Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-s pe baricade... (33)


Recommended Posts

Olim, pare destul de serios ce zici tu acolo.

Sper ca intre timp s-au mai indreptat baietii.

 

Doina, si pe la noi a plouat in reprize. Acum s-a oprit de cateva ore, dar sunt nori si bate vantul, uneori chiar binisor. E racoare afara. Bine ar fi daca s-ar mai racori si in casa un pic.

 

Noi am fost intr-o vizita undeva in afara Iasului. Acum, daca nu mai termin munca pe la 4 duminica, asa ca inainte, ci la 13, imi permit sa ma rasfat in restul zilei[:D]

Pe la 7 am ajuns iar in oras si ne-am plimbat pe jos vreo 2 ceasuri jumate. De mult nu mai apucasem sa facem asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

13 iulie 2009

 

Colegii de serviciu si partenerul de viata va apreciaza pentru dorinta de schimbare si innoire.

 

Organizati-va cat mai riguros si nu pierdeti timpul! Azi aveti spor in tot ce faceti.

 

Se pare ca nu stati prea bine cu banii, dar va descurcati.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gelozia te face sa vezi totul in negru si il privesti pe omul drag ca si cum ar purta pe umeri toate vinile universului. Nu exagera, relaxeaza-te si tu atunci cand ii vorbesti, pentru ca nu merita asemenea atitudine din partea ta, dar esti intr-o pasa proasta, egoista, in care ai impresia ca toti au ceva impotriva ta. Nici nu dormi noaptea din cauza grijilor si a gandurilor negre, supus unui proces de constiinta ce devine obsedant. Uita, iarta, mai treci cu vederea...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanse de reusita acum nu sunt, dar ai capacitatea necesara pentru a-ti crea in viitor. Ai intrat in rutina si asta nu-ti place deloc. In loc sa faci schimbari majore, analizeaza atent situatia sa vezi daca nu ti-a scapat ceva pana acum.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

13 iulie 2009

 

 

Membrii familiei care sunt in varsta au nevoie de atentia si sprijinul tau. Fa-ti timp pentru ei. La serviciu ai o multime de lucruri de facut si acestea iti rapesc cea mai mare parte din zi. Reusesti sa te concentrezi pe sarcinile de serviciu si sa le prioritizezi pe cele mai importante. Daca ai avut neplaceri in viata de cuplu, acum lucrurile incep sa se indrepte catre directia dorita.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

13 Iulie 2009

Situatia financiara se va imbunatati, caci vei primi o suma de bani de la cineva din imediata ta apropiere. Este posibil si sa primesti un cadou de la o ruda apropiata. In cazul in care te simti coplesit de activitatile in care te-ai implicat, cu siguranta vei primi sprijinul rudelor. Initiativele in plan sentimental vor fi apreciate de partenerul de suflet.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Va spun si eu dupa ce am bagat iar masina de spalat, planificat programul si bugetul zilei, pregatit sot pt serviciu, baut o cafea cu sotul, acum-s la inka. Bb se maraie (iarasi) la el in patut. Cred ca nu-i mai plac jucariile astea, musai sa-i scot altele la lumina. La Brasov este o vreme infecta: a plouat CONTINUUUUUU de sambata dupa-masa pana azi dimineata, cand... minune! s-a oprit! Acum, bineinteles, iarasi ploo! [xx(][xx(] Vroiam sa-l scot pe bb la plimbare, insa pe ploaie nu-mi place nici mie, nici lui.

 

Olim, id="red"> sa fie vb oare de vreo enteroviroza? Scaunele lui Alex cum sunt? Mai importanta in aceasta faza nu este mancarea, cat hidratarea: ceai, apa, supe, compoturi. Si daca febra nu cedeaza nici dupa 3 zile, fuga la medic. Io cred ca este de vina un virus, asa ca sugerez si vitamina C la greu (stimuleaza imunitatea). Ai grija de tine, sa nu urmezi! [q]

 

Raluca, id="red">pai tu ai avut program de relaxare ieri. Noi am tras cu partea a doua din amenajarea camerei. Si inca mai avem.... [bang] Sper ca ti-a priit plimbarea. [pup] Mie mi-a placut foarte mult din Iasi zona campusului. Parea asa de animata si, daca nu ma insel, era pe directia Copoului.

 

Doina, id="red"> spor la treburi. Eu cred ca tu te bucuri de ploaie dupa atatea zile de canicula la voi! [:D]

 

Loraid="red">, hai la inka! Iar te doare capul? Ce-ati facut frumos in week-end? [pup]

 

Liliacid="red">, ce faci, graviduto? Cum te simti? Sper ca azi este o zi din aceea frumoaa, plina de enrgie pozitiva (chit ca-i luni)id="size1">!

 

Aida, id="red"> se pare ca si la mare sunt niste temperaturi mai domolite! Poate-poate dati o fuga sa vedeti si marea! [pup]

 

Azi:

 

Poti stabili acum un precedent care sa-ti ofere un teren mai solid pentru a-ti pune planurile in aplicare. Astfel vei avea ocazia sa impresionezi pe cineva care-ti supravegheaza munca in aceste vremuri provocatoare. Raspunsurile tale rapide la orice eveniment cu care te vei confrunta iti vor da posibilitatea de a depasi cu iscusinta pe oricine te provoaca.id="red">

 

si

 

Nu deveni victima propriilor frustrari. Iti doresti o vacanta dar aceasta intarzie sa vina. Mai este timp si pentru asta mai intai rezolva-ti problemele la serviciu.id="blue">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sal'tare, sal'tare!!

 

Si io am revenit pe baricade, dupa un we ciudat si interesant. Sambata ne-am intalnit cu un bun prieten de-al meu, care a venit in tara pentru cateva zile, asa ca am dat-o pe gratare si de-alea d'ale fumului... iar duminica...ne-am foit de pe vatra pe cuptor, ca si aici a plouat.

La masa...am ajuns la mama...care a avut...bineinteles...ardei umpluti!! In sfarsit m-am simtit "in trend" [;)]

 

Olim Ai grija de baieti. Imi pare rau de tot ce aud despre voi dar trebuie sa te tii puternica si sa-i ajuti sa treaca cu bine peste episoadele astea febrile. Felicitari pentru rezultatele de la scoala si...tine-o tot asa!

 

Black azi este...o zi ploioasa. Dar eu incerc sa ma adun, cu toate ca asa le-as lasa pe toate baltaaaaa... La noi a inceput ploaia abia aseara, asa mai serios. Imi place ca deja s-a mai racorit, putem respira in casa. Noi am renuntat la ideea de AC din diverse motive, dar anul asta, fiind mai hormonizata, am simtit lipsa lui. Acum, e numai bine.

 

Ralu Da' ce program ai tu...si sambata si duminica?? Banuiesc ca esti libera in cursul saptamanii.

 

Aidut Chiar ca ai dus ploaia si pe malul marii! Cum iti mai este? Cat ai de gand sa ramai in Constanta?

(Vreau si eu la mareeeeeid="size1">)

 

Va [pup] si sa avem o sapt BE-TON!

 

Liliana, [comoara] Andra-Maria & [gravi] cu [baietel] 25+

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...