Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (148)*bun venit pepitzel!*


Recommended Posts

mQQm, sper ca nu te chinui prea tare...

Toata ziua m-am gandit la voi, sper sa fiti cu bebe in brate sau macar foarte aproape de moment!

 

Laura, trebuie sa ne consultam agendele si sa stabilim repede o data, sa nu ne ratam toata vara!

 

mini_me, amuzanta povestea nickului [:D] Lasa ca poate bebe 2 o sa iti semene tie. Inca nu stiti ce e?

 

Olga, citeam linkurile si nu stiu daca as putea sa tin dieta asta 2 saptamani... Cred ca o sa ma incumet pentru 3-4 zile si apoi sa o mai repet cand si cand.

 

Ana, mie vad ca imi trebuie mura-n gura [:-)))] ca ma uitam la poza si la nume si nu pusca...! [:D] Da' mai apoi m-am prins, batranetile, maica...

 

Ktrinel, ce mai faceti voi? [pup]

 

 


Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, sant sotzul lui mQQm, m-a rugat sa va impartasesc ultimele vesti: nasterea s-a produs natural fara probleme la ora 21:28 July 04. Mamica este bine, baietzelul de asemenea. A cantarit 3.8 Kg la nastere si e tare frumusel :) (zic eu).

Va multumesc tuturor pentru suport si gandurile bune.

Cu siguranta o sa primiti mai multe amanunte cand se vor intoarce acasa.

 


Common sense is not so common...id="red">[Voltaire]
id="left">

id="size1">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamica si tatic de Pepitzelid="blue">, felicitari, sa va traiasca, sa fie sanatos, mancacios si sa nu planga prea tare.

De acum gata, sunteti in formatie marita.[:D]

 

 

Cristina,

mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI CRISTINA!!!!!!!

REFACERE RAPIDA, BEBE MANCACIOS SI SANATOS. SA VA DEA DD PUTERE SA-L CRESTETI SI LUI SA-I FACA PARTE DE VIATA LUNGA, FRUMOASA, IMPLINITA SI MULTA SANATATE.

 

Gata ursitoarea merge la datorie. By the way, tot nu stim cum il cheama pe pepitzel? Cum il strigati mai fratilor?[pup][pup][pup]

 

Olga

 

Fericirea nu este nimic decat sanatate buna si o memorie proasta.

Albert Schweitzer

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit pe lume bebe de MQQM id="red">! (ca acum nu mai e pepitzel, asteptam numele)

Am incins forumul de ieri de cand ai scris ca sunt asa de dese contractiile, m-am gandit la voi la fel ca toata sezatoarea !

Venim si noi in parc azi, dar cred ca mai devreme, lui Victor i se cam termina bateriile dupa 12 asa ca vom fi pe acolo pe la 10.30 si vom sta cat ne vom simti bine.

 

 

Diana mama lui Victor Christian, 24 Iulie 2007 si [gravi] +29s cu [am]

 

"Life's a journey, not a destination"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari mQQm!!!!id="size4">id="green"> [bis][bis][bis]

Pepitzel, bine ai venit pe lume, sa ai parte de o viata frumoasa!!!id="size4">id="green">

 

Am tot intrat si as'noapte sa verific si de-abia asteptam sa apara vestea de dimineata. De-abia asteptam si primele poze cu Pepitzel si cu parintii lui.[pup]

 

Noi am fugit acum, revenim mai pe seara.

 

P.S. Cristina, ati ales pana la urma numele sau inca va mai ganditi?[:)]

 

[gravi] 36+ [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...