coloana, genunchi. Nu ma simt in stare de mare lucru, obosesc instant...Am o inima de 20 de ani, o gandire de 30 (sper) si un corp de 50-60....

 

SMS 858 - Doneaza 2 EURO pentru inima copiilorid="red">

Madutza[mamica],Mariucaid="red">[zana](17 Mai 2004),Andreeaid="red"> [zana](21.11.2008), [gravired] (DPN 16.04.2011)

 

http://community.webshots.com/user/padme_ami2003?vhost=community

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...