Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piticodromul Festiv de Sept - Oct 2005 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata piticodrom!

 

Am ramas putin in urma cu urarile aniversare dar recuperez acum si urez "La multi ani!" fetitelor aniversate pe 13.10: Bianca- Isabelleid="red">,Alexandra Annaid="red">,Briana Mariaid="red">, Alexandraid="red">; copilasilor aniversati pe 14.10: Davidid="blue">,Alexia Elenaid="red">,Andreiid="blue">,Mayaid="red">; aniversatului de ieri,Luca-Mihneaid="blue"> cit si celui de azi, Davidid="blue">![bis][bis][bis][s][s]

 

Weekend placut tuturor!

 

Dana Lucia si Alberto

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

"La multi ani!" fetitelor aniversate ieri: Maria-Gabrielaid="red">, Iulia Mariaid="red"> cit si copilasilor aniversati azi: Mihnea Lucaid="blue">, Luca Mihaiid="blue">, Sara Maria id="red"> ![bis][bis][bis][s][s]

 

Veraid="purple">(godzila)[flo] sa va traiasca Iuliaid="red"> si sa va aduca numai bucurii alaturi de fratisor!

 

Dianaid="purple">[flo], aniveersare fericita azi pentru Mihneaid="blue">, sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii!

 

Un inceput bun de spatamina tuturor!

 

Dana Lucia si Alberto

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza![flo]

La multi ani aniversatilor de ieri si de azi!!![s]

Diana, sa-ti traiasca Mihnea, sa fie sanatos si norocos! Petrecere frumoasa azi!!![flo]

Vera, la multi ani Iuliei pentru ieri, ce mai face calareata noastra?[flo]

Irina, cum e, cum te descurci?[flo]

Ce vreme super.....[alcool]

[pup]

 

Mihaela si [zana] Ana Maria

Poze AICI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor sarbatoritilor si bun venit pe lume Bianca!!!!

 

Nu am mai intrat pe la voi de ceva vreme, dar zici ca la mine se scurteaza ziua cu cat avansez in sistemul de invatamant quebecois. Am atatea lucruri noi de invatat, atatea intalniri si reuniuni si programari ca nu ma mai vad de hartoage. Partea buna...invat multe lucruri noi zi de zi.

Iaris e super ok la scoala, daca l ainceput am avut cateva mici incidente si probleme de adaptare acum e mai bine. Acum nu stiu sincer daca s-a dat el pe brazda sau daca doamna a ajuns la concluzia ca nu e asa periculos pe cat pare si il lasa mai moale. La inceput imi venea 2-3 zile la rand cu biletele ca facea cate o prostie la scoala. Cam exagerat am zis eu, dar bine pt mine sa stiu totusi ce face acolo, ca el oricum nu imi spune nimic. E foarte obosit in schimb, uneori seara il culc la 7 jumate si tot obosit e a doua zi, iar oboseala lui inseamna marait si carait de imi vine sa o iau razna, ca nimic nu ii convine.

Acum e intr-o perioada de mare dragoste, toata lumea e indragostita, iar el spera ca unele fete se gandesc la el atunci cand nu sunt impreuna, ba a mai concluzionat aseara ca el vrea sa aiba doua iubite....si abia a facut 5 ani...mamma mia ce urmeaza?

In rest...mai profitam si noi de ultimele zile frumoase de toamna, ca indata e gerul pe noi si daca ar fi numai ger ar fi bine, pe mine zapada ma omoara.

Va tzuc fete dragi...mai am doua ore si plec si eu sa imi iau piciul si sa mergem acasa...trec zilele astea asa de repede.....

 

Mary-mamica de Iaris

"On s’aperçoit qu’un enfant grandit quand il cesse de demander d’où il vient et commence à refuser de dire où il va.( Walter P. Sweetson)"

 

Evangeline

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza!

LA multi ani Teodora, Anya si Mayanna!!![s][s]

Ce mai faceti fetelor de va ascundeti peste tot?[hopsieu]

Dana, ce mai face Alberto? Mai spune-ne.[flo]

Fi-mea e ok la gradinita, v-am zis c-am schimbat-o la alta si aici merge cu placere. Concluzia mea este ca educatoarea a contat enorm, la gradi cea veche nu-i placea...in fine, a contat si partea financiara. Una peste alta deocamdata sunt multumita, gradinita este noua, sunt 5 copii in grupa mare si se vede ca se ocupa de ei. Eu ma gandeam ca daca sunt asa putini sa nu fie si de rau adica sa-i lase in legea lor, sa se joace sau sa-i cupleze cu alta grupa dar nu-i asa. Ce e f. important fi-mea se scoala dis-de-dimineatza cu dorinta de gradi! Intr-adevar a contat ffff. mult si faptul ca n-o las sa doarma acolo (ea oricum nu dormea) si vine acasica dupa masa de pranz!!![:D]

Si au o curteeeee, mare mare, cum aveau pe vremuri gradinitele de stat, cu leagane, tobogane, iarba multa, pomi fructiferi incarcati, si urmeaza apa cu pesti.[:)]

[pup]

 

Mihaela si [zana] Ana Maria

Poze AICI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritilor si un pupic special pt Mihnea [pup][flo][flo][flo]

Irina felicitari pt Bianca [flo]

Noi am venit acuma dintr-un mic concediu. [flo]

 

Codrutaid="orange">id="Georgia"> &id="orange">id="Georgia">[zana] Petra Alexandra id="orange">id="orange">id="Georgia">

 

asa crestem noi id="red">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...