Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-s pe baricade... (33)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da' nu m-ar durea ceva? Ca de durut nu ma doare nimic...iar stomacul abia de stiu unde-i asezat...si aflu doar cand fac matzele galagie! eu zic ca fac a foamete doar, asa mananc dintotdeauna...si ce pofta mi-e de tot ce zboaraaaaaaa....[bang][alcool] Sun o pacoste la casa omului...sa ma vedeti la cumparaturi, as lua acasa supermarket-ul cu totul si parca tot nu-mi ajunge...

 

Lora, mami de Iustina

Teledon pentru Dan

 

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafoneid="red">

 

www.inimacopiilor.ro

 

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora,id="red"> nu esti pacoste! [:D] Esti o norocoasa ca nu se vede pe tine deloc, mai ales daca mananci cat te lauzi pe aici! Eu, in perioadele mele de pofteala cronica, inghit multa apa. Bineinteles ca raman cu frustrari si cand scap pe urma in dulciuri nu am oprire. [help] La mine asa-i situatia: cand nu mananc aproape nimic (si ma bag singura in greva foamei), cand balotez tot, de-i fac curatenie si in farfurie la sot. [trombon]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliac, am si eu perioade cand ma doare in cot de tot si de toate, dar mi-e mai bine dupa ce trec de pasa asta, parca ma usurez de toate...

Black , am uitat un lucru esential: [bang][bang]dupa ce le dai jos de la foc si se racesc putin pui un plic de conservant la 5 l de lichid.Eu o aproximez si nu s-a gresit ...

Lora, sotul meu e pofticos asa...decat sa gandesc si sa spun ca as face de mancare...cutare...mai bine mananc ceva...caci nu scap pana nu ii fac...si asta la orice...pofteste...nu la ceva bunatati.Mananca cu o pofta de ma sperii si nu ia in greutate , dar face mult sport si acum la 50 ani...si forta...[bang][bang][bang]

Eu am terminat mancarea, am mancat si acum cat e pranz ma uit la ceva la tv pana la vreo 17-18.Mi-a adus si porumb si le-am fiert, caci a fost la un prieten si i-a dat porumb de fiert.Va pup ! revin mai incolo.[pup][pup][pup]

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci, incerc sa-mi revin...usooor, usoooor.

Lora Papa, mama, papa, ca nu-i nimic rau in asta atat timp arderile interne functioneaza la maxim. Si eu sufar de acceasi "boala". Toata ziua rontai diverse... iar cand ma asez la masa...ciugulesc. Dar dupa jumate de ora cine papa cash cu rosii?? si dupa inca jumate de ora...cate-o jumate de pepene..si dupa inca o jumate ma dedau si la cate-un castron de floricele [;)] Dar in schimb astea le fac pe unde apuc...din mers, din picioare, pe marginea frigiderului [:D]

Sotul meu in schimb...pana nu intinde masa nu se simte in largul lui. Si-uite-asa...eu am burta ACUM cam cat a lui [;)]

 

Black poti sa sigilezi conservele si la Bain-Marie (ma dau mare ca de-astea am mai facut la mama acasa!!) si apoi le lasi la racit treptat...cu paturi deasupra.

 

 

Liliana, [comoara] Andra-Maria & [gravi] cu [baietel] 25+

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, si eu mananc la fel, pe unde apuc...rontai mereu, daca nu am ceva intru in panica. Sa nu credeti ca nu se prinde, ca nu-s chiar atat de slaba. Dar saptamana viit. parca as tine cateva zile de regim/dieta, ceva....vreo 4-5 macar, asa, sa ma simt mai usoara. Doar ca azi mi s-a facut pofta de ardei umpluti prin urmare tre' sa fac...

 

Lora, mami de Iustina

Teledon pentru Dan

 

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafoneid="red">

 

www.inimacopiilor.ro

 

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76
Aaaa, si eu mananc la fel, pe unde apuc...rontai mereu, daca nu am ceva intru in panica. Sa nu credeti ca nu se prinde, ca nu-s chiar atat de slaba. Dar saptamana viit. parca as tine cateva zile de regim/dieta, ceva....vreo 4-5 macar, asa, sa ma simt mai usoara. Doar ca azi mi s-a facut pofta de ardei umpluti prin urmare tre' sa fac...Lora, mami de Iustina
align="right" id="quote2">Hai, mai, ce dieta-ti trebuie tie??? Fii serioasa! Doar asa sa nu spui ca nu stii "cu ce se mananca" [:D]Ardeii umpluti ii poti face mai light...cu carne de pasare. Dar daca pui 2-3 linguri de smantana deasupra-s mai deliciosi [pofta] Da' se duce dieta [:p]Ia zi tu repede: inaltime, kg, dimensiuni bust-talie-fund [:D] si sa vezi atunci "bataita" [;)]Liliana, [comoara] Andra-Maria & [gravi] cu [baietel] 25+Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe cuvant ca nu-s prea slaba: 1.69, 58-59 kg, nu stiu exact...restul nu le mai stiu. Merge? Facem concurs? Cu Black nu se pune nimeni, oricum...[:D]

 

Lora, mami de Iustina

Teledon pentru Dan

 

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafoneid="red">

 

www.inimacopiilor.ro

 

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76
Pe cuvant ca nu-s prea slaba: 1.69, 58-59 kg, nu stiu exact...restul nu le mai stiu. Merge? Facem concurs? Cu Black nu se pune nimeni, oricum...[:D]
align="right" id="quote2">Loraid="red">, multumesc! am preluat legatura! [:D][:D]No, datele mele de acum: 1.60 cm inaltime (pitica), 49 kg. Am burtaaaaa, ca pe aia cine s-o dea jos?, celulita pe fund si vergeturi pe san. Sa ma mai laud? [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...