Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

daaaaaa, chiar din cort l-am vazut!!! Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006) [URL="http://community.webshots.com/album/413983623DOHqnP"]Camera lui Luca/Finding Nemo[/URL] si [URL="http://good-times.webshots.com/album/557235620iZEBjC?start=0"]Camera Evei-Gradina cu flori vesele[/URL] [URL="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Binecuvantarea[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 251
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ciuf binenteles ca poti lua ce poze vrei [:)], si asa am vazut ca au mai fost downloaduri si nimeni nu mi-a cerut voie [:D] de aia mai nou tin pozele cu noi la private ...

M-am cam lasat pe tinjala cu pozatul lately de aia nici nu mai pun ca nu prea mai am ce [:D]

 

Andreea ne-am mutat la (noua) casuta [:)] ca pina acum am stat la apartament asa ca de acum avem si noi loc de gazduit musafiri, deci daca ajungeti prin W MI nu ne ocoliti [:)]

 

There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot io ca am uitat sa ii zic Corinei ca faze de astea face si Bianca dar sunt copii inca , daca nu acuma, cind ? [:D]

 

Sfaturi de telefonie nu am ca eu am unul cu cartela si nu abonament ca DH a avut mereu mobil de la servici, si sa platesc doar pentru al meu nu merita.

Aifonu' e foarte fain, util si ce vrei [8D] are prietena mea chiar de cind au aparut si cu ala poti fi sigur ca nu te ratacesti niciodata si cu netul la virful degetului [:D] dar e cam scumpa distractia dupa bugetu' meu [:D]

 

There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciuf, sunt pe aici.

Va citesc dar voi mai scrieti cateva pagini pana termin eu un mesaj si atunci mi se pare ca mesajul meu e obsolete.

In plus, nici nu mai tin minte sa va raspund la toate.[alcool]

 

Felicitari pt realizarile tale! Poate mai pui poze cu pustanii tai blonzi.

Aud numai de bine din Colorado. Eu il incurajez pe sot sa aplice pt o pozitie in Colorado...zice ca poate in doi-trei ani. Ce bine ar fi!

 

Arminad, sunteti o familie foarte frumoasa.[flo]

 

Alina, mergi si vezi si tu cum merg treburile. Eu nu stiu ce as face.[:I]

 

Ramona, mai lasa copilasii sa respire! [:D]

Eu tin minte ca aveam o lene cat casa in vacante. Si avea tata o placere nebuna sa ne chinuie cu treburi chiar cand ne era lumea mai draga. Ca sa ne lase in pace, luam matematica in brate cand stiam ca se apropie timpul sa vina de la serviciu.[:D]

 

Miere, n-am nici o idee pt cadoul sotului tau. Daca e pasionat de ceasuri, sunt destul de ieftine acum. Poate un abonament la gym, poate un masaj.

 

Asa.

Intre timp a pus si Andreea foto.

Al carei baiat creste incredibil de rapid si e un frumos.[olala]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok, Alintaromaid="red">, le copiez. Saru'mana.

Despre telefoane ... nu am nici un sfat. Eu posed un telefon din ala Pay&go, parca asa se cheama. Platesc vreo 25 de dolari pentru trei luni si nu vorbesc decat de vreo 5 dolari [bang]. Si daca uit sa incarc cartela in timp util pierd tot ce am avut pe vechea cartela.

 

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)

Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele

Binecuvantarea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor pentru aprecieri[pup]

 

Carmen, ceva poze sunt de la Kiddieland, un parc de distractii de-aici din zona care cica se va desfiinta la toamna pe motive de buget.Unele sunt de la ceva water playground tot asa local,de prin parcuri si de la lac.Vara e frumos p-aici, eu compar mereu Chicago cu Constanta [:D]

 

Ramona,pai tu muncesti bre,nu gluma[:D]Si eu am constat ca sunt mai obosita in vacantele copiilor decit in timpul scolii,desi eu nici macar nu mai am cui sa fac program.Ioana imi face mai mult ea mie program de genul "mi-ai facut programare?..;Mi-ai scos de la curatat?..asa un fel de asistent personal [alcool]iar asta micu daca pune frina intr-o zi si nu vrea sa mearga unde zic eu,nu-l urnesc nici cu buldozerul.Asa ca am lasat-o si eu mai moale, m-am limitat la o activitate pe saptamina.Am terminat cu baseball la incepultul lui iulie si azi incepuram ceva mate la community college aci linga noi ,tot o data pe saptamina va fii.

 

Aburel,e frumoasa virsta, da e dificila rau[bang]Imi vine sa mai pun vreo cinci pagini de emoticoane d-astea si parca tot nu sunt de ajuns.[:D] Am crezut ca o luam razna si eu si sotu in ultimii doi ani si ne dam reciproc cu tigaile in cap.Nici nu scapasem bine de nacazu cu junioru si-am luat-o de la capat.Acum de citeva luni parca simtim ca isi revine.A inceput sa vorbeasca despre proiecte de viitor,scoli,etc E inca ceata asa in capsor ca azi vrea major in mate ,miine vrea psihologie [bang]dar macar vrea ceva[alcool]

Junioru se catara singur ca noi pazeam iesirile din topogan.Io s-acuma vad negru inaintea ochilor cind dispare din raza mea vizuala.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...