Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plezneala *57* - hai bebe de andata


Recommended Posts

[cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea]

pt toata lumea

azi avem bacaloreat la [aerob][bascket][fuga][hagi]

 

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Pozeid="blue">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vero multam de [cafea]

Iulia sincer mie una imi vine sa bat astfel de persoane inconstiente care-si nenorocesc copii sanatosi din cauza nesimtirii lor[bang][bang][bang]

 

oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">

id="purple">

[flo][flo2][floare3]

Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">

Blogul lui Bogdan-Andrei

_

 

goblenuri-relatii pe blogul Donului

 

_

id="right">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kokiy
Nu-mi aduceti aminte de inconstiente [bang] ...acum cateva zile am avut un client cu nevasta si 3 copii(2 baieti, 9 si 5 ani si o fetita 2,5ani) ,el era roman ,ea frantzuza(vb. putin romana)...in fine au stat vreo ora in magazin,copii erau foarte nelinistiti,cu chef de joaca,le-am mai dat eu una alta ...acum doua zile se intoarce ea la magazin cu copii,trebuia sa mai completeze ceva acte si sa ma mai intrebe cateva amanunte...in timp ce eu stateam cu ea la palavre,copii zburdau care incotro ...au iesit pe nist holuri care sunt comune cu carrefour ,iar fetita a gasit intr-un colt o farfurie cu otrava pentru sobolani (chestii din alea mici si roz)...a venit cu ele in mana ...cand am vazut-o eu m-am albit..ea era foarte linistita ...i-am explicat eu ce sunt,se pare ca stia si ea ...a luat-o la intrebari pe fata sa vada daca a mancat ,bineinteles ca nu spunea nimic ...i-a intrebat si pe baieti,ei au spus ca nu au vazut nimic ...a inceput sa o zgaltie si sa tipe la ea [bang]...eu din instinct am luat-o inspre mine de mi s-a ghemuit intre picioare ...a venit o alta clienta care ne-a vazut si a spus ca traduce ea daca am ceva sa-i spun...eu i-am spus saa mearga cu mine ca-i dau o cana de apa calda in care pun sare ,o dam la fata si-i va produce voma ...in caz de a inghitit ceva sigur va elimina ...neee,ce sa vrea sa auda,las ca nu pateste nimic ...pana si cealalta clienta,care se vedea ca e umblata a spus ca-i cam suie tipa ....trec vreo 3-4ore si apare barbatsu' alb la fata ,transpirat cerandu-mi sa-i spun firma care a dat cu deratizant ,ca tre' sa afle compozitia chimica urgent,fata ajunsese la spital [q] ...nu stiu ce s-a mai intamplat,as vrea sa-l sun ,dar am o retinere [q]**************************************Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou] Bazar pentru Bogdan [comoara]**************************************Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)
align="right" id="quote2">Bai saraca fetita,dar si aia cam cretinica[bang]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAre mama o ratusca...an1 si an2id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
[cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea]pt toata lumeaazi avem bacaloreat la [aerob][bascket][fuga][hagi]
[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">Pozeid="blue">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red"> Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue"> [sofer] ambitioasaid="navy">

Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">
align="right" id="quote2">HAI MAX!!!!!!!!!!!Iote ce te asteapta la finish [ispita][ispita][ispita][ispita][ispita][ispita][ispita][ispita][ispita][ispita]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAre mama o ratusca...an1 si an2id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui
Iulia sincer mie una imi vine sa bat astfel de persoane inconstiente care-si nenorocesc copii sanatosiid="red"> din cauza nesimtirii lor[bang][bang][bang]
align="right" id="quote2">mie imi spui [q] mi se rupe in 2 sufletul si imi creste iarasi tensiunea [q][q][q]____________________________________________ Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]____________________________________________Aida ... 29+ ... cicaPoze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poze ieri si azicu puii mei[olala]

 

Aida [grup]

 

oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">

id="purple">

[flo][flo2][floare3]

Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">

Blogul lui Bogdan-Andrei

_

 

goblenuri-relatii pe blogul Donului

 

_

id="right">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Dodo f misto pozele cu puisori tai,dar azi a inceput de mult la tine?[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAre mama o ratusca...an1 si an2id="red">
align="right" id="quote2">La mine fiecare zi incepe in cel mai fericit caz la 4 dar azi ne-am trezit razand la 3[alcool]oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">id="purple">[flo][flo2][floare3]Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">Blogul lui Bogdan-Andrei _ goblenuri-relatii pe blogul Donului_id="right">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="red">[ruga]Doamne ajuta!id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...