Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piticodromul Festiv de Sept - Oct 2005 (3)


Recommended Posts

Sofia, La Multi Ani pentru printesa ta Irinaid="red">, sa cresteti mari, frumoase si sanatoase [flo][flo][flo]

Gina, La cat mai multi ani de casatorie [pup] si noi tot 8 am aniversat anul acesta......ce multi, parca acuma visam sa ma casatoresc [biz]

Miflore, de 2 zile ne pregatim sa scriem scrisoarea la mosu', toti [:D]. Ieri tot repeta ce vrea sa-i aduca, in sensul ca ce vedea prin magazin, mai aduna la lista. A iesit o lista luunga, si cand s-a apucat sotul sa-i explice ca nu sta treaba asa, cu atatea cadouri, cum nu pot face spiridusii atatea cadouri pt un singur copil, ca sunt si altii mai saraci la care nu le cumpara parintii nimica altceva s-a cam blocat [8D]. Asa ca azi vedem ce va taia de pe lista. Oricum costumul de vrajitoare, costumul de balerina/dansatoare si toti prietenii lui Ariel, inclusiv oceanul, castelul [alcool] alea apar de fiecare data [:D]

 

Codrutaid="orange">id="Georgia"> &id="orange">id="Georgia">[zana] Petra Alexandra id="orange">id="orange">id="Georgia">

 

asa crestem noi id="red">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Irina, sanatate si noroc!!![s][s]

Sofia, ce mai faci? Mai baga un ochi si pe-aici![flo]

Gina, la multi multi ani!!![flo][flo][flo] Ma bucur ca ne-ai scris, ne era dor de tine. Acum dac-ai aruncat piatra, poti sa detaliezi putin legat de vaccine? Sunt convinsa ca sunt multe fete interesate. Sunt atatea pareri pro si contra ca nu mai stii pe unde s-o apuci...Multumim![flo]

Codruta, si eu i-am bagat fetii treaba cu copiii saraci si un pic un pic s-a gandit...si am ajuns la concluzia ca Mosu' poate sa-i confectioneze 3 cadouri, 3 nu 10. Acum trebuie sa-si aleaga...greuuuu

[pup]

 

Mihaela si [zana] Ana Maria

Poze AICI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc de toate urarile de: “La multi ani!”id="red"> si pentru toate gandurile frumoase ce ni le indreptati cu ocazia anivarsarii noastre!

Mifloreid="red"> – arunca o privire la semnatura mea. Vei gasi foarte multa informatie. Exista forme naturale to build up our immune system.Personal, mergem cu un doctor naturopath si dincolo de orice intimidare a statului de vaccinare in masa exista dreptul de Vaccine Exemption . No more poison / vaccines for us. Nu doresc nici unei mamici sa treaca prin ce am trecut noi toti acesti ani in urma acestora. Am fost atat de devastati incat am avut zile in care doar lacrimile aveau voce pe fata noastra...Am crezut ca Jessica va fi un copil distrus pe tot restul vietii sale dar multumesc lui Dumnezeu ca ne-a deshis ochii si am realizat imediat ce s-a intamplat, am facut investigatii amanuntite, am luat masuri, este un copil normal astazi si suntem pe calea cea buna . Search/learn about the power of raw food; goat milk, natural heavy detox and super foods. Trebuie sa ma retrag la lucru acum. Pe curand.id="Verdana">id="size2">

 

[pegeam]Pictures!id="navy"> *id="red"> The Truth About Vaccines!id="navy"> id="size1">* Don't Vaccinate Before You Educate!id="Book Antiqua">id="navy">id="size1">id="red">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am scris aseara scrisoarea la Mos. A scos costumul de vrajitoare dar a pus Zuzu Pet [:D] (hamsterul ala).

Aveti Zuzu Pet, cu tot cu labirinturile alea? Ce trebuie cumparat?

 

Codrutaid="orange">id="Georgia"> &id="orange">id="Georgia">[zana] Petra Alexandra id="orange">id="orange">id="Georgia">

 

asa crestem noi id="red">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Codruta, noi avem Zuzu.[alcool] Sa stii ca sut haiosi soriceii astia.[:D] Avem alea 2 camere cu tubul dintre adica sufragerie, bucatarie si baie si avem si masina cu care pleaca Zuzu singur din casuta. Ca soareci ii avem pe Jilly, cea roz si Scoodles, maroniu. Mai avem un Zuzu contrafacut, alb, care merge intr-o sfera. Cam atat.

N-am facut inca scrisoarea, urmeaza. Oricum, pe primul loc e o motocicleta roz, aia cu baterii care e in reclama pe minimax parca. Si pe care sta un bebelus BabyBorn cu casca. L-a vrut de anul trecut, nu i l-am luat si a reluat povestea.[:-@]

Gina, multumesc pentru info, o sa citesc.[flo]

[pup]

 

Mihaela si [zana] Ana Maria

Poze AICI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci Mihaela [pup] La Selgros am vazut acuma in oferta Zuzu Pets, simpli si cu casele de care zici tu. Sa ii spun la Mosu' unde gaseste si cam cat costa [alcool]

 

Codrutaid="orange">id="Georgia"> &id="orange">id="Georgia">[zana] Petra Alexandra id="orange">id="orange">id="Georgia">

 

asa crestem noi id="red">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, sunt interesante si toboganul si roata speciala de hamsteri...doar cand aduni nu prea mai e interesant...[:D] dar de, vine Mosu' o data pe an! Hamsterii (doar soarecii) in Noriel sunt 60Ron bucata, in Diverta erau spre 90Ron.[alcool] Merita si o cautare pe net cum bine-a spus Anya.

Sa va dau un exemplu interesant: motocicleta de care va ziceam anul trecut era spre 3oo Ron. La Diverta cam atata e, 250-270, pe-aici, la Noriel e 130...diferentele sunt imense asa ca azi cred ca ma duc s-o insfac, nu cumva sa ramanem fara. Noriel sunt insa scumpi in general, nu stiu ce s-a intamplat cu motoarele-astea...

[pup]

 

Mihaela si [zana] Ana Maria

Poze AICI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...