Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plezneala *57* - hai bebe de andata


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui kokiy
Kari,eu ti-l trimit pe dansu' http://ecou.biz/wp-content/uploads/2009/07/00008960.jpg sa-ti calce [;)]**************************************Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou] Bazar pentru Bogdan [comoara]**************************************Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)
align="right" id="quote2">o avea el muschi , dar nu are dezvoltat muschiul principal daca calca singur camasa [:D]____________________________________________ Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]____________________________________________Aida ... 29+ ... cicaPoze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
bey , dar ce draq vreti sa faceti cu 1 mil de $?[:-@]____________________________________________ Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]____________________________________________Aida ... 29+ ... cicaPoze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
align="right" id="quote2">eu i-as impartii cu voi [flo],mai ales cu cele care au nevoie ...hai ca ma risc eu si-mi pun kuru' la bataie ,voi doar sa-l gasiti pe fraieru' ala care da atat ...ce nu fac eu pentru voi [:D]**************************************Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou] Bazar pentru Bogdan [comoara]**************************************Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
felis=?
[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">Pozeid="blue">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red"> Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue"> [sofer] ambitioasaid="navy">

Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">
align="right" id="quote2">felis=fericire,fericit(a)!MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kokiy
Kari,eu ti-l trimit pe dansu' http://ecou.biz/wp-content/uploads/2009/07/00008960.jpg sa-ti calce [;)]
align="right" id="quote2">[wow] [wow] [wow]DDAAA!!! [pk] [pk] ...Iulia e demential tipu...il vreau de fiecare daca cand am cate ceva de calcat...adica non-stop.mi-l listez si il pun pe usa...sa vada max ezemplaru care ii va lua locul daca nu incepe a calca.eu tocmai am facut ochisori....am dormitat nitel...numai 1 1/2h, dar simteam cum cad din picioare...m-a ajuns oboseala rau de tot. cine mai are ceve de dormit?? ca eu mai dorm
[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">Pozeid="blue">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red"> Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue"> [sofer] ambitioasaid="navy">

Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
o avea el muschi , dar nu are dezvoltat muschiul principal daca calca singur camasa [:D]
align="right" id="quote2">
tu aida nu fi ra...e numai bun. uita-te la fatzuca lui ca e tinerel...abia de i-a cazut pufu la asta....si daca il cresti asa pe placul inimii...sa vezi ce s-or calca ele camasile singure [:D]

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

Pozeid="blue">, Just Meid="blue">
Infertilitatea este o boalaid="red">

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

[sofer] ambitioasaid="navy">



Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am scris si am sters ... nu mai pot eu de camasi , dar fatzuca lui nu imi provoaca nici un o... [zz] asa ca poate sa isi puna si masca daca are echipament corespunzator [:D]

 

____________________________________________

 

Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]

____________________________________________

 

Aida ... 29+ ... cica

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
am scris si am sters ... nu mai pot eu de camasi , dar fatzuca lui nu imi provoaca nici un o... [zz] asa ca poate sa isi puna si masca daca are echipament corespunzator [:D]
align="right" id="quote2">inchide si tu ochii si gata [:D]
[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">Pozeid="blue">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red"> Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue"> [sofer] ambitioasaid="navy">

Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
bey , dar ce draq vreti sa faceti cu 1 mil de $?[:-@]____________________________________________ Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]____________________________________________Aida ... 29+ ... cicaPoze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
align="right" id="quote2">[:D]ehhhheeeee,ce n-as face io cu un milion[pk]Alaturi de SONIA[floare3]si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3] si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit __________________________________________________Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
citat din mesajul lui aidaciolac
bey , dar ce draq vreti sa faceti cu 1 mil de $?[:-@]align="right" id="quote2">[zz] ai uitat ca ma ia si pe mine??? deci ai 0,5 mil [zz]
[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">Pozeid="blue">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red"> Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue"> [sofer] ambitioasaid="navy">

Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vero,ma multumesc si cu atat..daca e vorba de copii[:)]

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...