Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

femei care inseala


Recommended Posts

dar tu vb cu ea? incerci? ea ce vrea, exact? sa divorteze? sa fie cu ala? ea locuieste cu ala? inteleg ca ingerasul sta la mama ta si ea il vede n wk? _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu babyblue nu vreau sa mai incerc nimic.crede-ma ca mi-a ajuns cate am suportat. ea ma asteapta sa vin acasa si sa divortam si sa decid eu ce facem cu copilul: sa-l iau la mine. nu sta cu el pt ca ala nu are cu ce sa isi permita o chirie.el sta la frati-su care ii plateste si facultatea asa mi-a spus ea. din cate am inteles urm sa plece acum timp de 4 luni in voiajul de practica. a zis ca vrea sa o ia usor cu el. nu cred ca va vrea copilul pt ca nu poate sa ii ofere nimic. iar din cate vad nici ala nu are vreun gand sa se inhame la o relatie cu ea. e treaba lor ce fac! mi-a zis ca asa este fericita ea. sta in taxi cu el pana la 3 dimineata apoi vine acasa la matusi-sa. baiatul sta la mama,iar in week-end daca vrea poate sa mearga sa il ia.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui costy80
nu babyblue nu vreau sa mai incerc nimic.crede-ma ca mi-a ajuns cate am suportat. ea ma asteapta sa vin acasa si sa divortam si sa decid eu ce facem cu copilul: sa-l iau la mine. nu sta cu el pt ca ala nu are cu ce sa isi permita o chirie.el sta la frati-su care ii plateste si facultatea asa mi-a spus ea. din cate am inteles urm sa plece acum timp de 4 luni in voiajul de practica. a zis ca vrea sa o ia usor cu el. nu cred ca va vrea copilul pt ca nu poate sa ii ofere nimic. iar din cate vad nici ala nu are vreun gand sa se inhame la o relatie cu ea. e treaba lor ce fac! mi-a zis ca asa este fericita ea. sta in taxi cu el pana la 3 dimineata apoi vine acasa la matusi-sa. baiatul sta la mama,iar in week-end daca vrea poate sa mearga sa il ia.
Sincer, imi este f greu sa-mi imaginez o astfel de "mama". Adica sa decizi tu ce faceti cu copilul , numai tu !? Si ea ca mama ce isi doreste , ce vrea ?! [url="http://alina-vachim.magix.net/"][mamica]de[zana][foto][/url] Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

auzi, dar ea nu are serviciu, scoala? cum isi permite sa stea pana la 3 dim in taxi cu ala? din ce bani traieste ea? ai tai? tu ii mai trimiti bani? din ce imi povestesti mai multe, din aia incep sa mi conturez o imagine si nu mi suna bine. ori le vezi tu prea in negru, ori fata asta are ceva prb la cap, o fi fost tinuta in lesa cand era mica, de catre parinti si acum a scapat la teribilisme din astea post adolescentine?? ce i cu ea? mama ta nu incearca sa vb cu ea, sa o ia usor deoparte si sa incerce sa vada ce prb are? de ce nu-i suni parintii si sa-i alertezi despre comportamentul ei? _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fata asta e complet imatura, doar replica asta "asa e ea fericita", imi suna a replica de copil frustrat, caruia i s a refuzat candva libertatea de a face ce vrea si acum si-o ia singur, indif de consecinte!! ea cum se intelege cu parintii? matusa asta nu o ia la rost pt ceea ce face? _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui costy80
tu esti mama gabik! eu sunt tata si barbat si treb sa asigur bunastarea familiei chiar daca asta inseamna sa plec la capatul lumii! de ce ma judeci pe mine ca am ales sa fac asta pt ei? tie ti-a convenit ca exul ti-a luat casa in loc sa o lase copiilor lui? ma condamni pe mine pt ca vreau sa ii las ceva copilului meu si vreau sa fie bine! si pt mine laur este prioritatea nr1. nu era vb sa stau plecat toata viata era vb de cativa ani. daca nu ma interesa de laur si sotie nu crezi ca puteam sa o iau eu razna si sa nu ma mai duc acasa? cum eu am putut sa stau departe si mi-am vaz de munk ca de asta am plecat ,nu crezi ca putea si ea sa vada de copil si casa?
da, eu sunt mama, tu esti tata. Ceea ce avem in comun, suntem parinti si avem datorii fata de copii. Datorii morale, materiale. Depinde de fiecare ce e mai important pt el. Alegerea e a noastra, a fiecaruia. Consecintele le vom suporta tot noi. Da, sotia ta putea sa-si vada de copil si de-ale casei, exact asa cum puteai si tu... Ea are o bulina neagra, ca in loc de copil si-a vazut de viata amoroasa, tu ai bulina rosie ca ai lucrat. Insa la fel de bine poate sa spuna si ea ca e in cautare de un tata vitreg, un nou sot si un camin pt copil, ca ea asa percepe asigurarea viitorului, nu? Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002) Povestea nasterii: [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=121877"] Lili [/url] si [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=121907"] Robert [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu va suparati dragi prieteni!Ma scuzati mie nu imi pare o sala de judecata acest subiect!Am observat ca de cate ori se deschide un subiect,autorul iese rau ,saracul fuge mancand pamantul ,nu se mai gandeste la sfaturi,la nimic!Deci daca e de dat un sfat bine daca nu cel mai adecvat e sa ne retragem!sper sa nu imi sara nimeni in cap[:D] Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai. Cu dragoste si respect Mell Dellacroce [fetita] and [vampa] love [dc]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai revin, cum naiba se face ca, cum apare vreo femeie inselata de barbat sariti (sarim) toate sa o consolati, cum apare un barbat cum il disecam deoarece e clar ca buna ziua, trebuie sa fie vina lui.[bang] Dar chiar e asa imposibil sa acceptam ca pentru adulter nu exista scuza? Cand baiatul asta a plecat sa munceasca departe s-au asezat amandoi la masa si au hotarat "eu ca tata sunt dispus sa plec, sa-mi sacrific ani buni din viata alaturi de fiul meu, pentru a aduce bani bugetului familiei" iar EA a zis "ok iubitule". Ea avea singura datorie de a administra banii sotului si a fi o mama buna pentru copilul ei. Daca la orice punct in timp considera ca e nefericita cu situatia putea spune stop. Sau putea divorta si apoi se putea sexa cu cine dorea. Ma minunez ca inca ii cautati vina unui om care a fost inselat, si nu vedeti cum incerca "duamna" sotie sa-si ia manta de vreme rea. Adica cu alte cuvinte stay tunned darling, ramai prin preajma, daca nu-mi iese cu asta revin la tine. Costy nu o ierta, da-o-n moashesa de treaba, once a cheat always a cheat, si daca ii trece de taximetrist vine la tine doar pana gaseste altul. Vezi-ti de viata ta.Uit-o.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Luna1
Cand baiatul asta a plecat sa munceasca departe s-au asezat amandoi la masa si au hotarat "eu ca tata sunt dispus sa plec, sa-mi sacrific ani buni din viata alaturi de fiul meu, pentru a aduce bani bugetului familiei"
Omul poate si-a sacrificat ani buni, dar de fapt si-a sacrificat familia. Pe Costy nu il judeca nimeni, doar am incercat si eu, si babyblue sa aratam faptul ca el spera intr-o relatie care scartaia de la inceputuri. Femeia care inseala nu are nici o scuza, dar numai ea stie cum a ajuns in starea aceea in care este acum. In rest, sunt de acord cu tine Luna [flo] Nu am cautat vina omului, ba mai mult, am incercat sa-i sugerez ca data viitoare mai bine sta langa fusta nevestei.[:)] Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002) Povestea nasterii: [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=121877"] Lili [/url] si [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=121907"] Robert [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...