Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-s pe baricade... (33)


Recommended Posts

Luni, 6 iulie 2009 Treci printr-o situatie mai dificila si-ti vin in minte tot felul de solutii, care de care mai nastrusnice. Chiar daca in general reactionezi dupa o analiza detaliata, acum ai putea sa incerci pur si simplu cea mai improbabila solutie, pentru ca si problema este la fel de speciala, prin urmare chiar ar putea sa functioneze. Black , nu e mare greutate, dar fierbe pana te saturi...[bang]eu bulion nu fac , doar suc de rosii , sos picant, si rosii pentru ciorbe.Bulionul nu se merita caci cate foc trebuie... [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0 Raluca, daca eu cu "valoarea mea" ma plang si tie ti se pare mult, inseamna ca stau inca bine! [alcool] Imi pare rau, credeam ca la voi situatia sa fie mai buna. [q]
Nu am de ce sa mint. Deci poti sta linistita, ca tu esti la inaltime [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] ma pregatesc sa plec la munci, asa ca va salut in viteza. Nimic deosebit n-am facut, Black. Ieri am fost la cineva dupa ce am terminat eu munca si... cam atat. Vad ca horoscoape ati adus deja... Mai las si eu ceva... Esti imbracat dupa ultima moda dar asta te-a costat ceva banuti. Acum e bine sa ramai pe loc si asteapta macar urmatorul sezon pentru a investi in haine. Nu prea ai chef de munca si pierzi timpul vorbind toata ziua tot felul de lucruri ci colegii de servici. Daca cineva te atentioneaza ca nu ti-ai terminat treaba la timp nu uita sa zambesti. ======================================================= 6 iulie 2009 Pe plan profesional, aveti un succes remarcabil, insa va fi nevoie sa ramaneti la serviciu peste orele de program. Sefii va apreciaza spiritul de initiativa, dar nu si colegii. Va sfatuim sa nu fortati pe nimeni sa faca ceva ce nu ati accepta nici dumneavoastra. Acordati partenerului de viata atentia cuvenita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Timpul pare sa fie cel mai mare dusman al tau, astazi, pentru ca trece exact invers decat ai avea tu nevoie. Daca doreai o amanare, se pare ca nimeni nu ti-o va oferi, iar daca te grabesti sa ajungi mai repede la un anumit punct, orele trec lent, parca anume pentru a-ti pune rabdarea la incercare. Organizeaza-te mai bine astfel incat sa folosesti timpul in avantajul tau: ragazul ramas sa fie valorificat in alte scopuri, iar eventuala graba sa nu declanseze erori din neatentie. ====================================================== Temperamentul tau aspru nu te va ajuta prea mult daca vrei sa-ti mentii in continuare prieteniile. E posibil sa ai parte de ceva neplaceri pe mai departe din cauza apropiatilor care iti vor reprosa comportamentul tau necorespunzator.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PERIOADA 6-19 IULIE 2009 ASPECTUL PLANETAR AL SAPTAMANII - PENTRU TOATE ZODIILE: SOARE SEXTIL SATURN ne ajuta sa devenim mult mai organizati si mai eficienti in ceea ce facem. Eforturile noastre ajung la realizari concrete, deci va fi o perioada in care toate ne ies bine daca ne canalizam fortele spre un scop unic bine conturat. Luam decizii corecte si la obiect, suntem eficienti si fermi pe pozitie, nu ne pierdem energia si vremea pe fleacuri sau pe experimente riscante. Apar sanse de avansare si de afirmare, rabdarea de pana acum fiind in cele din urma rasplatita cu ceea ce meritam. Investitiile masive sunt favorizate: case, terenuri, proprietati. Imaginea socio-profesionala este mult mai bine conturata si pozitia in societate devine mai stabila. Castigam respectul si admiratia lumii pentru ceea ce facem Poate fi o perioada in care ne simtim pe teren sigur, fara sa mai simtim nevoia de vreo schimbare. Sanatatea este buna. Reusim sa ne indeplinim cu succes responsabilitatile asumate, incat se poate auzi veste de recompensare a eforturilor noastre. Suntem mandri de ceea ce am realizat. Relatiile profesionale care nu mergeau prea bine pot cunoaste acum o ameliorare: impacari, reconcilieri, scuze. Ne demonstram maturitatea si intelepciunea acumulata pana acum. Nu trebuie sa ne grabim, ci sa facem totul lent si sigur. Nu facem nimic la intamplare ci incercam sa ne desfasuram activitatea dupa un program clar, pentru a reusi sa le facem pe toate corect. Datorita bunei armonii intre Soare si Saturn, aceasta perioada este benefica oricaror activitati care necesita un plus de ambitie si rabdare. Nu te astepta la rezultate imediate, pentru ca totul inainteaza mai lent acum, dar pe un teren mult mai sigur. Ca e vorba de reusite in munca sau de bucurii familiale, toate se cladesc incet-incet, spre satisfactia ta deplina, totul e sa nu abandonezi pe parcurs. Pentru unele persoane, aceasta prelunga asteptare poate fi motiv de dezarmare, tocmai de aceea sfatul astrologului este de a face pasi mici spre scopul propus, fara a incerca sa obtii nimic peste noapte. Avem acum si curajul necesar, si dorinta de schimbare, dar si prudenta optima pentru a construi ceva care sa dureze. HOROSCOP DOAR PENTRU TINE: Visezi pana departe, pentru ca visele iti sunt alimentate de rezultate partiale dintre cele mai bune. Cand vezi ca lucrurile se cladesc, incetul cu incetul, in directia pe care o doreai, e si normal sa astepti si mai mult, cu o si mai mare incredere. Ai convingerea ca scopul pe care l-ai ales este pe cale sa fie atins in foarte scurt timp, deci nu micsora ritmul tocmai acum, pe ultima suta de metri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doua blonde stau de vorba: - Cu cine te-ai mai culcat in ultimul timp? - Pai, aseara, cu un culturist... - Ooo!!! Si, cum e sa faci sex cu unul plin de muschi? - Cum sa fie... Ca si cum ar cadea peste tine un sifonier mare... cu o cheie mica. ____________________________________________ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138392"] Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC [/url] [flo] ____________________________________________ Aida ... 30+ ... cica [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]Poze cu noi[/url][flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licurici, te iubesc cu toata fiinta[/url] "Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
Pe plan profesional, aveti un succes remarcabil, insa va fi nevoie sa ramaneti la serviciu peste orele de program. Sefii va apreciaza spiritul de initiativa, dar nu si colegii.
Mult peste 100% adevarata bucata asta. S-au intamplat niste chestii in viata mea profesionala azi. Inca nu reusesc sa ma dezmeticesc, sa-mi pot da seama de e bine, de e rau. Adica sunt si bune, si rele in ceea ce s-a intamplat. Oricum, laude si aprecieri am primit de-mi venea sa fac si cruce, am zis ca visez. Mai ales ca au venit de la cel mai inalt nivel.[:-@]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aidaaaa, [:-)))][:-)))] Io o cred pe blonda pe cuvant, in viata mea nu am fost cu un... dulap! O zi frumoasa! [pup] Raluca, [cheers][cheers] Nu conteaza in ce context au venit laudele, dar daca bosii cei mari te-au remarcat este de bineeee! [pk] Las' ca poate vin si vestile bune saptamana aceasta! Iti doresc ca laudele sa se materializeze si in ceva crestere la venituri! [pup] Lora, ai revenit din minivacanta? [pup] Cum v-ati simtit? Cica si la Rasnov, in cetate, s-ar fi tinut un festival medieval, cu lupte, cu tot felul de concursuri, dar daca nu am stiut [bang] Doina, spor la treaba! Ce faci azi bun? [:D] Fetele nenominalizate primesc un maaaare [pup]! Sa avem o zi frumoasa cu toate! La mine, in lipsa de viata profesionala, provocarea zilei de ieri a fost sa-i gasesc lui bb Dragos un pantalon scurt! [:D][:D][:D] Si ce mai provocare! 5 malluri, 2 hypermarketuri si o multime de magazinase mici cu lucruri pt copii nu aveau asa ceva. Aaa , ba daaa, dar la niste preturi: 50 ron, 65 ron...[help] Doar pt o bucatica de material. Mai simplu cred este sa-i fac eu! Pana la urma am gasit ceva, insa era ultima bucata! Si pe urma, o iesire pe terasa si cu mama! Azi: Daca vei implica si sentimente in munca de peste zi, atunci asteapta-te sa iti pierzi din concentrare si, astfel, sa ai o productivitate scazuta. Separa-ti sentimentele de treburile pe care le ai de facut, altfel vei lasa o impresie gresita despre tine, in special legat de talentele si abilitatile tale de a face fata responsabilitatilor. Concentrarea iti va fi rasplatita. si Vei avea parte e o zi agitata. Vei fi nevoita sa faci mai multe drumuri pentru a rezolva o serie de probleme legate de locuinta sau de parinti. Relatia cu iubitul se poate imbunatati, daca vei accepta ca, uneori, are si el dreptate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit... Bine v-am regasit!!! Azi, cf. predictiilor date de black mi-am vazut de abilitatile mele practice...numai ce le-am dat gata pe toate! Nuuu, nu va ganditi la ceva constructiv pentru mine/noi. Nuuu, doar ca-s tampita si pun munca pe primul plan. Eh, trag tare ca sa le asez cat de cat pe un fagas normal, ca de luna viitoare...CO+prenatal scrie pe fundul meu. Black vazut-ai pozele de la botez (mi-am facut timp printre picaturi!). Sunteti minunati toti 3, se vede cat esti de fericita iar ficiorashul are o fetzishoara de mare jmecheras [pup]. O sa va invarta dupa dejte [;)] Ralu Ca intotdeauna, iti multumesc pentru toata munca depusa pentru noi. Eu recunosc ca-s lenesa si am cam inceput sa astept asaaaaa mura-n gura, sau un fel de para malaiatza... Si carevasazica ai fost la mare...Pai sa-ti fie de bine. Trebuia sa iei o gura maaaaare de aer si pentru mine...si eventual si-o portie de soare. Eu sunt disperata dupa soare/mare dar din pacate anul asta nu pupa piciorul meu "gingas si gratios" nici macar malul marii. Lora se pare ca ai ajutoare la bucatareala. Bravo Iustinei, manca-o-ar mama pe ea de "somnorici in mijlocul camerei" [;)] Eu daca-s mesterul-nepriceputeanu, se pare ca fii-mea ma mosteneste intru totul [;)] Sa ne vezi ce fain shadem si-l asteptam pe tat-su sa ne faca ceva sa bagam in noi. Aaaaa, si mai facem cateodata si mofturi... Bine ca el macar nu se supara. Cred ca-i place, cu toate ca nu ar recunoaste in veci. Doina Ce fain...si zici ca ai gradina cu fructe si legume??? Si faci de toate pentru camara de iarna?? De unde, soro, atata energie??? Eu nu am curaj nici macar sa dau drumu' la aragaz pe caldurile astea, darmite sa stau sa fierb. Nuuu, nu-s lenesa [:D] Soacra-mea, femeie faina, are toate resursele sa faca borcanase, dar sunt unele chestii pe care le fenteaza, iar eu, o neispravita, o bombardez cu retete [;)] Cica i-e pofta lu' fii-mea!! Aiurea, fii-mea nici nu gusta, dar tre sa fie un tap ispasitor... Aidutzule Cum iti mai merge?? Cum mai stai cu tensiunea? Eu am o problema cu pulsul, ca sare nenorocitul ca-n "v-ati ascunselea"... 10,20, 30..suta!!!! si la faza cu "Cine nu-i gata..." imi pocnesc urechile de nu stiu ce sa mai fac. Asa ca fac ca aurolacii: imi trag nasul [:D] Lumea din jur ma compatimeste: vai, saraca, a racit! Da' eu...parca am urechile scufundate-n apa. Aaaa, ca sa fie tacamul complet, ieri mi-am strivit dejtu mic de la mana dreapta, intr-o usa de masina. Eu cu manuta mea am rezolvat-o! Macar de mi-ar fi facut-o cineva...n-as fi comentat prea mult, dar asa??? Eu cu mana mea mi-am bulit...dejtu! Acum astept sa vad ce mi se poate intampla: cade?? se umfla?? poate doar se invineteste??? Hai va [pup] Liliana, [comoara] Andra-Maria & [gravi] cu [baietel] 23+ Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...