Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

inselata si eu ??(3)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui cristoiu
sieulafel, inainte sa se inchida subiectul - ti-am trimis PM. Eu cred ca ai facut bine ce ai facut. Eu as fi facut mai mult decit atit, il sunam pe sotul ei direct. Dar ai intr/adevar si alte probleme de rezolvat. Consecintele pe care le duce sotul care sunt? Si ce veti face acum sa va recistigati dragostea racita si sa va reapropiati? Asta ar trebui sa te preocupe acum, nu ce crede accept despre tine.
[asia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Sieulafel, nu te mai chinui si nu te mai supara, te rog! [:)] Nu conteaza cum a perceput ea toata tarasenia, nu conteaza ce credem noi despre cum ai procedat tu, conteaza cum a perceput-o sotul tau. Tu cu el trebuie sa vorbesti, nu cu ea. El e jumatatea ta, nu necunoscuta aia. Fata de tine, ea n-are nici o vina. Ea e vinovata fata de sotul ei, iar sotul tau e vinovat fata de tine.
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=149031&REPLY_ID=5731952"]Pentru parinti, de dragul copiilor[/url]
"Omul care a inventat distractia a fost copilul" [:)] - din jurnalul unei mãmici de bãietel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ce se rezolva daca e sunat sotul tipei? Inca un nefericit in ecuatie, eventual un divort din care sa rezulte o doamna care nu va trebui sa explice nimanui daca si cat lipseste. (iar un sot caruia nu i se aprinde nici un beculet cand sotia lui are "sentimente deosebite" pentru alt barbat [hot], nu merita sa i se deschida ochii [}:)]). Ca doar nu se asteapta cineva ca sotul sa-si scoata curea, iar sotia sa se sperie, sa-i zboare imediat "sentimentele deosebite" din cap si sa treaca la bucatarie ca sa-i dovedeasca devotamentul si dragsotea facandu-i cele mai bune sarmale din lume.
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=149031&REPLY_ID=5731952"]Pentru parinti, de dragul copiilor[/url]
"Omul care a inventat distractia a fost copilul" [:)] - din jurnalul unei mãmici de bãietel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...