Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (148)*bun venit pepitzel!*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Felicitari Cristina si bine ai venit Pepitzel!

Sa-ti dea Dumnezeu sanatate si viata lunga, sa crsti mare si voinic si sa-ti bucuri familia...

 

Asteptam poze!

 

PS. Aici, in Calgary a inceput Stampede-ul!

 

"Nu stii, ca numa-n lacuri cu noroi in fund cresc nuferi?"...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ohhhhhhhh...lipsesc si eu 3 zile, ma duc sa "sarbatoresc" Ziua Canadei (si a Americii [:D]) la un cottage si...cand ma intorc...ia uite ce vesteeeeeee. Pepitzel, "bebe de mqqm", bine ai sosit!!!! Sa fii sanatos, frumos si ...mintos!!!! Iar voi, parinti de pepitzel sa va bucurati de clipele unice pe care o sa vi le "ofere" micutzul.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Bine ai venit pe lume pepitzel de mqqm!

Felicitari mamicii si taticului care l-au asteptat cu atata drag, sa va bucurati de el si sa va completeze familia frumoasa pe care o aveti deja!![flo]

Recuperare rapida mamico!

 

Roxana, mami de Julia ( 10 oct. 2003) si Luca( 31 mai 2006)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mikiion, iti doresc mult curaj! Ai nevoie pentru un nou inceput care nu este niciodata usor avand in vedere multiplele schimbari carora trebuie sa le faci fata si sa le iei in calcul. Avantajul tau este totusi ca nu este chiar totul nou.

 

Ia partea buna a lucrurilor si considera totul o experienta care te va intari. Ai sa vezi ca o sa fie bine in cele din urma! Eu iti doresc mult succes si sa ti se rezolve toate! [pup]

 

Montrealezelor, v-ati intalnit ieri pana la urma? Ceva poze sa ne delectam si noi?

 

O saptamana frumoasa va doresc!

 

"Less is more" - Mies van der Rohe
id="right">id="purple">id="size1">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata,

 

Da, ne-am intalnit ieri in formatie restransa: Diana cu surpriza la purtator, cu "petit Victor" si cu tati al lor, Mihaela, cu Marc si tatic de Marc si noi 4.

 

Ati pierdut niste chiftele pe cinste, si o prajitura cu multe 'bluets'(afine sunt in romana, nu?) facute de Diana.

 

A fost frumos, chiar perfect[flo], taticii au alergat dupa copii, si noi, fetele, am facut o terapie.

Culmea e ca mai era un grup de romani tot acolo la leagane, dar nu era de pe DC, vorba sotului Dianei, daca nu sunt de pe DC, sa se inscrie.[:D]

 

Mihaela, ne-am bucurat sa ne vedem inainte de plecarea la Quebec, dar mai facem noi intalniri si intre Mtl, Quebec, Toronto[:D]

 

O saptamana buna,

 

 

 

 

Cristina,

mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...