Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piticodromul Festiv de Sept - Oct 2005 (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumim de urari. A fost foarte frumos, iar Iaris a primit foarte multe jocuri, pe carele va vedea pe rand pt ca altfel nu stie sa le aprecieze. L-am dus vineri seara intr-un magazin cu jucarii sa isi aleaga singur ceva si nu a stiut pe ce sa puna mana. Am ajuns la concluzia ca e atat de mic, incat uneori ma intreb daca e bine ca mai bebeluseste asa. Se uita numai la jucarii de bebelusi, cu butoane, care canta. Noroc ca l-am mai impins de la spate si i-am mai explicat ce si cum pana si-a luat doua K-nex, i-am mai luat un joc Bingo, ca de cel vechi ne plictisisem, un kit pt invatarea limbii engleze, un alt joc de echipa, mai amuzant asa si niste maruntisuri, carti d epovesti, ceva caiete cu exercitii si cam atat. A a avut tort cu ciocolata, bineinteles, copii si adulti care s-au amuzat care mai de care. A fost frumos. Urez si eu La multi ani copilasilor sarbatoriti ieri si azi si fug inapoi la studiu, ca in 15 minute, amicii mei revin din pauza si imi papa urechile. Avem geometrie perioada asta, o nebunie nu alta, pt mine, care nu am visat nicicand ca voi ajunge s a reinvat matematica de clasele 1-6, dar fiind o clasa de accueil predau de toate. Va tzuc. Mary-mamica de Iaris "On s’aperçoit qu’un enfant grandit quand il cesse de demander d’où il vient et commence à refuser de dire où il va.( Walter P. Sweetson)" [url="http://www.youtube.com/watch?v=XrA2ooglvGc&feature=related"]Evangeline[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fete frumoase! La multi ani sarbatoritilor din ultimele zile si de azi!!! Sa fiti sanatosi![s] Eu sunt smechera, am un holter de ekg pe mine adica arat ca-n filme, cu fire si senzori. De vreo saptamana nu ma simt prea bine, cu un crescendo interesant in week-end, am extrasistole care deranjeaza...asta inseamna batai lipsa la inima. Toata lumea are, in general, dar acum depinde de cat de multe sunt si cat sunt de suparatoare. Si stiind c-am un copil de crescut m-am dus repede la doctor, am facut electrocardiograma, holteru' il am pe mine, urmeaza o eco de cord, analize, ma distrez si eu cum pot. Acum ce sa zic, eu am un cui pt. ca am ceva antecedente la inima plus arborele genealogic din urma, fiecare cu hiba lui. Asta e, acum mi-e mai bine, sper sa scap de stresul mortii subite cand simti ca nu-ti mai bate inima si gata distractia. Asa ca, sanatate multa tuturor, aveti grija de voi! [pup] Mihaela si [zana] Ana Maria Poze [url="http://anne-marie.ro/"]AICI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! "La multi ani!" fetitelor aniversate azi: Maria-Mihaela,Ana Maria![bis][bis][bis] Draga Miflore[flo], uite aici un "big hug" (na, ca nu gasesc acest emoticon!) de la mine si multa, multa sanatate! Hai, fara ginduri nu prea bune, ca doar miine iti serbezi printesa, nu? [pup] Dana Lucia si Alberto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! "La multi ani!" aniversatilor zilei: Maia, Ana Maria, Martin-Tudor ![bis][bis][bis][bis] Miflore[flo], sa va traiasca printesa si sa va aduca numai bucurii! Petrecere frumoasa! Simona[flo], sa va traiasca Maia si sa va aduca numai bucurii! Petrecere frumoasa! O zi buna tuturor! Dana Lucia si Alberto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Ana-Maria si Maia[bis]! La multi ani Anca si Iaris pentru zilele trecute[bis]! Miflore, sanatate multa! Si petrecere frumoasa azi[pup]. O sa raspund din urma la un moment dat[:D], insa acum, pe langa felicitarile sarbatoritilor, vreau doar sa-i spun Dianei ca Simona e, din primavara, mama de 3 fete[bis].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...