Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-s pe baricade... (33)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0
Liliacid="red">, multumesc de aprecieri! Insa hartia nu este de calitate, tocmai ce am observat pe hainele lui pete de tus! [bang] si nici nu vrea sa pape tzitzi! O fi fost mai buna celuloza? [alcool]
align="right" id="quote2">

Pai cred ca inca mai are gustul celulozei in gura...Mai lasa-l un pic sa-i treaca [;)] si ia-o de la capat. Si ai putea sa verifici un pic dintoci... Andra la 4 luni avea un dintisor...deci este posibil.



Liliana, [comoara] Andra-Maria & [gravi] cu [baietel] 25+

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

lora am 4 locuri de fapt [:D] ca ma duc sa ma intalnesc cu el acolo ca trebuie sa inopteze in zona si o sa il imbarchez in masina si mergem la cumparaturi bebe [:D] si maine dimineata inapoi acasa [:D] si spre seara via Constanta [cool] ... huh , sper sa rezist

 

liliac esti tare la faza mancare [cool] , eu cu mancarea alta tactica [:D] , cand vine din cursa gaseste de mancare cate 2 feluri , dar , daca stiu ca vine tarziu gen 11 nu mai fac de mancare ca stiu ca nu mananca la ora aia decat mancare rece , iar a doua zi il pun sa gateasca sa nu se mai vaite ca se plictiseste [cool]

 

blackgirl0 buna papa lu bebe Dragos [:-)))] ce frumos e ptui ptui

 

Si la faza cu stransul eu zic ca se trateaza [:D] ca si eu mai am cateva haine de firma de cand aveam 58kg , 68kg , 78 kg si dupa de unde marime asa mare de firma [bang][bang] si chiar ca nu le-am imbracat de 7 ani pe unele eu le pastrez ca poate o sa ma incapa , nu ca sa le port ci ca sa ma probez cand o sa slabesc [:D] si mai strangeam eu multe , DAR nu avem chestia aia sa ne asezam la locul nostru si am tot cumparat si vandut apartamente (bineinteles ca in favoare ... [:D]) si ne-am tot mutat si bagajul tot mai mare , dar de fiecare data unde ne mutam era 'mai mare' si cand impachetezi la 2 ani sa te tot muti le cam arunci ... asa ca sa ma vedeti acum cum arunc , nu am nici o treaba , ca imi dau seama ca nu imi mai folosesc.

Totul e sa se produca clickul ala ca nu avem de ce sa pastram ceva pe ce nu o sa mai punem mana niciodata. Sau Laci are o vorba: "daca o haina (bluza) nu ai imbracat-o 2 ani atunci inseamna ca nici nu o sa o mai imbraci si sta degeaba in casa , mai bine o dai la cei ce au reala nevoie" ... si asa fac , dar nu cu toate [:I]

 

____________________________________________

 

Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]

____________________________________________

 

Aida ... 30+ ... cica

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aidaid="red">, Laci al tau este tare intelept! Sa-ti traiasca! [pup] Eu am pulovere pe care le purtam pe la 13 ani, ca deh! erau hainele "bune" si nu le-am frecat zi de zi. Si le pastrez ca cine stie? daca o fi criza mai mare si o sa am nevoie de ele. Vestea buna este ca le tin la mama si faptul ca inca ma mai incap! Bine, eu in adolescenta eram mai rotunjoara. Nu ma incap in schimb hainele de acum 4-5 ani cand eram categoria subnutrit si pe care le-am maritat intre timp (nu vreau sa ma deprim cu greutatea)! Si la greutatea de atunci stiu sigur ca nu ma voi intoarce (42 kg [alcool]).

 

Liliac,id="red"> a mancat si papa intre timp! [:D] Si inca asteptam dintii sa-i apara, ca de amenintat cu maraieli, planste si urlete din senin ne-am saturat de 2 luni incoace. Nu-i mai apar, dom'le!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
... asa ca sa ma vedeti acum cum arunc , nu am nici o treaba , ca imi dau seama ca nu imi mai folosesc.
align="right" id="quote2">
si eu-s strangatoare, in general.
Ma cam regasesc in tot ce ati povestit voi pe aici.
Dar cum zice si Aida, cand vine un moment, ma apuca si arunc tot ce nu-mi foloseste. Ma rog, nu chiar tot, dar oricum aproape. Si dupa iar adun. Apoi iar arunc la un moment dat.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum am ajuns si noi acasa..am fost la o terasa, apoi la concert la Sistem...[pk]...care-s de-a dreptul BESTIALI!!!

Plec s-o spal pe fie-mea si s-o imbrac in pijamale si eu la fel, ca pic de somn...

Ralu, te-ai hotarat ce gatesti? O mamaliga cu branza e chair nimerita si sigur iti iese! Usor de facut si bunaaaaa, in orice moment!

Noapte buna!

 

Lora, mami de Iustina

Teledon pentru Dan

 

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafoneid="red">

 

www.inimacopiilor.ro

 

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fie-mea canta de zor: "Vino langa mine, stiu ca poti,(nu zice vrei), strange-ma in brate pana numar la trei!"

 

Lora, mami de Iustina

Teledon pentru Dan

 

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafoneid="red">

 

www.inimacopiilor.ro

 

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76
Acum am ajuns si noi acasa..am fost la o terasa, apoi la concert la Sistem...[pk]...care-s de-a dreptul BESTIALI!!!
align="right" id="quote2">nu i-am mai vazut live de ceva vreme, dar cand au fost pe aici, mi-au placut la nebunie. Cu ce ocazie au concertat?
Citat:
Ralu, te-ai hotarat ce gatesti? O mamaliga cu branza e chair nimerita si sigur iti iese! Usor de facut si bunaaaaa, in orice moment!
align="right" id="quote2">e buna, dar asta e ceva ce se mananca pe loc. Eu as avea nevoie de ceva ce sa mai pun si la frigider pt o a doua tura de mancare.[bang]Si nu, inca nu am decis, ca zau, nu stiu ce. Am facut sondaj de opinie pe la sot si el zice ca nu stie. I-am zis: f bine, nici eu nu stiu. Si nu mai mancam. Punct.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...