Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-s pe baricade... (33)


Recommended Posts

Olim, imi pare rau pentru soacra ta [bang][bang]cand mai trece timpul peste noi apar numai "surprize" din astea...Asa este in Romania sunt preturi mari la toate...si fitze pentru citiva [bang][bang]Acum sunteti bine?

Eu azi am facut ciorba de rosii si dovlecei pane, mai aveam chiftelute de ieri.Altceva nu am facut de mancare.Am spala doua masini si am facut curatenie in casa.A plouat in reprize, acum e tot nor si cand ploua cand sta...Fata a plecat la Constanta la fratele ei, caci a chemat-o el sa stea si ea o saptamana la mare.Barbatul are antrenament cu unbaiat care da la armata, Dan e in pat si eu nu vreau sa mai fac nimic , doar o baita mai incolo si vreun film pe la tv.

Voi ce faceti? cum va perteceti we?

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Olim,id="red"> imi pare rau ca parca toate problemele s-au abatut asupra voastra. [q] Doresc sanatate la toti "impricinatii" si mai ales soacrei putere sa treaca cu bine peste aceasta incercare. Faza 2 nu-i usoara, dar nici de nesurmontat! [flo] Daca va are pe voi "aproape" de sufletule ei, sa simta ca are pentru ce lupta (chiar si de la distanta), sunt sigura ca va trece cu bine! [pup]

 

Doinaid="red">, vin la tine! [pofta] Pai tu ce gatesti intr-o saptamana, nu reusesc sa gatesc eu intr-o luna! Ieri ne-am veselit si cu bb carea observat ca avem musafiri: ii picau ochii-n gura de obosit, dar nu s-ar fi culcat! Deloc! Azi ploo urat, dar urat de tot! Si noi care vroiam o iesire pe undeva la aer curat! [V]

 

Raluca, id="red"> azi la munca? [pup]

 

Restul fetelor... [pup]

 

Azi:

 

Ai multe de oferit acum. Foloseste-ti multele tale talente creative intr-un job care ti se pare la indemana. Este o buna sansa de a profita ca sa faci o mutare sentimentala, profesionala si chiar fizica. Asteapta-te, insa, ca actiunile tale din acest week-end sa aiba un impact usor negativ asupra cuiva care iti este drag. Nu te baza ca sunt zile de relaxare, ci pastreaza-ti mintea treaza si gandeste in viitor.id="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu dragelor , nu fi-ti invidioase ca nu am de gand sa fac baie [inec] in mare , poate ajung sa imi bag picioarele , dar nici asta nu stiu [:D]

Sefu lu sotu a zis ca nu e drept , unii isi doresc ... si noi poate nici nu o sa vedem marea desi e la 5 minute de mers pe jos [:D] ... dar cata dreptate este in viata asta !?[:(]

 

____________________________________________

 

Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC id="red">id="Comic Sans MS"> [flo]

____________________________________________

 

Aida ... 30+ ... cica

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Neata!

La noi e vremea mohorata, a plouat si aseara si acum ploua marunt.

Black, te astept cu cea mai mare placere!!!

Lora, tu ce faci?

Ral, unde esti?

Liliac,nu zici nimic?

Aida, da ce faceti la Constanta?

Eu am mancarea pe foc.Ciorba nu mai fac, am de rosii de ieri.Am facut niste sarmalute in foi de vita.Le-am pus nitel sa ia "viteza"pe foc si apoi le bag in cuptor.Ia sa caut un horoscop:

 

Duminica, 12 iulie 2009

 

 

In jurul tau se vorbeste mult si se vorbeste prost. Nu-ti pierde vremea cu discutii sterile. Daca esti plictisit sau total dezinteresat de subiect, inventeaza o scuza si retrage-te. Pe plan amoros ai o zi cu destul de multe toane. Schimbarile dese ale starii de spirit sunt neplacute pentru partener. Incearca sa fii mai flexibil.

 

Altul nu am gasit...nu e prea grozav..dar asta este...

[pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

 

 

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0
Raluca, id="red"> azi la munca? [pup]
align="right" id="quote2">
'neata!
un pic, da, dar inca n-am plecat. Ma pot duce cand vreau, doar sa termin pana la ora 13 ce am de facut. Si, de obicei, duminica nu e nimic de facut.
si ploua....[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui doinabita
Ral, unde esti?
align="right" id="quote2">
Aici sunt, Doina.
Am lenevit in pat pana acum.
Si cum m-am obisnuit saptamana asta sa ma trezesc devreme, nici azi n-am mai putut dormi pana pe la 11, ca alte dati.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare si de la noi [pup]

mai fetelor am avut un wek groaznic si alex si marius cu febra, muci, tuse, alex o vomat iarasi[q][q]io cred ca pana la urma si clima e devina sau paote casa[bang]

nu am facut nimic de mancare ca barbatii nu pot manca decat lichide si fructe si eu am mancat ce am gasit in frigider.abia astept sa se pun ape picioare, mai ales ca marius emrge la madrid acuma la 6[bang]

o duminica excelenta tuturor [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...