Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante si Gravi Nou-Venite-Felicitari lia!(101)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui trutzi
lia Ai prestat sambata? [:)]Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta id="red">[ruga]
align="right" id="quote2">vineri, sambata, duminica, luni, marti[:D]pozulici[foto]Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mineAjuta-ma sa sufar ajuta-ma sa luptSi sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajutiCu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos grafic TBovulation tickerASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Lia73
Citat:
citat din mesajul lui trutzi
lia Ai prestat sambata? [:)]Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta id="red">[ruga]
align="right" id="quote2">vineri, sambata, duminica, luni, marti[:D]pozulici[foto]Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mineAjuta-ma sa sufar ajuta-ma sa luptSi sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajutiCu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos grafic TBovulation tickerASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))]sa dea Dumnezeu sa fie cu noroc !!![ruga]pupici la gagici![pup][pup][pup]-----------------------------------------LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNAid="Verdana">id="size1">cu ajutorul lui Dumnezeu id="Verdana"> id="size1">[gravi] 29+ [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorin[pup][pup][pup] Lia,Doamne ajuta[pk][pk][pk]sa se lase cu burtica si cu bebe[olala] Trutzi,eu nu am mai facut nimic la capitolul bebe,am lasat lucrurile la intamplare,dar nici nu s-a schimbat nimic in bine[bang],bebe nu a aparut pe cale naturala(era de asteptat)[q],si eu intru in butoi,apoi ma mobilizez si ies o perioada[bang]si o tin tot asa[alcool][alcool] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui polo
Va pupacesc pe toate. Azi sunt la sapa, fara chef ... ca deh asa e dupa concediu. In plus astept sa imi vina, ca nu cred ca s-a prins outul. Sunt plina de cosuri ca in adolescenta si tristaaaa[q][q] http://community.webshots.com/user/diove bb meu e ingeras
nu sta trista toate la timpul lor [pup] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url][foto] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos [url="http://www.fertilityfriend.com/home/2a85fe"] grafic TB[/url] [url="http://www.fertilityfriend.com/ticker/2a85fe/ttc.png"]ovulation ticker[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele

liniste deplina dupa cum se vede [:-@]

 

pozulici[foto]

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

grafic TB

ovulation ticker

 

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pk] Doamne ajuta sa se prinda [bibe]

Citat:
citat din mesajul lui Lia73
vineri, sambata, duminica, luni, marti[:D]


pozulici[foto]
Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,
Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine
Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt
Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.
Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti
Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.
id="size1">
id="blue">
id="red">

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos
grafic TB
ovulation ticker

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
align="right" id="quote2">

 

Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta id="red">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul tau nu ia tratament?Am fost anul trecut la Herghelegiu cu o prietena, care a nascut intre timp cu el si mi-a zis ca atata timp cat ovulez si nu am trompele infundate nu am probleme.Daca sotul ar avea spermograma peste 10% cica s-ar rezolva problema cu un tratament din strainatate (nu tr sa aibe 0% ca, s-ar putea sa nu dea rezultate sau daca da nu suficient cat sa ramai gravi).Eu i-am zis din start ca nu vom face fiv cel putin in urmatorii ani si m-a linistit ca tratamentul este muuult mai ieftin decat fiv-ul chiar daca se ia mai multe luni.
Citat:
citat din mesajul lui cora79
Lorin[pup][pup][pup]Lia,Doamne ajuta[pk][pk][pk]sa se lase cu burtica si cu bebe[olala]Trutzi,eu nu am mai facut nimic la capitolul bebe,am lasat lucrurile la intamplare,dar nici nu s-a schimbat nimic in bine[bang],bebe nu a aparut pe cale naturala(era de asteptat)[q],si eu intru in butoi,apoi ma mobilizez si ies o perioada[bang]si o tin tot asa[alcool][alcool]"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
align="right" id="quote2">Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta id="red">[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...