Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Alinutza,La multi ani prichindelului!!

sa creasca mare,frumos e,sanatos sa fie si mult noroc [pup]

Monica,si Ruxi a inceput scoala?

sau ea e inca la gradi?

ma bucur din suflet ca sunteti bine cu totii....o sa-i treaca si spaima asta cu doctorul,bine ca a scapat [pup]

Vicky,hai ca mai e putin si cu spitalul...bine ca esti sanatoasa [pup]

Lexi [pup]

 

noi o sa plecam luni dim la gura humorului,asa ca mai e putin si evadam sin bucuresti

 

va [pup]pe toate

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Tudorid="purple">!!!! [s] [s] Scuze pentru intarzierea cu care fac urarea, sa cresti mare, sanatos si voinic![pup]

Maria a bazait azi putin la gradi, la inceput, dar pe urma s-a luat cu joaca si a fost mai bine. Acum la inceput va fi mai usor cat sta si tati cu ea, pe urma sa vedem cum va mai fi.

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

PENTRU SEBIid="purple">[ruga]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] fetelor

cam liniste pe-aici...ce-i cu voi?

 

lexi, [pup] mariuta scolaritza [:D] si eu ce-am mai tras cu ruxica [bang] nici nu-mi vine sa cred cand o vad acum cum tzopaie si canta de fericire ca merge la gradi cand stiu cat s-a mai plangacit [:D] cu Alex..n-am avut probleme de-astea...el plangea ca de ce ma duc asa devreme sa-l iau acasa [:D][alcool]

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Prajituri si Papa bun 1

Prajituri si papa bun 2

Papa de post

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara

 

Multumesc de urari dragelor.

 

Lexi bafta multa multa multa cu gradinita. Sper sa se acomodeze repede si sa nu planga prea mult.

Vio drum bun si distractie placuta la Moldova. Taaaaaare frumoasa e zona aia

 

Eu maine iar sunt nitel in focuri. Am de facut pregatiri pentru sambata cand asteptam un alt rand de musafiri si o sa si iesim la iarba verde sa sarbatorim. Asa ca ..... mancare, tort, etc etc

Noroc ca e soacra-mea la mine si sta cu Tudor.

Si totul spre bucuria piciului bineinteles care va dati seama: musafiri, atentia toata asupra lui, bunicii care mai au putin si ii ridica statuie, cadouri, etc

 

Fug sa imi fac lista de cumparaturi pentru maine

 

Pup toate fetele [pup]

 

 

 

Alina

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor

eu am inceput de dimineata cu o zi nashpa...cred ca deja v-ati saturat de povestirile mele(era sa scriu din cripta) :) si credeti ca toate mi se-ntampla numai mie ca lui Piedone :)dar sa incep cu inceputul :)

Ma duc sa trezesc piticii...se trezeste prima ruxica...ca de obicei...ne pupacim putin si dintr-o data incepe sa urle...degetul meeeeeuuuuu....am crezut ca cel de la piciorush...mami dar nu te-am calcat, nu te-ai lovit, etc...nu...manaaaa...zice ea...ma uit la mana...si ce vad...avea degetul aratator umflat cat o banitza :) (acum imi vine sa rad) de la ce? ieri si-a pus un inelush pe degetul inelar..acolo ii vine fff bine, nu o strange nu nimik....cand am venit acasa i l-am scos, i-am facut baie...dar ea prostanaca(ca altfel nu-i pot zice) :) inainte de culcare si l-a pus din nou si eu nu am vazut :toanta: ei dar nu si l-a mai pus pe inelar ci pe aratator unde ii este f stramt...imaginati-va ca putea Dumnezeului sa ajunga f nasol cu degetul ala daca nu-i mai circula sangele prin el toata noaptea...buuunnnn...pana aici...nimik aiurea...incerc sa scot inelul...NU si NU :) nu iese nici cu sapun, nici cu crema, nici cu ulei...cu nimik...in timpul asta nu va pot spune ce uraceala aveam in urechi...apare sotul meu cu un cleste...cu varf ascutit sa taiem inelul...dar inelul era din aur si aurul se taie greu...dai si urla iar...ruxi zicea nu-mi taiati degetulllll :) alex tipa si el de data asta lasati-o in pace nu-i taiati degetul..PAUZA 5 min sa se linisteasca nebunii :) fratilor noi incercam sa taiem inelul nu degetul deci calmati-va :)

alex intelege...ruxi NU :)

nu ne intelegem cu ea si deja ne gandeam sa mergem la pompieri, la spital undeva sa-i scoatem ala de pe deget...si mai tare urla...sotul pleaca cu alex la scoala eu ies cu ea in curte(cred ca oricum ma stia deja toata lumea ca vreau sa tai copilul in bucatele) :rd: vine sotul inapoi intre timp ne intalnim in curte cu un domn de-aia care si el zice fratilor actionati cat mai repede ca altfel...ajunge rau cu degetul asta...intram din nou in casa si ne-am pus amandoi pe ea si eu si sotul am tinut-o cat de bine am putut si pana la urma i-a taiat inelul cu clestele ala....nu va pot spune cum urla in timpul asta.... :sad: cred ca la noapte o sa aibe cosmar ca vrem sa-i taiem degetul :duh:

dar vorba aceea....totul e bine cand se termina cu bine :)

[pup] pe toate...deja a ineput we...pe unde sunteti?

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Prajituri si Papa bun 1

Prajituri si papa bun 2

Papa de post

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, Monica, dar stiu ca aveti o viata palpitanta, nu aveti timp sa va plictisiti[:D]. Dar totul e bine cand se termina cu bine... offf, prin ce ati trecut[bang]! [pup]Ruxita sa nu aiba cosmare.

Am ajuns si eu ieri acasa, e asa de bine, Dani sta numai pe langa mine.

Alina, cu intarziere urez si eu Tudorelului, sa creasca mare, frumos si sanatos.

Mi-au descoperit un streptococ in gat, tusesc de zici ca-s Manon Lescaut, sper sa treaca inainte sa o "pasez" fara voie inapoi lui Dani[bang].

Va [pup], wk placut!

 

Vicky

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...