Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

referitor la exercitiu de imaginatie


Recommended Posts

  • Răspunsuri 78
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui XIO
Mi-a spus un prieten de o amica de-a lui care umbla imbracata numai in Prada , isi face cumparaturile numai in srainatate , merge in vacanta in Maldive si pe unde are ea chef, are un mega apartamanet, adica tot ce si-a dorit. Cum? Citez " de 2 ori pe luna sta cu ochii in tavan". Barbatul vine in oras 1-2/luna , ea presteaza si el ii face cadou tot ce vrea. Evident cand vine ii lasa vreo 3000 de euro.
XIO pai asta este exemplul de 3000 * X ori! E altceva! Eu zic asa: o suma mare (zi tu care) si o singura data ! O data si gata! "Noaptea ar trece dar banii ar dura o viata" . exercitiu de imaginatie Ce am face cu 1 milion de euro?! - o casuta, nu mare, cateva camere, ceva de bun gust, musai la malul unei mari ---- pret 250-300 mii Euro - o masina, Mercedes neagra ---- pret 100 mii euro - cu 100 mii euro (cred ca e cam mult)imi deschid o afacere de turism de care sa nu ma ocup eu in mod direct, doar supravegheata! asa...deci mai am 500 mii euro! sa zicem ca 50 mii se mai duc pe maruntisuri [:D], haine, incaltaminte etc; 50 mii le dau parintilor sa-si termine casuta lor. rest 300-400 (depinde de unele cheltuieli imprevizibile), bani pe care ii voi depune la o banca, "bani pentru zile negre". voi ce ati face cu 1 milion de euro (sau ziceti voi suma minima) primiti in schimbul unei nopti de sex cu un multimilionar?!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca iti iubesti si respecti partenerul nu te vei bucura de casuta la mare si de restul lucrurilor...daca nu-l iubesti si nu-l respecti te vei bucura de bani si vei prinde gustul aventurilor cu milionari:) Totul se reduce la cum ne simtim alaturi de partener/partenera. Chiar zilele trecute faceam in cap o socoteala a relatiilor reusite din jurul meu. Trist, dar peste 50% sunt nereusite si persoanele implicate nefericite. Probabil ca in cazul lor(cei nefericiti), sa accepte banii este ceva normal fiindca oricum altceva nu au. „Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti, ceea ce spui si ceea ce faci.” Gandhi http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deus --- nu-s deloc nefericita! In relatia asta pot spune cu sunt foarte fericita dintre toate pe care le-am avut,posibil sa cred asta deoarece a ventit dupa o relatie care pur si simplu m-a sufocat si m-a distrus psihic (fostul nu ma lasa nici sa ma depilez "ca el ma place asa" [bang] am ramas "marcata" si uneori cheltuiesc sume foarte mari la saloane de frumusete! Omul de langa mine este un om minunat, si foarte sincer! Cand am spus ca as accepta o noapte cu un "multimilionar" am facut doar un exercitiu de imaginatie, atata tot! Posibilitatea sa ma intalnesc eu cu un multimilionar (nici nu cred ca sunt foarte multi in Romania), ca sa nu mai vorbim ca va vrea atat de mult sa petreca o noapte cu mine incat sa ofere atatia bani, este atat de mica incat nici nu reprezinta o "amenintare" ptr relatia mea [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sint total lipsita de imaginatie,nici exercitii nu pot face : ).Puritana nu sint dar am iubirea mea pentru trupul meu ce nu poate fi atins decit cu acordul meu.Eu ma intreb,citind subiectul,ce mizerie as putea simti pe mine,fizic si psihic,chit ca mi-as freca pielea cu o piatra ponce pina la singe,as lasa apa sa curga ore in sir pe trupul meu, dupa ce m-as lasa atinsa de cineva pentru care nu as avea nici ce-a mai mica atractie sexuala si niciun sentiment ( :. Banii? Am avut perioade cind am avut multi:i-am investit,i-am tocat...Pentru mine nu sint decit un agent de schimb (probabil cred ca trebuia sa ma nasc pe vremea trocurilor ca acum ii urasc ,sincer...). Fapte caritabile,fiinte omenesti care trebuie ajutate ? Ok,doneaza singe,doneaza un organ fa orice dar nu asta! Trupul e numai al tau.Iti apartine total,el nu se poate vinde (japonezul acela,nu il pot posta ). Edit : Imi place sexul cu barbatul iubit.Dar imi place sa dorm si in pijamaua mea de bumbac 100% ,in intimitatea dormitorului meu personal citind o carte buna.Asa ca,la stilul meu de viata (pe care eu mi-l iubesc) nu prea se pupa sexul cu un milionar. Asta ca o alta opinie,la subiect. ---------------------------------------------- [url="http://i41.tinypic.com/219azp5.jpg"]Tashi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Filmul in cauza e o capodopera. Ganditi-va in ce situatie (ipotetica) ar fi pusi doi soti: sa aleaga intre bani si viata lor. 1 milion sunt o gramada de bani, dar cine garanteaza ca se vor bucura de ei? Imi aduc aminte ce zbucium au trait aia doi in film...urata situatie! [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[/url][foto][url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email "] Surpriza 2008[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca-s tari motivstiile astea filantropice! Pentru astea exista balurile caritabile.[:D]Deci ati face-o totusi,nu?! Insist pe ideea ca efectul la un milion de euro e la fel de "bintuitor" si daca ii accepti si daca-i refuzi.O viata intreaga punindu-ti intrebarea :si daca i-as fi luat?!Asa ca mai bine-i iei.[:D] dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca sunt utilizatoare care ar intretine relatii sexuale pentru un milion de euro fara sa aiba un motiv anume in afara de bani Am inteles si pozitiile utilizatorilor care nu ar accepta nici macar ideea de a intretine relatii sexuale si de a renunta la sot la copiii lor pentru un milion de euro. Am inteles de asemenea si pozitia celor care ar accepta pentru cazuri extreme chiar daca este un exercitiu de imaginatie si nu un bal de caritate. Subiect inchis.
Nota: Am modificat acest raspuns pentru ca a fost prea direct. Imi cer scuze celor carora le-am adresat poate prea dur pozitia mea. In mod cert pentru mine valorile familiale(sotia copii mei) nu pot fi puse in balanta niciodata pentru nici o suma de bani. Aici, cu regret ne diferentiem iremediabil fara sa ascund o doza mare de amaraciune ca discut in contrapartida cu femei, sotii si mame se pare. Dezolnat dar asta este. Inca odata scuzele mele. Marius [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.marius.rdsor.ro"]Pagina familiei[/url] /[url="http://secure.smilebox.com/ecom/openTheBox?sendevent=4e5449344d7a51784e4877784d4441324d7a51334f413d3d0d0a&sb=1"] Tot noi[/url] / [url="http://community.webshots.com/user/mariuspernes"]Mai multe...[/url] / [url="http://www.youtube.com/user/mariuspernes"] Video [/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...