Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (148)*bun venit pepitzel!*


Recommended Posts

Daiopri-cum ziceam si dincolo, sa fii la fel de puternica in continuare, esti o SUPER MAMA SI FEMEIE[pup] si dc ai nevoie de orice ,noi suntem aici,just shoot[:D] Maru- ce bine de voi, va invidiez cu asa parinti si copil mare[:)] mQQm-ce se da acolo de ziua Canadei,ca eu nu stiu terminologia,sorry[bang] CGE- pai pe linga diverse parcuri de distractii, copii ar mai putea merge la circ, plaja, diverse tabere de cate 1 sapt, activitati la community centre,pool,sa se intalneasca cu prietenii si sa aiba fun o zi intreaga,sa mai zic? Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Simona LA MULTI ANI !!!! Maru ma inscriu si eu pe lista celor care te invidiaza ca ai parintii aici.Mai am si eu un pic de asteptat si vin si ai mei. Cu dieta vin cu o idee, nu ne-am putea muta pe blogul tau sa scriem ce si cum facem, tu te stii la bloguri si gasesti poate un loc pentru noi acolo...Donia e pe lista si ea deja. Eu am inceput de ieri cu jurnalul, l=am pus in cui langa frigider si e acolo de cate ori deschid usa :) O zi faina sa aveti, Cami
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga mea, eu m-as bucura teribil daca ai vrea sa dicutam pe blog de dieta, ma gandesc si la un nou topic aici in diapora, de genul canadiencele slabesc[:D]. pana atunci, arunca un ochi pe fitday.com, pe mine ma ajuta mult
Citat:
citat din mesajul lui sofronica
Simona LA MULTI ANI !!!! Maru ma inscriu si eu pe lista celor care te invidiaza ca ai parintii aici.Mai am si eu un pic de asteptat si vin si ai mei. Cu dieta vin cu o idee, nu ne-am putea muta pe blogul tau sa scriem ce si cum facem, tu te stii la bloguri si gasesti poate un loc pentru noi acolo...Donia e pe lista si ea deja. Eu am inceput de ieri cu jurnalul, l=am pus in cui langa frigider si e acolo de cate ori deschid usa :) O zi faina sa aveti, Cami
nu ma asteptam sa fie atat de bine cu ai mei aici, si din perspectiva faptului ca jumatea a doua din viata mi-au petrecut-o departe de ei, si nu mai eram obisnuita cu parintii in casa. Se pare ca au venit cu ideea sa ne respecte casa, deciziile, si pe alocuri sa il alinte total pe Andrei. Works for me[:D] Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

intilnire 5 iulie Centré de la Nature Laval Eu propun 11.30 ca ora de intalnire. Participanti: Cristina/cge, eu,Monicutza, Mikiion [:D]cine mai vine? Si am putea sa ne vedem la leaganele de lg. ferma.[:D] Cred ca aducem si sandvich-uri cu noi, copiii mei la 12.30 tipa de foame, ca e ora de masa de la gradi /scoala. Maru, ca sunt ok relatiile cu bunicii. Si eu am un pic de emotii, eu sunt din-aia plecata de acasa la 18 ani.[:D] Denisa, merci ptr info, azi e mai ok, ca e soare si aici. Ieri a plouat toata ziua, asa ca a fost mai "deficil" ca sa zic asa. De cand a inceput vacanta: am fost la biblioteca, la cules de capsuni, la "Alice au pays des merveilles", in parc cu ei, vazut filme, prieteni in vizita. Sapt viitoare Victor merge in tabara si Anca la gradi, asa ca mai variaza programul.[:D] Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Donia, oricand ai timp azi sau maine dimineata. Numai zi-mi daca se ajunge mai usor din Niagara, din Niagara on the Lake, sau sa ne despartim de autostrada inainte inca de a ajunge acolo. Cica e in Wainfleet! Cica la $5, micuti, nu i-am vazut insa. [:D] Denisam, thuja's niste braduti de backyard. Tu nu ai plecat inca? Parca ziceai ca pe 30 mergeti... Distractie meseriasa, anyway! Diopri, eu nu sunt in stare sa-ti spun mai mult decat ca te imbratisez strans.[pup] Simonna, la multi ani fericiti, sanatate multa si o viata bogata, inconjurata de cei dragi, o Zarzara perfecta si o nastere usoara![s]
Common sense is not so common...[Voltaire]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mQQm-pai atunci merita deranjul, sa aveti fun si voi! Noi plecam dimi la 5 pina la buffalo ca la 9 avem avionul catre south carolina unde ne asteapta prietenul nostru sa mergem sa vedem in florida niste plaje celebre[:D] si zona de appalahian mountains. Va pup si un long-weekend minunat la toata lumea! Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cge, multam, tinand cont ca m-am maritat la 20, si ca de stat cu ai mei am stat doar prin concedii sau we cate 3 zile si mi se parea f mult...ce mai, multumesc lui Dzeu si incerc sa nu cobesc[pk] Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noutati. Ma mut la Québec ville. Acum nu mai stiu ce sa fac la ce sa ma gandesc.... am facut bine sau a fost o decizie proasta. Plec de la premisa ca nimic nu ma impiedica apoi sa revin daca nu ma adaptez si daca sotul nu are nici o perspectiva acolo. pucku help. am nevoie de apartament( si sunt foarte pretentioasa ca plec de la f. f. bine, duplex cu garaj) o gradinita privata( aici sunt mai putin pretentioasa, ca vin de la 35 cad). Imi trimiti numarul tau pe PM ca sa te sun? prietenii mei sunt in Romania!!!!!Nici nu mai stiu cand se intorc[bang] Noroc ca nu cred ca stau mai mult de 3 saptamani.
[url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=60647bcd025335118109e1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url"][tv] [/url][url="http://www.dropshots.com/mikiion2009"][foto][/url][url="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatadb20060604_-5_Marc-Adrian.png"] Virsta Marc-Adrian[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mikiion bafta multa! Sa dea Domnul sa fie bine, din toate punctele de vedere! cand ti se face chef de toronto, zi si te pun in legatura cu dir bibliotecii de aici, ce zici? Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...