Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

viitoare sotie inselata?


Recommended Posts

Ruscus nu iti mai fa ganduri asa aiurea. Gandeste-te mai bine ca ai o familie frumoasa, esti implinita si ai un sot care te iubeste. Cum a zis si Deus ([pup]) nu mai da atata importanta internetului. Eu sunt de parere ca netul trebuie sa fie un spatiu de relaxare si de informare, nu de facut fel de fel de ganduri. E adevarat ca sunt multe femei care nu au fost respectate de sotii/ partenerii lor, dar asta nu inseamna ca trebuie sa ti se intample si tie. Relax si bucura-te de viata p care o ai!! [:)] In legatura cu retea magica de iubire vesnica nu cred ca exista. Fiecare e stapan pe relatia si destinul lui si le fac asa cum cred ei de cuvinta. Capul sus si zambeste! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Un zambet in plus nu strica decat daca e fortat. Cred ca ideea e sa iti amintesti ca ai si un sot pe langa cei doi copii si jumatate (Felicitari!) dar in nici un caz sa-l faci cap de afis. El are o responsabilitate la fel de mare ca familia voastra sa fie implinita. Daca tu simti ca l-ai cam facut sac de box in ultima perioada n-ar strica sa-i dai o pauza.[:)] http://mamasiiubita.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...