Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

femei care inseala


Recommended Posts

copilul nu ii va ramane ei , va garantez,stiu o poveste foarte asemanatoare!PAI oameni buni,daca el are cativa martori sa sustina ca ea nu e o mama potrivita ,ii vin peste ea acasa,ii fac ancheta sociala la sange si mai ales ca bebe acum e la el! Faza cu"stai acasa ca nimeni nu e tata si sot in locul tau" e vrajeala,dar in conditiile din Romania ai de ales?Scuze...pai daca stai acasa si iti pupi copii de trei ori pe zi si in schimb nu ai nimic ce sa le oferi si vezi ca duc lipsuri..Dragostea trece prin stomac..pai copilul creste..isi va intreba tatal"ce ai facut tata attia ani?ce mi-ai dat..toti copii au,eu nu" Doar nu era sa stea o vesnicie in afara( a zis ca se duce pe baza de contract,termen limitat)copilul era inconjurat de dragostea bunicilor de dragostea mamei. Iubirea fata de familie ti-o manifesti oferindu-le ceva in viata....vrea sotia mobila noua in casa?pup-o si spune-i ca o iubesti...vezi ii trece?vrea copilul o bicicleta....pupa-l vezi n-o mai vrea?Pai toate sa le vrem asa deodata,oare o viata decenta(in conditiile din Romania)nu presupune si sacrificii? Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai. Cu dragoste si respect Mell Dellacroce [fetita] and [vampa] love [dc]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu stiu cum faceti cu divortul si cu custodia. Daca totusi mama copilului doreste sa-si petreaca timp cu el, nu ar trebui sa te impotrivesti. Nu poti lasa copilul asa, fara tata, fara mama, tu lucrezi, l-ai lasat la mama ta, dar ea, mama copilului ce are de spus? Or fi orbit-o fluturasii...sper sa-si revina si sa-siasume responsabilitatile. Intelegeti-va referitor la copil, incurajeaz-o sa-l viziteze, sa-l ia cat mai des, of saracutul, e abandonat acum de amandoi. [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dllc_mell
copilul nu ii va ramane ei , va garantez,stiu o poveste foarte asemanatoare!PAI oameni buni,daca el are cativa martori sa sustina ca ea nu e o mama potrivita ,ii vin peste ea acasa,ii fac ancheta sociala la sange si mai ales ca bebe acum e la el!
Depinde foarte mult de ce are EA de spus. Daca ea doreste copilul are toate sansele sa-l obtina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iulia,ea vede copilul in fiecare week end. nu i-am interzis sa vada copilul,sunt constient ca are nev de mama lui. dar i-am pus conditia ca atunci cand il ia sa stea cu el nu sa il lase cu altcineva si ea sa plece in cluburi ca la asta ii e capul acum. si asa a facut de cand si-a gasit pe altcineva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum vad unele forumiste ii cam sar in cap , doar pentru ca-i barbat incercati sa-l gasit si pe el vinovat de infidelitatea sotiei. Sa-i justificati oarecum faptele. Din cate am vazut el a plecat sa munceasca nu sa se distreze, ceea ce cred ca a fost stabilit de comun acord,ca doar nu pleca de nebun si venea cand avea chef ..au acceptat niste sacrificii dar pentru un viitor mai bun . A iubit-o a iertat-o de fiecare data iar ea ca sotie nu a facut decat sa se prefaca si sa-l insele iar ca mama ... nici nu mai are rost sa comentez.. [url="http://alina-vachim.magix.net/"][mamica]de[zana][foto][/url] Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

atunci cand apare un copil in familie,de obicei tatal se simte neglijat de sotie,dar la mine a fost invers. eu am fost ,sunt si voi ramane un familist convins. pt mine familia e sacra. nu am plecat in strainatate ca sa ma dau in barci am plecat sa fac bani.i-am lasat contul pe mana,pt ca banii ii primeam in tara si in plus ma chinuiam ca sa strang bani cu care veneam in buzunar,si cu geanta plina de jucarii si parfumuri la sotie. dar asta e ..nu a fost bine nici asa. acum am stat 9 luni si ea si-a batut joc de bani si de tot ca eu nu am mai gasit nimic inafara de 2 salarii care le-am prins in tara, pt ca imi intra banii in cont decalat cu 2 luni. asta e! de bani nu imi pare rau,voi face eu altii! viata merge inainte si eu odata cu ea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui A_Iulia
Citat:
citat din mesajul lui dllc_mell
copilul nu ii va ramane ei , va garantez,stiu o poveste foarte asemanatoare!PAI oameni buni,daca el are cativa martori sa sustina ca ea nu e o mama potrivita ,ii vin peste ea acasa,ii fac ancheta sociala la sange si mai ales ca bebe acum e la el!
Depinde foarte mult de ce are EA de spus. Daca ea doreste copilul are toate sansele sa-l obtina.
Cum are si toate sansele sa nu-l obtina.[:)] [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai sa fie... N-am citit tot dar ce-am citit m-a enervat. Daca vine aici o femeie si plange ca a inselat-o "nenorocitul" cat timp ea culegea capsuni in Spania mama ce ii mai plang toti de mila, cum o insala ala si ea saraca munceste pt familie. Pai stati fratilor ca si omul asta are un suflet desi e posesor de penis. Costi [flo], imi pare rau pentru tine, tot ce iti spun e ca sper sa reusesti sa nu faceti o arma din copil, sa puteti sa va intelegeti omeneste. Capul sus, la anul pe vremea asta vei vedea altfel lucrurile.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...