Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei si bebelusi*105*


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui maru
mai, vorba maica-mii, decat sa ma doara gura visand la bunatati mai bine ma doare mancand[:D]aidule, esti ogre?Emma Aida e inger[ruga]Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
align="right" id="quote2">desteapta mama ta [cool] nu ca tinedar de ce sunt io capcaun?[neand] sunt doar gravida [:D]____________________________________________ Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]____________________________________________Aida ... 29+ ... cicaPoze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mexxa
Parerea lui a fost ca oricat vor incerca ei sa il trateze nu vor reusi daca nu se va face acea operatie....scoaterea nicovalei si a ciocanului sa ramana doar scarita de la ureche asta daca vrem sa fie bine si sa ne putem bucura de el......[q]
align="right" id="quote2">serios?[:(][:(][:(] ... cred ca ma imbat azi si ma culc [alcool][alcool]... imi pare rau [:(][:(][:(]____________________________________________ Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]____________________________________________Aida ... 29+ ... cicaPoze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai la ce ne-ai aratat ieri, m-am gandit la fiona si "better out..."eh, mama m-a facut[:D]
Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
Citat:
citat din mesajul lui maru
mai, vorba maica-mii, decat sa ma doara gura visand la bunatati mai bine ma doare mancand[:D]aidule, esti ogre?Emma Aida e inger[ruga]Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
align="right" id="quote2">desteapta mama ta [cool] nu ca tinedar de ce sunt io capcaun?[neand] sunt doar gravida [:D]____________________________________________ Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]____________________________________________Aida ... 29+ ... cicaPoze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
align="right" id="quote2">Emma Aida e inger[ruga]Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mexxa,iubita,nu fi trista,atata timp cat exista chiar o singura obtiune,chiar si o singura sansa ca sebastian sa fie bine,nu dispera.sansa asta este sansa voastra si o sa razbiti.

va pup si va imbratisez [pup]

 

 

si eu cafea dubla si tare

 

dodica...bafta!

 

ai sa ramai pentru totdeauana in sufletul meu,licuriciule..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mexxa, si mai ai timp sa te gandesti la varianta asta, sau trebuie sa te hotarasti urgent? Poate totusi ajungeti in afara, acolo unde ti-ai propus si mai vezi si parerea celor de acolo.

 

Wendy, pai Aida a transformat cafeneaua in night-club cu dansuri la bara. Ai cizme cu platforma de 10cm si toc inalt? De lac, negre. Ai? Pune-ti-le si hai la bara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mexxa la operatia asta cum e? Se poate pune implant ca sa poata auzi?

 

____________________________________________

 

Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]

____________________________________________

 

Aida ... 29+ ... cica

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele va multumesc pentru sustinere....noi ne pregatim sa mergem la spital pentru injectie.

Aida din pacate nimeni nu imi poate garanta nimic ,,,, nu se stie ce se va gasi acolo[V]

Adina cine stie in cat timp strang toti banii....abia sunt 2000 Euro,,, pana la 11 mii e cale lunga,

Plus ca reportera sa facut ca ploua....cei de la acasa la fel...ce incredere sa mai am...[bang]

 

Revin

[pup][pup][pup][pup]

 

 

Andreea, mamica ingerasului luptator...

id="purple">id="Comic Sans MS">

[ruga] Sebi are nevoie de voi!!!id="red">id="Comic Sans MS"> .......... Drop by drop you make the see!id="Book Antiqua"> id="orange"> .......... Sebicu web'site[ruga]id="green">id="Comic Sans MS">

Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....id="black">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...