Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piticodromul Festiv de Sept - Oct 2005 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutaree! La multi ani sarbatoritilor![flo][flo][flo][flo] Am venit de la mare, din pacate am avut doar 7 zile de concediu asa ca m-am intors la munca. Am pus si poze si cateva filmulete daca doriti sa vedeti.http://picasaweb.google.ro/casiana.rauta/Nessebar2010# A fost foarte frumos si am prins chiar ultimele zile de vara. Incerc sa revin cu detalii cat de curand. Va pup! Casiana si Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ooo, cuscra, ce poze frumoase! Alexia e o scumpa! eu chiar m-am hotarat sa fiu un pic mai "sportiva". am un abonament vip la world class si vreau sa-l folosesc. nu cred ca v-am spus, dar cand am fost in concediu prin tara cu sotul am reusit cumva sa gasesc printr-o padure un cui ruginit. si l-am gasit fix cu calcaiul. adanc. a trecut aproape o luna de atunci, dar eu tot schiop merg/ nu pot pune calcaiul in pamant. dar pe-o bicicleta tot m-oi putea urca la fitness, o sauna ceva tot pot face... la multi ani aniversatilor!!! avem copii maaari. Cristina, mama Radului (4 ani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritilor zilei! Multumim de aprecieri.Dupa cum probabil ati vazut Alexia e o mare dansatoare. Cuscra felicitari pt initiativa.Din pacate eu cu sportul nu ma impac, de altfel se si vede in putinele poze cu mine(abia am avut curaj sa le pun si pe astea). Dana, Nessebarul mi s-a parut deosebit fata de alte statiuni din Bulgaria.Si hotelul ales a avut o pozitie foarte buna, aproape de orasul vechi, cu vedere la mare, dar dintr-o alta parte a golfului, chiar la granita cu Sunny Beach.Noi plaja practic am facut in Sunny Beach.Din cate am inteles litoralul din sud al Bulgariei este mult mai frumos decat cel din nord.In hotel nu erau decat 4-5 familii de romani, mai multi nemti, englezi, polonezi, ucrainieni, belgieni, etc. Anul acesta e primul an in care Alexia a avut curaj sa intre in mare.Bien ea ar fi stat non stop in piscina, acolo ii placea cel mai mult. Casiana si Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexia de crescut a crescut dar putin, are cam 103 cm si cred ca 17 kg. De scris, a invatat sa scrie si sa citeasca doar literele mari, pana acum scria fara probleme cuvinte chiar cu 5 litere, dar de ceva timp a inceput sa scrie in oglinda.Acum are momente cand ma intreaba in ce parte trebuie scrisa litera f de ex. E tare pasionata de roz, de Hello Kitty si ii place sa mearga cu rolele.Am trecut de la role cu 4 roti acum la 3 roti. Casiana si Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua! LA MULTI ANI SARBATORITILOR ZILEI Krisztian, Marina Teodora si Eric Alexandru, cu dedicatie speciala pentru Matei al Ruxandrei!!! [s][s][s] Ruxandra,[flo] ce faci, esti in bairam? Casiana, v-am admirat in poze, ce fetita frumoasa aveti![flo] Vreau sa stiu, mai e vreun copil care sa nu stie literele? Nu vorbesc de scris, macar de recunoscut. Ca sa stiu cum stam.[:D] [pup] Mihaela si [zana] Ana Maria Poze [url="http://anne-marie.ro/"]AICI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...