Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-s pe baricade... (33)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0
Iote, Ralucaid="red">, ca pana la urma ne intersectam si in real time! [pup]
align="right" id="quote2">si numai bine ce ne-am intersectat, am plecat eu[:D]
Citat:
Au venit si la noi banii: a primit salariul sotul. Bineinteles ca deja am tocat o parte din ei pe facturi si pe niste prostioare in camera lui bb, ca-i musai sa le aiba! [:D]
align="right" id="quote2">Ti-am zis eu ca au dreptate horoscoapele de azi...[:-@]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!

Poftiti la o cafea!

De fapt, eu am terminat-o deja...termina si masina de spalat, ce mai...sunt mare gospodina de dimineata! [pk]

Ma bucur ca au venit banii pe la voi...au venit cativa si la mine, dar au plecat TOTI pe facturi...[bang][alcool]

Eu aseara am facut mancare, daca tot imi era pofta de ardei umpluti...si o ciorba am facut, bineinteles, si-a iesit taaaare buna mancarea, va astept azi la masa! [:D]

O zi buna sa aveti!

 

Lora, mami de Iustina

Teledon pentru Dan

 

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafoneid="red">

 

www.inimacopiilor.ro

 

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Loraid="red">, multumim de invitatie! Pana la urma, ieri am mancat ciorba de legume, azi dimineata omleta cu cartofii prajiti si diseara (caci avem invitati) face sotul tochitura moldoveneasca [pofta]

 

Si eu mi-am intins deja rufele (de cand cu bb spal zilnic [q]), mi-am baut si cafeaua cu lapte "bio" [:D] (de la o tanti ce aduce lapte din Bran) si acum sunt la inka. Bb se joaca, nici gand de papa pana acum [bang]. Mai avem azi de finisat si sufrageria si putem sa spunem ca suntem in mare gata la casa noua!

 

Azi:

 

Ai multe de oferit acum. Foloseste-ti multele tale talente creative intr-un job care ti se pare la indemana. Este o buna sansa de a profita ca sa faci o mutare sentimentala, profesionala si chiar fizica. Asteapta-te, insa, ca actiunile tale din acest week-end sa aiba un impact usor negativ asupra cuiva care iti este drag. Nu te baza ca sunt zile de relaxare, ci pastreaza-ti mintea treaza si gandeste in viitor.id="red">

 

si

 

Te trezesti destul de nervoasa dar reusesti sa treci cu bine peste primele ore ale diminetii. Poate ai visat ceva urat sau nu ai chef sa te trezesti si astazi devreme insa nu te ridici din pat in toane bune. O cafea buna le rezolva pe toateid="blue">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis] sunt la Constanta [bis]

[zz]

 

____________________________________________

 

Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]

____________________________________________

 

Aida ... 30+ ... cica

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moaaaaaaaaaaaa, cat ati scris...da ce ati avut fetelor? Imi place ca va laudati cu siluetele, eu nu am cu ce sa ma laud, sunt mica si grasa.Si aerul se pune pe mine...[bang][bang]la 47 ani nu ma apuc de diete ca nu sunt buna sa le tin. De sport nu se pune problema caci cum fac efort , cum simt inima in gat [bang][bang]Daca am greutate in maini curg apele de pe mine...sunt de dat la gunoi...[bang][bang][bang]nu mai tine nimic ca lumea[pk][pk]

Ia sa caut un horoscop sa vedem ce zice:

 

Sambata, 11 iulie 2009

 

 

Ai grija cu cine vorbesti despre problemele tale personale. Unii oameni din jurul tau nu merita deloc increderea ta. Pe de alta parte, te bucuri de prieteni care sunt gata sa te ajute cu un sfat bun si chiar sa actioneze atunci cand intri intr-o situatie neplacuta. Situatia financiara este satisfacatoare, insa ea ramane stabila numai daca esti cumpatat.

 

E bunicel...altul mai bun ...de unde???

 

 

 

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aidaaaaa, id="red">daca ai stii cat de mult te invidiez ca esti la mare!!! Sunt verde de invidie! [:D] Ai grija cu soarele, cu balaceala in apa, sa nu mananci (prea) multa inghetata! Sa va fie de bine concediul! [pup] As vrea si eu sa merg, mai ales ca maine pleaca prietenii nostri pt o saptamana si ne-au chemat cu ei, dar bani ciu-ciu! [q][q] Mai bine spun ca vulpea ca: "strugurii sunt acri" si ca, chiar de-am fi avut banii necesari, nu am fi mers din cauza de bb prea mic. [xx(]

 

Doina, id="red"> tu te lauzi cu... roadele din gradina si cu cei 3 copii frumosi ai tai! [pup] Stai s-o vezi pe mama la 58 de ani (maine ii implineste [flo]) ca bate 90-95 kg de cel putin un deceniu (de la 50 kg in tinerete). La ea ideea de cura de slabire inseamna sa nu manance NIMIC toata ziua, iar seara sparge frigiderul. Pe bune! Mananca si din ora in ora! [bang]

 

Raluca,id="red"> tot ciorba?

 

Eu de felul meu sunt tare vorbareata, mai ales sa am cu cine! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut

mai ce spor la scris aveti[:-@]

aida, ce fain de tine ca esti la mare[pup]io am marea la5 km si am vazut-o odata anu asta[bang]cand o fost soacra[:)]

lora, si eu tot ardei umpluti am facut ieri, am adus ardei galbeni de acasa[pofta]

black si eu la fel cu masina de spalat, mai alex acuma ca alex nu vrea sa pape decat singur, nu ma pot apropia de el, da schimb 4-5 tricouri pe zi[q]

mai fetelolor, eu am venit tare dezamagita din Romania, preturi enorm de mari, saracie mare, dar fitze, branduri si figuri peste tot.

soacra mea a facut o fibrilatie doar dupa o saptamana de stat cu alex, asa ca piticu a fost la cresa, program1-3 la 5 milioane jumate, fara mancare, apoi dupa 4 saptamani merge soacra la un control de rutina, ii descopera cancer la colon faza 2[bang], iar pe alex l-am operat de polipi ca meseriasii de pediatrii de aici nu au vazut ca urechea dreapta e plina de licid, riscam sa nu mai auda alex, asa ca l-am operat urgent la cluj[bang].Eu am trecut bine examenele , au mai ramas2, dar sunt multumita, ca am venit rupta de oboseala[q][q].si ca sa fie totul "frumos" marius are o amigdalita superba, pateste de fiecare data cand ne duce si aduce de la aeroport[q]

 

va[pup] pe toate si va doresc o seara frumaosa tuturor[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...