Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetele,

 

eu din contra cand vad ca s-a mai racorit afara de la norii de pe cer imi vine sa mai fac ceva treaba ca pe caldura de ieri si alaltaieri nu puteam decat sa stau degeaba si sa fac dusuri multe si reci [:D]

 

Monica acum am inteles... si de cate ori i-ati lasat singurei acasa au facut vreo prostioara? vreo boacana ceva? sau v-au castigat si mai mult increderea ca stau cuminti in lipsa voastra?

 

sotul parea ca e mai bine azi dimineata, dar tot nu e vindecat total... azi e si de serviciu la serviciu si nu prea-i prinde bine oboseala asta, dar macar bine ca maine e liber si are astfel weekend prelungit... cred ca o sa-si revina sigur in weekendul acesta; am eu grija de el! [;)]

 

[pup]

 

 

 

kid="limegreen">aid="pink">rid="green">lid="orange">iid="purple">gid="blue">uid="red">tid="limegreen">zid="yellow">aid="blue">

sunt mamica Adelutei [bis]id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Scuze ca nu am mai scris pe aici, dar apuc sa intru destul de rarut pe forum, mai des citesc decat scriu!

Va anunt si eu ca sunt [gravi] in 8 saptamani! A aparut pe neasteptate, dar e bine-venit ca oricum ne doream al 2-lea copil[bibe]

Anlizele sunt bune, la eco s-a vazut saculetul cu embrion si dr chiar a surprins bataile inimioarei[flo][olala]! Am avut ceva greturi usurele care au trecut repede si acum observ ca ma incearca poftele....o fi fetita???..la baietel nu am avut nici greturi nici pofte[8D]

Cristian creste si face tot mai multe nebunii, dar parca ne intelegem mai bine acum pt ca ne spune ce vrea...papa, nani, apa,,,,dar vocabularul e tot monosilabic ca si la Alinutza!

De azi sotul are concediu 12 zile si vom pleca din Bucuresti la Buzau, mai precis la o prietena la Basca, unde e superb peisajul su cateva zile la mare, la Eforie Nord[:)]

M-am gandit eu mai bine si, in conditiile crizei de acum, cred ca ar trebui sa ma intorc la munca inainte de terminarea concediului de crestere si ingrijire copil[q][q]..eu sunt bugetar in invatamant!

Multi pupici !

 

Catus76_ro(GINA), mami de bulgaras PETRU-CRISTIAN, 21 dec 2007!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] fetelor

 

rodicuta, pai de fiecare data ii lasam la dvd sau pc si tot acolo ii gasim [:D] le lasam tf mobil pe masa doar trebuie sa apese o tasta si suna la sotul meu, alex cand este singur doar cu ruxi este f grijuliu, o ajuta cu tot ce-i trebuie...

insa noi ii lasam singuri doar cand alergam, noi avem chiar aici in fata casei un loc pentru alergat si ei daca ar fii ceva nasol ar trebui doar sa iasa in curte si sa strige Mami si eu ii aud [:D] n-am indraznit sa plecam prea departe de casa...prefer sa-i iau cu mine...mai sigur asa [:D]

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Prajituri si Papa bun 1

Prajituri si papa bun 2

Papa de post

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ola...iar va scriu in creierii noptii

 

Lume noua, lume noua. Bine ai revenit Karli. [pup] multam de urari, nici o problema de intarziere. In ziua aia multa lume i-a urat piciului de bine, dar astazi...chiar nu i-a urat nimeni in afara de tine. Asa ca...[:D] Mai dar voi v-ati plimbat nu gluma. Bravo! Bravo voua si bravo Adelutei ca a fost fetita cuminte, nu ca as fi gandit ca ar fi putut fi altfel. Astept poze cu mare interes.

Sanatate sotului.

Saru'mana de aprecieri la adresa munculitei mele. Colectia de felicitari nu e minunata. Nu inca. Alea au fost mai mult din astea...de inceput asa. Colectia minunata de-abia de-acum urmeaza. Mi-am dat comanda in seara asta de niste ustensile, sunt in cautare de cartoane si plicuri frumoase, vreau sa standardizez dimensiunile, etc etc. Planuri, planuri.

 

 

Gina, bine ai revenit si felicitari pentru sarcina. Nu te-am mai vazut prin parc. Pe unde va mai duceti voi? Sau ati fost si voi plecati in vacanta?

 

Mai vroiam sa zic cate ceva dar bag de seama ca neuronul a adormit inaintea mea. Fug la [nani] ca maine ma ia piciul de proaspata.

 

Noapte buna/Buna dimineata

[pup] pe toata lumea

 

Alina

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.

Gina, bine ai revenit si felicitari pentru sarcina. Bebe sanatos iti doresc![flo]

Karli, bine ai revenit si tu, te asteptam mai des. A trecut mai bine de o luna de cand Adeluta id="orange">a implinit 2 anisori, eram in concediu si nu aveam net, asa ca nu am putut sa va felicit. O fac acum, cu maaare intarziere, pentru care imi cer scuze. Asadar, la multi ani, Adelutaid="orange">, sa fii sanatoasa in primul rand, norocoasa si cuminte![s]

Aici ploua cu furie dupa 2 zile de canicula. Sa vedem cum va fi in weekend, caci as fi vrut sa merg cu Maria id="orange">la parcul de distractii.

Monica, multumesc ca mi-ai impartasit din experienta ta.[pup] Cand aud ca si alte mamici au trecut prin situatii asemanatoare si le-au depasit cu bine, parca ma mai calmez.

Vicky, multa sanatate!

Weekend placut tuturor![pup]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

PENTRU SEBIid="purple">[ruga]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello,

m-am mai adunat si io de pe unde m-am pierdut...ceva "creiei" imi mai trebuie,da'n rest sunt ok [:D]

Vicky,unde pleci?

in vacanta?

te-am vazut la plesnite [:)]asa ca am o aliata de nadejde acolo [olala]

Monicutza,voi ce mai faceti?

cum mai e Ruxitza cu degetelul ei mic?[pup]dar Alex?

 

Mihnea e la lectii de inot,se descurca grozav,e ca pestele in apa...si de drag sa vedeti ce lucreaza singur la mate[:D]

 

ma intrebati de vacanta din Bucovina,a fost fain,am luat vreo 4 kg in saptamana aceea,dar am avut io grija sa le dau jos aici...asa ca acum sunt [ispita]

am fost la manastiri,am vizitat pe toate care au primit marul de aur din partea UNESCO pt picturile exterioare(Voronet,Moldovita,Sucevita,Arbora,Humor)plus Putna,Dragomirna(am fost la icoana facatoare de minuni)apoi la casa memoriala Ciprian Porumbescu,la cea a lui Mihai Eminescu,la lacul cu nuferi,la planetarium in Suceava,muzeul Bucovinean si la moastele sf.Ioan de la Suceava(parca as-i zice)

 

va pup pe toate si sa aveti o saptamana frumoasa,

 

 

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...