Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plezneala *57* - hai bebe de andata


Recommended Posts

'neata si de la mine...

 

va [pup] pe toate

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza plesnitelor[pup]

 

Io am cam absentat.Am si scutire [bibe]Dar mi-am facut lectiile din urm [:D]

Deseara husband-ul are rally-uri iar Sebi abia asteapta,de la 9 de cand s-a trezit ma intreaba cand mergem sa vedem "vram,vram?"

 

Iulia,ce s-a intamplat pana la urma cu fetita?Ai idee?Doamne....fereasca sfantu...

[q]

 

 

 

Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal">

 

 

 

 

 

ageid="green">[aerob]

[foto]

[tv]

*Miracolul nostru*[bebic]id="brown">id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

 

***SONIA - docs` did miracles *** id="red">

Si Mihaita,are nevoie de noi!!id="blue">

 

 

 

 

 

****************************************************

"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"id="size2">id="teal">

****************************************************

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
fetelor,aseara dupa terapie,am fost pe plaja,sa faca copiii baie si am avut parte de show...au venit 3 delfini pana aproape de mal...andreea mai avea vreo 3 metrii pana la ei....care mai veniti la plaja?[:D]
align="right" id="quote2">hai mai!!!![wow][wow] vezi ca delfinii salbatici sunt periculosi____________________________________________ Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]____________________________________________Aida ... 29+ ... cicaPoze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
fetelor,aseara dupa terapie,am fost pe plaja,sa faca copiii baie si am avut parte de show...au venit 3 delfini pana aproape de mal...andreea mai avea vreo 3 metrii pana la ei....care mai veniti la plaja?[:D]
align="right" id="quote2">hai mai!!!![wow][wow] vezi ca delfinii salbatici sunt periculosi____________________________________________ Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]____________________________________________Aida ... 29+ ... cicaPoze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
align="right" id="quote2">hmmm,nu stiam....insa oricum,nu inoata andreea atat de bine incat sa fi ajuns la ei,chiar daca erau doar vreo 3 metrii intre ei....ce rau imi pare ca nu vii week-end-ul asta....!era si mari aici...MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mihaleo sigur nu eram eu pe acolo? [:D]

irinuco bafta diseara lu tati la rally. [pup]

aidutza [pup] ce face bebitzu?? [pup]

 

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Pozeid="blue">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
mihaleo sigur nu eram eu pe acolo? [:D]irinuco bafta diseara lu tati la rally. [pup]aidutza [pup] ce face bebitzu?? [pup]
[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">Pozeid="blue">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red"> Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue"> [sofer] ambitioasaid="navy">

Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">
align="right" id="quote2">acolo,unde?la plaja?....sunt rupta de somn...nu procesez bine informatiile.(asta ca sa nu te iei iar de mine...[:D])[bang]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in general delfinii salbatici nu au de ce sa vina la mal , chiar daca vor sa se joace , pot face mult rau ca sunt in mediul lor si sunt puternici si nu isi dau seama cat putem suporta. Asta am vazut in documentare. Chiar si Mark care era dresat si a trait doar in captivitate era sa isi inece scafandrul care ii curata bazinul de cateva ori ... suntniste animaole inteligente dar destul de periculoase ...

... si mie imi pare rau ca nu ajung , dar jobu lu husbant e de asa natura ca nu poti programa nimic cu precizie ...

Bebitzu e ok , sper , eu cam fac figuri cu tensiunea ... [alcool][alcool]

va [pup] pe toate cu drag , v-am citit

 

____________________________________________

 

Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]

____________________________________________

 

Aida ... 29+ ... cica

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scuzati greselile , dar scriu din pozitia tolanit pe stanga si abia vad tastele[:D]

 

____________________________________________

 

Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]

____________________________________________

 

Aida ... 29+ ... cica

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Heiii!

Am mai aparut si eu la raport [:D]

Fi-mea a primit un cot in gura si ... acum am venit de la dentist. I-a scos (mai mult cotul decat dentistul [:D]) un dintisor.

Of, bine ca era un dintisor de lapte din fata, care oricum ar fi cazut peste vreo luna-doua.

Eu nu mai am chef de nimic (la munca ma refer) si abia astept concediul.

Aida - ai grija cu tensiunea ca nu-i de gluma. Usor de zis ..

Panamea - ia zi trec pe la tine pe la inceputul lui august? O cafea live, ceva ...

Care mai sunteti in zona Sibiu-Alba - Hunedoara ia ziceti ... ca poate ma vedeti la usa voastra [:D]

 

Mihalea si Dodo, la voi mai tarziu, dupa 15 august [:D]

 

[pup] toate fetele.

 

Sorana si Monica (in curand scolarita)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
scuzati greselile , dar scriu din pozitia tolanit pe stanga si abia vad tastele[:D]____________________________________________ Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]____________________________________________Aida ... 29+ ... cicaPoze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
align="right" id="quote2">super pozitie!hm...stiu cum este cu job-uri din astea...asa este si la paul...daca il suna,el trebuie sa fie pe pozitie...nu poti programa nimik....[pup] burtik tolanita!MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...