Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din 2002 *62* Cu un licurici in suflet


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia]

 

Katty[pup]...nu l-am mai dus pe Andy la ilm,am vb cu 2 dr. si mi-au spus ca n-are manifestari specifice gen:varsaturi,ameteli,dureri de cap atunci nu e nimik...nu sunt ff linistita,da stau cu ochii pe el[:)]

 

Lucia multi [pup]ici si rabdare.

 

[pup]

 

Laura, [bonjovi]Andyid="blue"> (07.04.2002) &[copil]Alexiaid="red">(14.09.2008)

Alexia

Andrei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'nezta!!

M-am vazut ieri cu Laura noastra&co.Pe Andrei nu se vede nimic, dar pe maica-sa DA[:D].E stresata rau-rau...E un sportiv nazdravan si energic si vesel, iar Alexia mi-a intrat adanc in suflet.E superba, grasunica[pup].

 

Lucia-la voi cand se incepe diversificarea? Ma gandesc ca mai aveti, dar sunt curioasa de obiceiurile de acolo.

 

Katty-ce face puiu' mic? Ai vorbit cu el?

 

Khristin-ce-mi place mie cand povestesti de programul Jasminei...wow,

la 6 ani tabla inmultirii.Bravo! ce pot sa spun mai mult...[flo]Merg sa vad pozele voastre, ca pana acum nu am reusit.

 

Crig-inca o luna de concediu???[pofta][pofta]Ce viata!![pk]

 

Nina-te mai asteapta Kiki cand vii de la servici? Nu-i lipseste scoala Cristinei?

 

O zi frumoasa va doresc!

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina_C, iti multumesc, cu drag, pentru urari!!!

 

Laura, ma bucur ca Andy nu are manifestari ciudate si totul e ok! De-streseaza-te atunci!!!

 

Cristina22, vb zilnic cu Andrei si de doua-trei ori pe zi, de trei zile e rasfatatul familiei, toata lumea ii sufla in coarne cum se zice, l-am sunat la 10 dimineata dormea, l-am sunat la 11, mi-a zis mama ca se trezise de 10 minute, (ce viata zic eu), l-a gasit mama bosumflat in camera lui, ca de ce se trezeste el mereu ultimul din casa????

Statea si se juca cu Ana pe webkinz, sunt disperati amandoi dupa jocurile de acolo...trebuie sa-i luam si Anei un animalutz (vine ziua ei acum in august), sa vezi dupa aia distractie...

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaaa.... Katty, acum inteleg, Andrei a ramas in "paradisu'"de la visi.'Pai, atunci nu cre' ca va simte lipsa[:D]

 

Mi-a placut mult costumul cu spiderman de la C&A.Am mai zis, merg pana in Hu sa cumpar de la C&a pt Andrei, dar sa stii ca nu l-am vazut.E fain si cred ca tare incantant Andrei-ul tau!!

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina22, tricoul si pantalonii din poze nu erau in set dar s-au potrivit foarte bine!

O sa fac poze si restul hainutelor si ti le arat! Eu sunt super incantata de halatul de baie, foarte frumos si bun materialul, mai ales ca dupa ce il vazusem in magazin prima data, ne-am mai dus la vre-o saptamana si nu mai era, era alt model, si m-am intristat ca am crezut ca nu o sa-l mai gasesc, pana la urma in ziua in care am plecat la Visi l-am gasit!

Dupa ce i-am luat toate lucrurile astea, el nefiind obisnuit cu genul asta de cumparaturi (multe odata, noi ii luam, ba un pantalon, ba 2 tricouri, ba o camasa, ba o pereche de adidasi/sandale etc. dar niciodata atatea), isi ducea singur punga (plina cu varf) si avea un zambet multumit pe chip, mi-a fost asa draga fericirea lui de-atunci!!![pup]

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Halatul ziceai ca e cu fulger?asa-i?

Sambata am mai dat o tura si i-am luat prosop de plaja cu fulger.Si eu zic ca sunt foarte calitative.

Si in Ro sunt asa reduceri? De ex, i-am luat blugi cu 1500 ft, adik aproximativ 23 lei.

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cristina22
Halatul ziceai ca e cu fulger?asa-i?Sambata am mai dat o tura si i-am luat prosop de plaja cu fulger.Si eu zic ca sunt foarte calitative.Si in Ro sunt asa reduceri? De ex, i-am luat blugi cu 1500 ft, adik aproximativ 23 lei.cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto] "Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">
align="right" id="quote2">Unele erau la reduceri, dar nu toate, ex. pantalonii scurti, ambele perechi, au fost 34,90 lei/buc, tricourile la reducere erau 24,9 lei, halatul (da, e cu fulger) nu era la reducere a fost 89,90 lei, tricoul cu iceage a fost 49,9 etc., cam astea sunt preturile, blugi lungi nu i-am luat ca are destui!_______________________________Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]Andrei [flo]id="purple">id="size1">"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp...""Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

teoretic ar trebui sa fie aceleasi preturi.

Da' parca ti se par mai ieftine in alta moneda[:D]

 

Sa le poarte sanatos!

Andrei-utzul meu nu se prea bucura de haine.Trebuie neaparat sa-i iau orice prostioara care se cheama jucarie, ca altfel imi zice ca am venit cu mana goala[:D]

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, dragi mamici ! [hia]

Am vazut pozele cu tortul delicios de albastru si petrecerea super faina, organizata pt. Andrei ! [olala]

Am vazut si pozele voastre Khristin, cu bb Chris la 9 luni, alaturi de frumoasa lui surioara mai mare ! Ce par frumos are Yasmine ! Si ii place sa-l poarte desfacut.

Cristinei nu-i place, defel sa-l poarte desfacut. Abia o conving la serbari sa-l lase desfacut si totusi prins, macar cu o agrafa.

Multumesc de urari, dar mai avem destul pana incepe scoala ! [;)]

Felicitari, scolaritei voastre, pt. rezultatele din cl. I. ! [bis]

Cristina(Kiev), ce faceti, cu ce va umpleti timpul ?

Laura, sper ca e bine Andrei si n-are nici o urmare, lovitura de ieri.

Lucia, [pup]

Ca tot mi-ai amintit de poze si tot a intrebat Cristina22, ce face Kiki, iata cateva poze din distractia ei din zilele acestea. [:D] Si pt. 4 zile, Anastasia, prietena ei mai veche si fosta colega de gradinita, este la noi. [colegi]

O seara faina, tuturor !

Noi iesim afara, cat mai e soarele sus pe cer. [hop]

 

[grup][pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

id="right">

id="right">Copilasi din 2002

Scorpiutzeid="blue">

id="Comic Sans MS">id="size1">

Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump ! [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...