Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Mama ce de activitati aveti, dar eram sigura ca Oana nu lucreaza de are atata timp. Bravo voua! Eu abia reusesc sa-l duc pe Eric la inot zilnic de la 5:00 la 5:30. Pai nu as avea unde sa mai bag altceva. Sincer va invidiez pt timpul pe care il petreceti cu copiii, dar noi nu ne descurcam cu un singur salariu din pacate. Asta e...

 

Sanzi si eu as plange dupa carti. ce aiurea! Tin pumnii poate, poate le recuperezi. Si ce ma mira e ca bagajul ala a fost rupt si cu lucruri disparute aici in America. Nu m-as mira ca si cu celalalt sa se fi intamplat la fel. In alta ordine de idei, bine ati venit![flo]

 

Alina, m-am uitat si eu pe discovery store online. Eu as vrea sa iau asta si nu cred ca e ce au ei pe acolo. Tu ce parere ai, e acelasi lucru cu mai putine dvd-uri?

 

http://www.amazon.com/Natural-History-Collection-featuring-Planet/dp/B001957A44/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=dvd&qid=1245128289&sr=8-1

 

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

 

Ajutati-o pe Diana!id="red">

 

Povestea nasterii!id="blue">

 

5 ani...I'm a big kid now! id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 251
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu cred ca-i voi spune, dar nici o pozitie de Financial Advisor, nu prea ma incinta, daca ar fi ceva in domeniul contabilitatii m-as duce aproape cu okii inchisi fara sa ma intereseze cit m-ar plati.

 

In alta ordine de idei, fetele de la odiseea mea vorbeau de hamsii si ....[pofta] Stiti daca se gaseste asa ceva pe aici? Sau americii ii folosec la pescuit [:D]

 

Vine Surpriza

 

Alina [gravi] 9+, mamica de 2 fetite, [zana] Andreea (27 iulie 2002) si [copil]Laura (5 august 2005)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, asta pe care il cauti tu e produs de BBC deci nu o sa-l gasesti pe Discovery (care e alt producator, alta companie). Banuiesc ca dezbate in mare aceleasi idei ca si Planet Earth a lui Discovery insa clar sunt filmari diferite.

 

Oricare productie o iei ti-as sugera sa iei sau sa astpti dupa Blu ray format (vs. DVD), daca bineinteles aveti blu ray dvd player pentru ca e in high resolution si imaginile sunt uimitoare.

 

Alina, hamsiile nu sunt anchovies? Intreb ca in Romania nu am mancat hamsii insa anchovies imi plac si stiu ca sunt sanatoase pt continutul de minerale si puternic antiinflamator.

 

____________________

Alina, Mama to Luc 3/08

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, cat de mare e diferenta intre blu-ray si fara? Ca noi nu prea avem timp de filme, cred ca vad unul la 4-5 luni si atunci la pay-per-view. Poate peste 10 ani sa am timp si de filme la dvd. Ca am vrut sa ne luam blu-ray si din cate am inteles chestia aia merge doar la dvd, nu si la cablu, iar pt noi nu e rentabil asta, cel putin nu acum in momentul asta. Ce face blu-ray fata de cablu, mai ales acum cu hdtv?

 

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

 

Ajutati-o pe Diana!id="red">

 

Povestea nasterii!id="blue">

 

5 ani...I'm a big kid now! id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Oana C
Alina, vezi la magazinele cu asian food. Eu acolo am gasit pestisori de-aia.Oana si [majoreta] Eva (29 iunie 2005)
align="right" id="quote2">Oana, mersic. O sa-mi iau miine barbatelul la 'vinat' de hamsii.Vine SurprizaAlina [gravi] 9+, mamica de 2 fetite, [zana] Andreea (27 iulie 2002) si [copil]Laura (5 august 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu votez pt blue-ray.Imaginile sunt atat de clare, de vii! Super!Noi nu cumparam decat filmele care nea-u placut mult de tot in blue-ray, restul descarcam de pe net.Filmele Disney si Pixar(suntem mari fani de desene animate) sunt atat de clare, ai impresia ca iti vor sari in casa :)

 

 

 

Adriana si Aidan - 4 ani

A ticket to hell has never been funnier

 

"Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanzi, imi pare rau[flo].. Sa stii ca m-am gandit si eu ca poate din Ro ti le-au luat.. Altfel, daca zici ca erau vechi nu poti sa faci o plangere ca erau de patrimoniu si valoroase, etcetc, poate ceva ceva tot se pune in miscare..?

Sper sa le gasesti.

 

 

Ruxij mersi mult de titluri, acum sunt foarte entuziasmata ca ieri la Borders i-am luat in fuga calului o carte care s-a dovedit foarte buna, e din seria Magic Tree House Books, scrise de Mary Osborne (ati auzit ceva special despre ea?) si m-am pus pe cautat si am gasit o multime din aceeasi serie. Are subiecte despre viata lui Mozart, Leonardo da Vinci, despre greci, puse in forme de povestioare palpitante.. Plus ca le are la noi la Library, deci free [hippi]

O sa incerc si din ce mi-ai spus tu, e pasionat de carti si punctez pe asta, macar sa nu uite pe vacanta ...

 

Cine a intrebat de ceas, al meu a invatat ceasul la 7 ani, intelege jumatati, sferturi, ideea e daca stie sa numere din 5 in 5 pe ceas, atunci practic stie sa-ti spuna ceasul.

 

Ramona, noi stem pe val cu beestar, a inceput sa inteleaga si sa-i placa, deci si cu mate am rezolvat-o[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...